اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 6

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام دوستان من الان رو ios 8.1 هستم سرعت واي فاي افتضاحه طورى كه اصلا نميتونم با خود گوشي اپ دانلود كنم به نظرتون اگه به 8.1.1 آپ كنم اين مشكل حل ميشه يا راه حل ديگه اى دارينًًً؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط hajali01 نمایش پست ها
      سلام دوستان من الان رو ios 8.1 هستم سرعت واي فاي افتضاحه طورى كه اصلا نميتونم با خود گوشي اپ دانلود كنم به نظرتون اگه به 8.1.1 آپ كنم اين مشكل حل ميشه يا راه حل ديگه اى دارينًًً؟

سلام. دوست گرامی ۸.۱.۱ قطعا از ۸.۱ بهتر شده سرعت نتش. حتما آپ کنید

نظر

• دوستان من از دیجی کالا خریدم و الان دستم رسید ...اما سوزن سیم کارت داخل جعبه نیست !!!!!! تو خود سایت دیجی هم که نگاه میکنم اقلام همراه گوشی رو ننوشته سوزن هم هست... اما مگه میشه نباشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
        ویرایش توسط it.engma : https://i-phone.ir/forums/member/172656-it-engma در ساعت 07-12-2014, 08:23 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط it.engma نمایش پست ها
          دوستان من از دیجی کالا خریدم و الان دستم رسید ...اما سوزن سیم کارت داخل جعبه نیست !!!!!! تو خود سایت دیجی هم که نگاه میکنم اقلام همراه گوشی رو ننوشته سوزن هم هست... اما مگه میشه نباشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
          تا جایبکه من اطلاع دارم گوشیهایی که توسط اپراتورانلاک میشن سوزن ندارن

زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

• نوشته اصلی توسط I-GEM نمایش پست ها

اشکال نداره که با سوزن گوشی های دیگه بازش کنم ؟ الان با سوزن htc بازش کردم ...باز میشه اما اصلا بیرون نمیاد !!!!

نظر

• نوشته اصلی توسط I-GEM نمایش پست ها

منم كه از خود فروشگاه وقايع گستر خريدم نداشت[emoji35]

نظر

• دوستان آیفون های پارت نامبر آمریکا چون اول لاک بودن و بعد توسط خود اوپراتور ها آنلاک شدن سوزن ندارن
                ولی مثلا پارت نامبر zpa که واسه هنگ کنگ هست سوزن داره و اصلا ربطی به فروشگاهی که ازش خریدین نداره

نظر

• نوشته اصلی توسط Mehrshadr نمایش پست ها
                  دوستان آیفون های پارت نامبر آمریکا چون اول لاک بودن و بعد توسط خود اوپراتور ها آنلاک شدن سوزن ندارن
                  ولی مثلا پارت نامبر zpa که واسه هنگ کنگ هست سوزن داره و اصلا ربطی به فروشگاهی که ازش خریدین نداره
                  سفت بودن خود در سیم کارت چی ؟ با سوزن گوشی قبلیم بازش کردم ، به صورت کشویی باز شده اما اصلا در نمیاد که سیم کارتو جا بزنم

نظر

• سلام دوستان منم تازه ايفون ٦ خريدم يك مشكل داشتم كه جستجو كردم ولي چيزي پيدا نكردم تو سايت گفتم اينجا مطرح كنم قسمت Spotlight search گوشيم كار نميكنه يعني وقتي چيزي سرچ ميكنم هيچي پيدا نميكنه ولي وقتي گوشيرو خاموش روشن ميكنم درست ميشه ولي بهد از اينكه چند بار باهاش كار ميكنم دوباره همونجوري ميشه چيزي پيدا نميكنه به اخرين ورژن هم اپديت كردم 8.1.1 اين ميتونه يه باگ باشه ؟؟؟
                    يا فقط براي من اينجوريه ؟؟

نظر

• ببخشیدا شاید سوالم خنده دار باشه اما من الان در جای سیم کارت گوشیو به هر زحمتی بود باز کردم اما توش یه سیم کارت بود !!!! یعنی چی ؟ عادیه ؟ هرکی اپل بخره اینجوریه ؟:d

نظر

• سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 6

سلام
                        از گوشي من هم يه سيم كارت at&t درومد الان اگه گوشي رو آپديت كنم مشكلي كه پيش نمياد؟
                        منظورم اينه كه انتن گوشيم نپره يه موقع؟

ویرایش توسط hajali01 : https://i-phone.ir/forums/member/172595-hajali01 در ساعت 08-12-2014, 12:59 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط it.engma نمایش پست ها
                          ببخشیدا شاید سوالم خنده دار باشه اما من الان در جای سیم کارت گوشیو به هر زحمتی بود باز کردم اما توش یه سیم کارت بود !!!! یعنی چی ؟ عادیه ؟ هرکی اپل بخره اینجوریه ؟:d
                          گوشیه هایی که لاک بودن و آنلاک شدن اینجورین عزیز.مال منم همینجوری بود.با خیال راحت استفاده کن

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط hajali01 نمایش پست ها
                          سلام
                          از گوشي من هم يه سيم كارت at&t درومد الان اگه گوشي رو آپديت كنم مشكلي كه پيش نمياد؟
                          منظورم اينه كه انتن گوشيم نپره يه موقع؟

هیچ مشکلی پیش نمیاد...

نظر

• نوشته اصلی توسط omid_ha نمایش پست ها
                            سلام دوستان منم تازه ايفون ٦ خريدم يك مشكل داشتم كه جستجو كردم ولي چيزي پيدا نكردم تو سايت گفتم اينجا مطرح كنم قسمت Spotlight search گوشيم كار نميكنه يعني وقتي چيزي سرچ ميكنم هيچي پيدا نميكنه ولي وقتي گوشيرو خاموش روشن ميكنم درست ميشه ولي بهد از اينكه چند بار باهاش كار ميكنم دوباره همونجوري ميشه چيزي پيدا نميكنه به اخرين ورژن هم اپديت كردم 8.1.1 اين ميتونه يه باگ باشه ؟؟؟
                            يا فقط براي من اينجوريه ؟؟
                            100 درصد باگ هست.اگر خیلی حساس هستید گوشی رو ریستور کنید ...

نظر

• دوستان من امروز ایفون گلد 16 گیگ گرفتم و دارم میزنم تو سایت مربوط به انلاک بودن و اینکه ببینم اکتیو شده یا نه اینو میزنه چندین بار زدم اینو میزنه گوشیم 16 گلد هست و میزنه 64 سیلور و اینکه گوشی را بازش نکردم

نظر

• سلام دوستان . من یک آیفون 6 چند روزیه گرفتم . با وای فای گوشی به چند تا مودم وصل شدم اما با مودم خانه که tplink هست هر کاری کردم کانکت نشد. جالب اینجاست همین مودم خانه با وای فای باقی گوشی ها مشکلی نداره و کانکت می شه. لطفا یکی من را راهنمایی کنه . ممنونم دوستان

نظر

صبر کنید ..
                                X