اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 6

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط HusseinR نمایش پست ها
    سلام سعید جان
    الان دقیقا رو کدوم ورژن هستی؟
    فقط تو ورژن 8.1 مشکل داشت که با 8.1.1 حل شده.

سلام حسین جان از آی او اس 7 به اینور و کلا هر آیفونی که داشتم اینجوری بود نموتونست از حداکثر سرعت اینترنتم استفاده کنه

نظر

• نوشته اصلی توسط hajali01 نمایش پست ها
      ۱-موقع خرید به چه نکاتی باید توجه کنم؟
      در درجه اول ایشالا مبارک تون باشه

پست اول این تاپیک رو با دقت مطالعه کنید : http://www.i-phone.ir/forums/thread77387.html

نوشته اصلی توسط hajali01 نمایش پست ها
      ۲-خیلی از دوستان مشکل باتری دارن به نظرتون بهتره با گارانتی بگیرم که یه موقع مشکلی پیش اومد ببرم تعویض
      مشکل باطری اکثرا به iOS مربوط میشه نه سخت افزار دستگاه. از بابت سخت افزار خیال تون راحت باشه. از نظر نرم افزاری هم با آپدیت ها درست میشه

نوشته اصلی توسط hajali01 نمایش پست ها
      ۴-این فیس تایم چیه که پارت نامبر امارات نداره؟
      فیس تایم یعنی مکالمه تصویری توسط گوشی. گوشی های با پارت نامبر امارات این امکان رو ندارن، یعنی نمیتونید مکالمه تصویری باهاش برقرار کنید.

نظر

• دوستان من 2 روز پیش 6 گرفتم الان به صورت اتفاقی متوجه شدم که بین کلید ولوم و کلید سایلنت رو اگه یکم فشار بدید صدای خیلی ریزی داره البته باید گوشی رو به گوشتون نزدیک کنید. اینجور بنظر میرسه که قاب لق باشه. واسه بقیه هم اینجوریه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط __saeed__ نمایش پست ها
          دوستان چرا آیفون نمیتونه از حداکثر سرعت اینترنت Adsl استفاده کنه نهایتش میتونه 70% یا کمی کمتر پهنای باند استفاده کنه؟ مثلا 5اس من از فرمور ای او اس 7 بتا الان نمیتونه از نهایت سرعت adsl ام استفاده کنه.
          میخوام ببینم توی 6 هم اینجوری هستش؟؟
          با چه برنامه ای تست کردین؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Vahidlive نمایش پست ها
            دوستان من 2 روز پیش 6 گرفتم الان به صورت اتفاقی متوجه شدم که بین کلید ولوم و کلید سایلنت رو اگه یکم فشار بدید صدای خیلی ریزی داره البته باید گوشی رو به گوشتون نزدیک کنید. اینجور بنظر میرسه که قاب لق باشه. واسه بقیه هم اینجوریه؟
            سعى كنيد زياد رو اين موارد حساس نشيد
            براى بنده اينطور نيست اما گوىشى شما هم مشكلى نداره!
            و ارزش نداره كه بخاطر اين موضوع گوشى باز شه
            سعى كنيد از دستگاهتون لذت بيريد

Sent from my iPhone using Tapatalk
            iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• نوشته اصلی توسط MEHDI_D12 نمایش پست ها
              سعى كنيد زياد رو اين موارد حساس نشيد
              براى بنده اينطور نيست اما گوىشى شما هم مشكلى نداره!
              و ارزش نداره كه بخاطر اين موضوع گوشى باز شه
              سعى كنيد از دستگاهتون لذت بيريد

Sent from my iPhone using Tapatalk
              صدای زیادی نداره دقیقا بالای کلید ولوم + هست و بعضی وقتها این صدا میاد

نظر

• دوستان من یه مقدار نگران شدم برای همین یه اسکرین شات از گوشیم گرفتم که دوستانی که تجربه دارن بگن که آیا این نرماله یا نه ؟؟؟؟؟ ساعت شارژ فول شدنشم ساعت 12 ظهر بود . بعد من شنیده بودم که تو این آخرین اپدیت یه مقدار مصرف باتری بالا تر رفته !!!

نظر

• نوشته اصلی توسط pashah نمایش پست ها
                  نرم افزار خاصی نیاز نیستش با یه دانلود منیجر دانلود کنین میتونین سرعت دانلودتون رو ببینین

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط pashah نمایش پست ها
                  نرم افزار خاصی نیاز نیستش با یه دانلود منیجر دانلود کنین میتونین سرعت دانلودتون رو ببینین

نظر

• نوشته اصلی توسط Meisam al نمایش پست ها

دوستان من یه مقدار نگران شدم برای همین یه اسکرین شات از گوشیم گرفتم که دوستانی که تجربه دارن بگن که آیا این نرماله یا نه ؟؟؟؟؟ ساعت شارژ فول شدنشم ساعت 12 ظهر بود . بعد من شنیده بودم که تو این آخرین اپدیت یه مقدار مصرف باتری بالا تر رفته !!!
                    بنظر من خوبه

نظر

• اينم مصرف منه

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

نظر

• این تست باطری یه سایت معتبره که تو اون به طور مداموم با گوشیا کاره شده . ایفون 6 : 5 ساعتو 22 دقیقه به طور میانگین بوده . پس فکر کنم وقتی غیر مداوم با گوشی کار کنیم زمان استفاده شده : 8 و استند بای : 12 ساعت طبیعی باشه . بعد من جای دیگه ای خونده بودم که گوشی که باتریش مشکل داشته باشه در 30 دقیقه حالت اسند بای 2 یا 3 درصد کم میشه و غیر از این باتری سالمه و نوع مصرف و.... میتونه دلیل کم یا زیاد بودن باشه .

نظر

• هوم اسكرين ايفون ٦ هم مثل ٦ پلاس ميچرخه ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط paaya نمایش پست ها
                            هوم اسكرين ايفون ٦ هم مثل ٦ پلاس ميچرخه ؟

سلام خیر

نظر

• وقتي وأي فاي گوشي رو وصل ميكنم واستفاده ميكنم بعد چند ساعت واي فاي قطع ميشه و حتما بايد گوشي رو خاموش كنم بعد وصل ميشه گوشي هم ٦ هست اپديت٨.٠هست

نظر

• سلام من تا حالا تو عمرم ایفون نخریدم و چند تا سوال داشتم واسه ایفون 6 128 گیگ که بخوام بخرمش:
                                ایا بازی های سنگین را بدون لگ می اورد؟
                                و اپدیت کردن اون خیلی راحت هست و فقط یه فایل نصبیه ؟
                                ایا راست میگن که ایفون جاسوسیه ؟
                                و راستن میگن ایفون 6 هم مانند ایفون پلاس خم میشه ولی یه چیزی درست کردن که نه ایفون خم بشه و نه ایفون پلاس3000 دلار هست حالا راسته که خم میشه یا نه؟
                                بهترین مارکش چیه مثلا شما میگید gold فلا بهمان بهترینش چیه بعد از کجا میتونی بفهمی داره بهت gold میده یا یه چیز دیگه ؟
                                اگر جواب بدید ممنون میشم میدونم خیلی سوال پرسیدم ولی خوب اولین بارم هس که میخوام ios بگیرم

ویرایش توسط s.a.mosavi : https://i-phone.ir/forums/member/177482-s-a-mosavi در ساعت 26-11-2014, 09:19 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X