اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 6

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط nima74 نمایش پست ها
    ممنون نه خیلی کمه حالا بازم نگه میدارم امیدوارم مشکلی پیش نیاد...
    اون صدایی که میگفتم دیگه نمیده!عجیبه...

- - - - - - - - - -

بله درسته!واسه همین من شدیدا به فکر خرید کاور افتادم و دنبالشم...
    Spigen neo hybrid يه نگاهي به
    بندازيد

Sent from my iPhone

نظر

• نوشته اصلی توسط Googler10 نمایش پست ها
      Spigen neo hybrid يه نگاهي به
      بندازيد

Sent from my iPhone
      راستش میخواستم خیلی کلفت نشه. اینی که میفرمایید چقدر هست ضخامتش؟
      من به فکر Spigen Aluminium Fit و Spigen Thin Fit A بودم که انگار نازکن و بد نیستن....
      اما چون رنگ تیره شو پیدا نکردم میخوام مشکی Spigen Thin Fit بگیرم البته یکم سادست...نظر شما چیه؟

و یه سوال دیگه اینکه برفرض اگه یکم گرد و خاک بره لای درزش اون بالا چیزی میشه؟آسیب جدیه؟

نظر

صدای ریزی میده نزدیک دکمه ی صدا اما قبلا هم بود ولی فکر میکردم مال محافظ صفحه باشه اما الان که سرچ کردم دیدم خیلیا این مشکلو دارن!و انگار یه جورایی عادیه که مسخرست...
        ااما بالاش بنظر میاد خیلی خیلی خیلی کم شیارش باشزه که توش یه دونه گرد رفته این موردو قبلا بش دقیت نکرده بودم...اما اگه گوشی به این راحتی از ۲۰سانتی اونم به پشت افتاد بخواد جدا بشه که خیلی ضعیفه....
        بنظرتون چکار کنم؟
        دوست عزیز اگه منظورت از مورد اول اون صدای ریز کنار دکمه های ولوم هست که گوشی منم همین حالت رو داشت. مثل حالتی بود که قاب گوشی درست سفت نشده باشه. بعد از مدتی اون صدا رفت و الان دیگه هیچ صدایی نداره.

نظر

• نوشته اصلی توسط Vahidlive نمایش پست ها
          دوست عزیز اگه منظورت از مورد اول اون صدای ریز کنار دکمه های ولوم هست که گوشی منم همین حالت رو داشت. مثل حالتی بود که قاب گوشی درست سفت نشده باشه. بعد از مدتی اون صدا رفت و الان دیگه هیچ صدایی نداره.
          دقیقا منظورم همینه. امیدوارم اینجور که میگید باشه...
          ممنون
          کاش شیار خیلی خیلی ریزش هم مشکلی نباشه

نظر

• الان تو اپدیت ios گیر کرد چیکار کنم

نظر

• سلام
              کسی خبر داره این ایفون های انلاک فکتوری که تازه تو اکریکا عرضه شدن به ایران هم اومده یا نه ؟ ؟
              اگه نه کی میاد ؟ ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط aker نمایش پست ها
                سلام
                کسی خبر داره این ایفون های انلاک فکتوری که تازه تو اکریکا عرضه شدن به ایران هم اومده یا نه ؟ ؟
                اگه نه کی میاد ؟ ؟
                والا این سوال منم هست پرسیدم هیچکی حواب نداد

نظر

• سلام

اینترنت کامپیوتر رو چجوری به ایفون انتقال بدم؟؟؟ به وسیله کابل

نظر

• سلام
                    ببخشید شاید سوالم تکراری باشه اما جایی بهتر از اینجا پیدا نکردم بپرسم از دوستان.
                    دوتا عکس گرفتم از بالای آیفون اگه دقت کنین یه سری گرد ریز اون بالا بالاش هست البته عملکر دستگاه هیچ مشکلی نداره اما نمیدونم که آیا مشکلیه یا نه؟به خصوص توی نور واضحه. آخه با گوشه های دیگش که مقایسه کردم اونا کاملا حالت خم برآمده داشتن اما اینجا اونطور نیست انگار یا از من مشکل داره؟
                    لطفا راهنماییم کنین. دوست ندارم دستگاه باز بشه.
                    فایل های پیوست شده
                    ویرایش توسط nima74 : https://i-phone.ir/forums/member/11760-nima74 در ساعت 11-01-2015, 04:59 PM

نظر

سلام
                      ببخشید شاید سوالم تکراری باشه اما جایی بهتر از اینجا پیدا نکردم بپرسم از دوستان.
                      دوتا عکس گرفتم از بالای آیفون اگه دقت کنین یه سری گرد ریز اون بالا بالاش هست البته عملکر دستگاه هیچ مشکلی نداره اما نمیدونم که آیا مشکلیه یا نه؟به خصوص توی نور واضحه. آخه با گوشه های دیگش که مقایسه کردم اونا کاملا حالت خم برآمده داشتن اما اینجا اونطور نیست انگار یا از من مشکل داره؟
                      لطفا راهنماییم کنین. دوست ندارم دستگاه باز بشه.
                      دوست عزيز عكسي همراه پستتون نيست. عكس ها رو ضميمه كنيد.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط HERO نمایش پست ها
                        دوست عزيز عكسي همراه پستتون نيست. عكس ها رو ضميمه كنيد.

ضمیمه کردم. نیومده؟

نظر

ضمیمه کردم. نیومده؟
                          من با تپاتاك گوشي اومدم. اون موقع هيچ عكسي رو نشون نمي داد. الان دو تا عكس ضميمه شده تونو ديدم.
                          بله يه سري گرد ريز هستش. بهتره حساس نباشيد. چون اگه بخواهيد كامل تميز شه بايد گوشي باز شه كه به نظر من ارزشش رو نداره.
                          اين مسأله هم عموما وقتي پيش مياد كه گوشي رو داخل جيب مي ذاريد. اگه اهل اين هستيد كه گوشيتونو توي جيب بذاريد موقع شستشوي لباس هاتون جيب هاتونو كاري كنيد كه داخل اون ها هم شسته بشن.
                          البته من يه گوشي ٣ جي داشتم كه اين غبار ها رفته رفته پيش روي كردند و وارد لايه هاي ال سي دي شدند. كه وقتي صفحه خاموش بود كاملا مشخص بودند. منم سعي كردم كه حساسيت به خرج ندم. از اون به بعد ديگه گوشي هامو توي جيب نذاشتم و ديگه به اين مشكل دچار نشدم.

نظر

• نوشته اصلی توسط HERO نمایش پست ها
                            من با تپاتاك گوشي اومدم. اون موقع هيچ عكسي رو نشون نمي داد. الان دو تا عكس ضميمه شده تونو ديدم.
                            بله يه سري گرد ريز هستش. بهتره حساس نباشيد. چون اگه بخواهيد كامل تميز شه بايد گوشي باز شه كه به نظر من ارزشش رو نداره.
                            اين مسأله هم عموما وقتي پيش مياد كه گوشي رو داخل جيب مي ذاريد. اگه اهل اين هستيد كه گوشيتونو توي جيب بذاريد موقع شستشوي لباس هاتون جيب هاتونو كاري كنيد كه داخل اون ها هم شسته بشن.
                            البته من يه گوشي ٣ جي داشتم كه اين غبار ها رفته رفته پيش روي كردند و وارد لايه هاي ال سي دي شدند. كه وقتي صفحه خاموش بود كاملا مشخص بودند. منم سعي كردم كه حساسيت به خرج ندم. از اون به بعد ديگه گوشي هامو توي جيب نذاشتم و ديگه به اين مشكل دچار نشدم.

راستش همیشه گوشیو میزارم توی جیبم اما مثلا ۴س چیزی نمیرفت توش.
                            این هم خیلی حساس نیستم ولی میترسم که مشکلی باشه...ینی فقط از من اینجور باشه که میشه بره لایه درزش چونکه بقیه جهاتش توشون نمیره...ینی طبیعیه از همه اینجوره؟
                            اگه بره توی صفحه که خیلی بده...

نظر

• الان با نوک یه دونه کاغذ تونستم اون گردارو بکشم بیرون فقط نوکش میره داخل...
                              ینی بین اینجا یه فضا خالی هست!!دوستان لطفا کمکم کنین مشکلی هست؟الان یا آینده؟
                              یا همه ی آیفون ها از بالا اینطوریه؟

نظر

• دوستان نگرانم.
                                لطفا از تجربیات شخصی خودتون هم بگید...

نظر

صبر کنید ..
                                X