اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 6

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوستان دكمه هوم گوشيم خيلي خشكه و تق تق صدا ميده ؟ به مرور زمان خوب ميشه و يا نه؟ گوشيرو اكبند و تازه خريدم

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط paaya نمایش پست ها
      دوستان دكمه هوم گوشيم خيلي خشكه و تق تق صدا ميده ؟ به مرور زمان خوب ميشه و يا نه؟ گوشيرو اكبند و تازه خريدم

منم همین مشکل رو دارم
      به فروشنده گفتم گفت بیار بهت بگم چکار کنی
      حالا امشب ببینم میخواد چکار کنه اگر اوکی بود میگم بهتون

نظر

• دوستان سلام
        یک سوال داشتم: دوستان من آیفون 5 داشتم و اون 32 گیگ بودش و دیروز آیفون 6 خریدم و این 16 گیگ هست...از آیفون 5 از آیتونز بک آپ گرفتم و حالا می خوام فقط اس ام اس هام برگردونم روی آیفون 6... آیا راهی هست؟

- - - - - - - - - -

دوستان سلام
        یک سوال داشتم: دوستان من آیفون 5 داشتم و اون 32 گیگ بودش و دیروز آیفون 6 خریدم و این 16 گیگ هست...از آیفون 5 از آیتونز بک آپ گرفتم و حالا می خوام فقط اس ام اس هام برگردونم روی آیفون 6... آیا راهی هست؟

نظر

• به صورت تک تک فکر نمیکنم امکان پذیر باشه از طریق آیتونز. یا کلی میریزه، یا هیچی نمیریزه

نظر

• دوستان من مدت زمان شارژ گوشيم ٣ ساعت هست ، ولي مال بقيه ٢ ساعت هست ، شارژر و سيمش هم اصلي هست ، لطفا راهنمايي كنيد ، ايفون ٦ ٦٤ جيبي ، پارت استراليا

نظر

دوستان من مدت زمان شارژ گوشيم ٣ ساعت هست ، ولي مال بقيه ٢ ساعت هست ، شارژر و سيمش هم اصلي هست ، لطفا راهنمايي كنيد ، ايفون ٦ ٦٤ جيبي ، پارت استراليا

اگه به نت وصل باشید و استفاده کنید زمانش طولانی تر میشه
              بسته به حجم مسیج ها و پی ام هایی که میاد

نظر

• دوستان سنسور لرزش گیر داره دوربینش؟

نظر

• سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 6

خیر فقط +۶ داره.
                  .There is no knowledge that is not power

نظر

• عزیزان برای صفحه و پشت آیفون ۶ ، گارد ضد خشو ضربه بهترین مارک چیه؟ چنده؟ جایی نمیشناسین اینترنتی بشه خرید کرد؟

نظر

• مارک موسی معمولا جنسهای خوبی داره. سایت آل دیجیتال و چاره و دیجیکالا معمولا برا فروش دارن.
                      .There is no knowledge that is not power

نظر

• نوشته اصلی توسط pourya1369 نمایش پست ها
                        دوستان سلام

- - - - - - - - - -

دوستان سلام
                        با آيتيونز خير.
                        ولي با برنامه هاي ديگه كه انجمن معرفي شدن ميشه، كه من پيشنهادشون نميكنم.

نظر

• دوستان کسی با قند شکن در ایفون 6 مشکل داره ؟ ایفون من تا دیروز خوب کار میکرد wifi همراه با قند شکن اما امروز هر کاری میکنم اصلا نت کانکت نمیشه به گوشیم تو ورژن 8.1 !

نظر

دوستان کسی با قند شکن در ایفون 6 مشکل داره ؟ ایفون من تا دیروز خوب کار میکرد wifi همراه با قند شکن اما امروز هر کاری میکنم اصلا نت کانکت نمیشه به گوشیم تو ورژن 8.1 !
                            منظورتون رو درست متوجه نشدم.
                            و* پی *ن وصل نمیشه با نمیتونید به شبکه wifi وصل بشید؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mr.apple نمایش پست ها
                              منظورتون رو درست متوجه نشدم.
                              و* پی *ن وصل نمیشه با نمیتونید به شبکه wifi وصل بشید؟
                              مشکل از وای فای شماست

نظر

• از اين گلساى طرح دار واسه 6 اومده؟

نظر

صبر کنید ..
                                X