اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 6

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط aasghar نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من وایبرم بک گراند ایمیجاش لود نمیشه و نمیتونه انتخابشون کنم
    وایبرو پاک کردم و ریختم دوباره باز نشد
    نمیدونم مشکل از چیه؟
    ممکنه مربوط به isp تون باشه

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط pashah نمایش پست ها
      ممکنه مربوط به isp تون باشه

Sent from my iPhone using Tapatalk
      با اینترنت خونه ، سیمکارت و چیزشکن باز هم نشد!

نظر

• نوشته اصلی توسط aasghar نمایش پست ها
        سلام دوستان
        من وایبرم بک گراند ایمیجاش لود نمیشه و نمیتونه انتخابشون کنم
        وایبرو پاک کردم و ریختم دوباره باز نشد
        نمیدونم مشکل از چیه؟
        سلام
        شاید پشتیبانی وایبر بهتر شما رو راهنمایی کنه

https://support.viber.com/customer/portal/emails/new

نظر

• مشکل صفحه ابی در وایبر و لاین

سلام دوستانی که ایفون 6 دارند و مشکل ابی شدن صفحه به مدت بسیار کوتاهی رو دارن نگران نباشن

چون این مشکل به خاطر عدم بهینه سازی این اپ های با ایفون 6 هست
          در ورژن جدید وایبر این مشکل حل شده است

نظر

• دوستان نمیشه از طریق وایفای فایل ها رو از گوشی به کامپیوتر و بلعکس فرستاد؟ اینجوری باید واسه هر کاری گوشی رو با کابل به کامپیوتر وصل کرد و به آیتیونز وصل شذ. اما من میخواستم مثلا بشه با وایفای به کامپیوتر وصل بشم و موزیک ها و فایل ها دیگه رو جابجا کنم

نظر

• نوشته اصلی توسط Vahidlive نمایش پست ها
              دوستان نمیشه از طریق وایفای فایل ها رو از گوشی به کامپیوتر و بلعکس فرستاد؟ اینجوری باید واسه هر کاری گوشی رو با کابل به کامپیوتر وصل کرد و به آیتیونز وصل شذ. اما من میخواستم مثلا بشه با وایفای به کامپیوتر وصل بشم و موزیک ها و فایل ها دیگه رو جابجا کنم
              یه برنامه هست به اسم transfer pro که برای مدت محدودی رایگانه،باهاش میتونی عکس و فیلم رو انتقال بدی اما موزیکو نمیدونم پیشنهاد میکنم تا رایگانه دانلودش کنی

نظر

• نوشته اصلی توسط Anonymous-s نمایش پست ها
                دوستان در iPhone 6 iOS8.1.2 Jailbreak و iPhone 5S iOS 8.1.2 Jailed یه مشکل مشابه دارم واینه که وقتی به وای فای به اینترنت وصل هستم، گوشی اکثراً حالت No Sevice هست. اما وقتی وای فای خاموشه آنتن فول هست. مشکل از کجاست؟؟؟؟
                هم ایرانسل و هم همراه اول این مشکل وجود داره.
                این مشکل برطرف شد از طرف اپراتور.

یه مشکل دیگه دارم واینکه گزینه ی Personal Hotspot رو توی ستینگ و سلولار پیدا نمیکنم. روی iOS7 بود اما روی iOS8 نیست...

نظر

• نوشته اصلی توسط Anonymous-s نمایش پست ها
                  این مشکل برطرف شد از طرف اپراتور.

یه مشکل دیگه دارم واینکه گزینه ی Personal Hotspot رو توی ستینگ و سلولار پیدا نمیکنم. روی iOS7 بود اما روی iOS8 نیست...
                  http://www.i-phone.ir/forums/thread97713.html

نظر

• سلام
                    خوبید دوستان؟
                    امروز آیفون از دستم افتاد (فاصله ۲۰ سانتی!!) حس میکنم رو صفحه فشار میدم یکم صدا میده (البته محافظ صفحه هم دارم) اما بعد درست شد....
                    نگرانم...
                    بعد یه گرد خیلی ریز هم رفته لای درز اون قسمت بالا!طبیعیه؟
                    خیلی نگرانم.
                    ۴س خیلی مقاوم تر بود......
                    ویرایش توسط nima74 : https://i-phone.ir/forums/member/11760-nima74 در ساعت 08-01-2015, 11:06 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط nima74 نمایش پست ها
                      سلام
                      خوبید دوستان؟
                      امروز آیفون از دستم افتاد (فاصله ۲۰ سانتی!!) حس میکنم رو صفحه فشار میدم یکم صدا میده (البته محافظ صفحه هم دارم) اما بعد درست شد....
                      نگرانم...
                      خیلی نگرانم.
                      اگه بعد از اون اتفاق این موارد پیش اومده،قطعا به همون مربوط میشه
                      حساس نباشید.

نظر

• نوشته اصلی توسط mr.apple نمایش پست ها
                        اگه بعد از اون اتفاق این موارد پیش اومده،قطعا به همون مربوط میشه
                        حساس نباشید.
                        صدای ریزی میده نزدیک دکمه ی صدا اما قبلا هم بود ولی فکر میکردم مال محافظ صفحه باشه اما الان که سرچ کردم دیدم خیلیا این مشکلو دارن!و انگار یه جورایی عادیه که مسخرست...
                        ااما بالاش بنظر میاد خیلی خیلی خیلی کم شیارش باشزه که توش یه دونه گرد رفته این موردو قبلا بش دقیت نکرده بودم...اما اگه گوشی به این راحتی از ۲۰سانتی اونم به پشت افتاد بخواد جدا بشه که خیلی ضعیفه....
                        بنظرتون چکار کنم؟

نظر

صدای ریزی میده نزدیک دکمه ی صدا اما قبلا هم بود ولی فکر میکردم مال محافظ صفحه باشه اما الان که سرچ کردم دیدم خیلیا این مشکلو دارن!و انگار یه جورایی عادیه که مسخرست...
                          ااما بالاش بنظر میاد خیلی خیلی خیلی کم شیارش باشزه که توش یه دونه گرد رفته این موردو قبلا بش دقیت نکرده بودم...اما اگه گوشی به این راحتی از ۲۰سانتی اونم به پشت افتاد بخواد جدا بشه که خیلی ضعیفه....
                          بنظرتون چکار کنم؟
                          مورد اول که هیچی...
                          اما در مورد دوم اگه خیلی به چشم میاد و شما حساس هستید میتونید مراجعه کنید دفتر انجمن تا مشکلتون رو برطرف کنند ولی اگه کوچک هست،بهتره حساس نباشید و از آیفونتون لذت ببرید.

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط nima74 نمایش پست ها
                          بنظرتون چکار کنم؟
                          مورد اول که هیچی...
                          اما در مورد دوم اگه خیلی به چشم میاد و شما حساس هستید میتونید مراجعه کنید دفتر انجمن تا مشکلتون رو برطرف کنند ولی اگه کوچک هست،بهتره حساس نباشید و از آیفونتون لذت ببرید.

نظر

سلام
                            خوبید دوستان؟
                            نگرانم...
                            خیلی نگرانم.
                            دوست عزيز ٤اس به ٣.٥ اينچي با با ضخامت ٠.٩ بود! ١٠٠٪ اون مقاوم تره

Sent from my iPhone

نظر

• دوستان من دیروز گوشیمو ریستور کردم مصرف باتریم بیشتر شده!
                              ممکنه مثلا بد ریستور شده باشه یا نمیدونم یه مشکلی که تازه پیش اومده باشه!؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mr.apple نمایش پست ها
                                مورد اول که هیچی...

- - - - - - - - - -

مورد اول که هیچی...
                                ممنون نه خیلی کمه حالا بازم نگه میدارم امیدوارم مشکلی پیش نیاد...
                                اون صدایی که میگفتم دیگه نمیده!عجیبه...

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط Googler10 نمایش پست ها
                                دوست عزيز ٤اس به ٣.٥ اينچي با با ضخامت ٠.٩ بود! ١٠٠٪ اون مقاوم تره

Sent from my iPhone

بله درسته!واسه همین من شدیدا به فکر خرید کاور افتادم و دنبالشم...

نظر

صبر کنید ..
                                X