اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 6

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• درود

ایا کسی از سایت آل دیجیتال خرید کرده است ؟
    میخوام یه ایفون 6 64 بگیرم تخفیف ویژه خورده ایا قابل اعتماد هست ؟
    لطفا کسانی که تجربه خرید دارن نظر بدن ممنونم

نظر

• نوشته اصلی توسط VGodfather نمایش پست ها
      درود

خیر اعتماد نیست چون یکی چند تا از بچه ها گوشی ازشون خریده بودن ولی دوسته دوم بود از قبل اکتیو شده بود .

نظر

• نوشته اصلی توسط VGodfather نمایش پست ها
        درود

سلام
        تا اونجایی که من میدونم بد نیست و حداقل خیلی بهتر از بسیاری از مغازه هاست. من خودم ازش قاب Spigen گرفتم و خیلی راضی بودم. شاید بتویند در قسمت توضیحات خرید ازشون سریال نامبر و IMEI رو بخواهید و بعد پرداخت کنید.
        بنظرم برای خرید آیفون و یه قاب از این سایت اقدام کنید بد نیست...اما با اینحال کمی بشتر تحقیق کنید.

نظر

• سلام آیفون 6اس کی معرفی میشه و قیمت 128 گیگش تا اواخر آبان یا آذر حدودا چند خواهد بود اگه قیمتش مثل آیفون 6 باشه

نظر

• نوشته اصلی توسط Anonymous 87 نمایش پست ها
            سلام آیفون 6اس کی معرفی میشه و قیمت 128 گیگش تا اواخر آبان یا آذر حدودا چند خواهد بود اگه قیمتش مثل آیفون 6 باشه
            هيجدهم به تاريخ ما رونمايي ميشه، و بعد از دوسه هفته بطور رسمي وارد بازار ميشه (كه البته در هر كشور تاريخ عرضه متفاوته)
            قيمت رو نميشه دقيق از الآن پيش بيني كرد، بهترين موقع خريد هم اواخر آذر تا اواسط بهمن هست، نزديك عيد معمولاً بخاطر بالا رفتن تقاضا در قيمت ها افزايشي به وجود مياد كه زمان مناسبي براي خريد نيست
            البته اينا صرفاً تجربه ست شايد امسال اوضاع قيمت ها فرق كنه

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط Babak 8 نمایش پست ها
              هيجدهم به تاريخ ما رونمايي ميشه، و بعد از دوسه هفته بطور رسمي وارد بازار ميشه (كه البته در هر كشور تاريخ عرضه متفاوته)
              قيمت رو نميشه دقيق از الآن پيش بيني كرد، بهترين موقع خريد هم اواخر آذر تا اواسط بهمن هست، نزديك عيد معمولاً بخاطر بالا رفتن تقاضا در قيمت ها افزايشي به وجود مياد كه زمان مناسبي براي خريد نيست
              البته اينا صرفاً تجربه ست شايد امسال اوضاع قيمت ها فرق كنه

راستش من بین آیفون 6 یا 6 اس با گلکسی اس 6 یا مثلا نکسوس 6 شک دارم از یه طرف از آی او اس و محدودیتاش بدم میاد اگرچه روونه و نرم افزار و سخت افزار مچ هستن چون قبلا آیفون 5 اس داشتم که فروختم و آندروید گرفتم و از طرفه دیگه سخت افزار مثلا سیستم روی چیپ یا مثلا دوربین آیفون رو بخاطر پردازش تصویر و لنز خوبش ترجیح می دم به گلکسی اس 6 نظر شما چی هست کدوم انتخاب بهتری هست شما پشیمون نیستی از خرید آیفون
              ویرایش توسط Anonymous 87 : https://i-phone.ir/forums/member/168970-anonymous-87 در ساعت 30-08-2015, 06:14 PM

نظر

راستش من بین آیفون 6 یا 6 اس با گلکسی اس 6 یا مثلا نکسوس 6 شک دارم از یه طرف از آی او اس و محدودیتاش بدم میاد اگرچه روونه و نرم افزار و سخت افزار مچ هستن چون قبلا آیفون 5 اس داشتم که فروختم و آندروید گرفتم و از طرفه دیگه سخت افزار مثلا سیستم روی چیپ یا مثلا دوربین آیفون رو بخاطر پردازش تصویر و لنز خوبش ترجیح می دم به گلکسی اس 6 نظر شما چی هست کدوم انتخاب بهتری هست شما پشیمون نیستی از خرید آیفون
                اينكه آيفون (iOS) محدوديت هايي داره شكي نيست، ولي اونقدر برنامه ها و امكانات جالب داره كه اصلاً محدوديتي رو كاربر احساس نمي كنه، مسئله ي بعدي هم جيلبريك هست كه بالأخره براي هر ورژني اومده و خواهد اومد! در نهايت شما مي توني جيلبريك كني تا اون محدوديت ها از بين بره
                بحث مقايسه اينكه مي گيد بين 6 يا 6s شك داريد، خيلي واضحه ! چون مشخصه كه 6s سخت افزار قوي تر، دوربين بهتر (اونطور كه در خبر ها اومده تا الآن) و... داره

نظر

• نوشته اصلی توسط Babak 8 نمایش پست ها
                  اينكه آيفون (iOS) محدوديت هايي داره شكي نيست، ولي اونقدر برنامه ها و امكانات جالب داره كه اصلاً محدوديتي رو كاربر احساس نمي كنه، مسئله ي بعدي هم جيلبريك هست كه بالأخره براي هر ورژني اومده و خواهد اومد! در نهايت شما مي توني جيلبريك كني تا اون محدوديت ها از بين بره
                  بحث مقايسه اينكه مي گيد بين 6 يا 6s شك داريد، خيلي واضحه ! چون مشخصه كه 6s سخت افزار قوي تر، دوربين بهتر (اونطور كه در خبر ها اومده تا الآن) و... داره

من با جیلبریک مخالفم چون نمی شه گوشی رو ota آپدیت کرد با پرداخت پول برای نرم افزار هم مشکلی ندارم،،، و اینکه آیفون برنامه و امکانات زیادی داره خب آندروید چیزی که کم نداره امکانات بیشتری هم داره و بین 6 با 6 اس شک ندارم بین 6 یا 6 اس با گلکسی اس 6 شک دارم

نظر

من با جیلبریک مخالفم چون نمی شه گوشی رو ota آپدیت کرد با پرداخت پول برای نرم افزار هم مشکلی ندارم،،، و اینکه آیفون برنامه و امکانات زیادی داره خب آندروید چیزی که کم نداره امکانات بیشتری هم داره و بین 6 با 6 اس شک ندارم بین 6 یا 6 اس با گلکسی اس 6 شک دارم
                    بنده هم موافق جيلبريك نيستم (چون نيازي نمي بينم) ولي ميخواستم بگم كه حتي امكان دور زدن اين محدوديت ها وجود داره براي كسي كه نمي تونه كنار بياد
                    گوشي ها رو هم بايد با هم رده هاي خودشون مقايسه كرد مثلاً آيفون 6s با گلكسي اس 7 كه در آينده مياد!
                    اون هم ديگه بحث سليقه ست، بهترين كار اينه خودتون با هر دو نوع كار كنيد تا بتونيد قضاوت كنيد

نظر

• سلام
                      من تصمیم دارم ایفون سیکس بخرم الانم ایفون 5 اس دارم
                      و سوال دارم در مورد اصالت کالا و پارت نامبر
                      ایفون فایو اس من پارت نامبر امریکا یا همون ll/a هست و شماره imei اون با 01 شروع میشه اما یکی از دوستام از مرکز خرید شهرک غرب ایفون سیکس خرید کد imei اون با 35 شروع میشه و پارت نامبر ll/a به نظرتون اینکه سریال گوشی با 35 شروع میشه مشکلی نداره ؟ احساس میکنم تقلبیه چطوری میتونم تشخیص بدم اصل بودنش رو ؟
                      ممنون میشم کمک کنین

نظر

• نوشته اصلی توسط r_mohammad نمایش پست ها
                        سلام
                        من تصمیم دارم ایفون سیکس بخرم الانم ایفون 5 اس دارم
                        و سوال دارم در مورد اصالت کالا و پارت نامبر
                        ایفون فایو اس من پارت نامبر امریکا یا همون ll/a هست و شماره imei اون با 01 شروع میشه اما یکی از دوستام از مرکز خرید شهرک غرب ایفون سیکس خرید کد imei اون با 35 شروع میشه و پارت نامبر ll/a به نظرتون اینکه سریال گوشی با 35 شروع میشه مشکلی نداره ؟ احساس میکنم تقلبیه چطوری میتونم تشخیص بدم اصل بودنش رو ؟
                        ممنون میشم کمک کنین
                        آقا از دیجی کالا بخر چه کاریه . گارانتی هم داره خیالت هم راحته پارتش هم us هست

نظر

• نوشته اصلی توسط amin697 نمایش پست ها
                          آقا از دیجی کالا بخر چه کاریه . گارانتی هم داره خیالت هم راحته پارتش هم us هست
                          در این مورد هم تحقیق کردم کسایی که با پارت نامبر us خریدن راضی نبودن

کسایی که ایفون سیکس دارن میشه سه رقم اول imei و پارت نامبرشون رو بگن ؟
                          ممنون میشم کمک کنین

نظر

• نوشته اصلی توسط r_mohammad نمایش پست ها
                            در این مورد هم تحقیق کردم کسایی که با پارت نامبر us خریدن راضی نبودن

کسایی که ایفون سیکس دارن میشه سه رقم اول imei و پارت نامبرشون رو بگن ؟
                            ممنون میشم کمک کنین
                            اینجوری نیست us مشکلی نداره . شما با گارانتی بخر که اگه یه زمانی مشکل داشت بتونی تعویض کنی . 80 تومان بیشتر ارزششو داره برای گارانتی بدی . وقایع یا مه تل - البته وقایع بهتره

359 سه رقم اول imei

پارت هم MG4 سه رقم اول

البته اینا ملاک نیست آقا گوشی شانسی هست . فقط از جای معتبر باید خرید کرد

نظر

• سلام دوستان يه مشكل حادي واسم رخ داده به اين صورت كه وقتي وارد كانتك هام ميشم از چند بخش تشكيل شده كه يه قسمت favirit هام ست بعد recent بعد contact هام بعد keypad وآخرين قسمتش voice mail هست.voice mail رو هر چي لمسش ميكنم اتفاقي نميفته مثلا كانتك هام رو لمس ميكنم ميره تو كاتنتكت هام يا فيورتيوهام ميره تو شماره هاي كه با هاشون زياد سرو كار دارم اما voice mail هيچ اتفاقي نيمفتوه چرا؟ ايراد از لمس يا تاچ دستگاهه؟

نظر

• سلام دوستان يه مشكل حادي واسم رخ داده به اين صورت كه وقتي وارد كانتك هام ميشم از چند بخش تشكيل شده كه يه قسمت favirit هام ست بعد recent بعد contact هام بعد keypad وآخرين قسمتش voice mail هست.voice mail رو هر چي لمسش ميكنم اتفاقي نميفته مثلا كانتك هام رو لمس ميكنم ميره تو كاتنتكت هام يا فيورتيوهام ميره تو شماره هاي كه با هاشون زياد سرو كار دارم اما voice mail هيچ اتفاقي نيمفتوه چرا؟ ايراد از لمس يا تاچ دستگاهه؟

نظر

صبر کنید ..
                                X