اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 6

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط HaEN نمایش پست ها
    میتونید Swipe کنید. تو بیشتر قسمت ها امکان swipe هست.
    تو مسیج و تلگرام که عملا تعطیل میشه ! Swipe هم نداره تو این قسمتها..تو تلگرام میخوام یه چت رو پاک کنم هرچقدر روش نگه میدارم گزینه های مربوط به پاک کردن و ترک گروه مثل اندروید نمیاد ! این آخرش منو میکشه

نظر

• نوشته اصلی توسط NIHILmS نمایش پست ها
      تو مسیج و تلگرام که عملا تعطیل میشه ! Swipe هم نداره تو این قسمتها..تو تلگرام میخوام یه چت رو پاک کنم هرچقدر روش نگه میدارم گزینه های مربوط به پاک کردن و ترک گروه مثل اندروید نمیاد ! این آخرش منو میکشه
      برای پاک کردن چت از راست به چپ swipe کنید بعد delete رو بزنید
      برای خروج از گروه هم بالا گوشه راست عکس گروه رو بزنید وارد Group info میشه که اگر بیایین پایین نوشته Delete and exit
      نگه داشتن هم فقط برای انتخاب و کپی متن کاربرد داره.

نظر

• ایفون چرا باز یهویی گرون شد ؟ !

نظر

• نوشته اصلی توسط amin697 نمایش پست ها
          ایفون چرا باز یهویی گرون شد ؟ !
          دوبی ایفون کم شده اما دلیل کم شدن رو نمیدونم مخصوصا پارت امریکا سخت تر گیر میاد

نظر

• فقط آیفون نیست همه گوشیها کشیده بالا

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• سلام
              من برای اولین بار قصد دارم از محصولات اپل خریداری کنم،
              در یک مغازه آیفون 6 خاکستری بود،که پارت نامبرش QLA بود،
              از لحاظ پلمب بودن هیچ شکلی نداشت، پشت جعبه شماره iccid وجود نداشت
              شماره سریال رو که چک کردم،دستگاه اکتیو نشده بود
              فقط قیمت مغازه صد تومان از جاهای دیگه پایین تر بود،که فروشنده گفت به خاطر پارت نامبرش هست
              این پارت نامبر QLA مال کجاست؟؟دستگاه تقلبی یا مشکل دار نیست که؟؟
              این دستگاه رو بخرم،بعداً به مشکل نخوره؟؟
              ویرایش توسط sonami_2011 : https://i-phone.ir/forums/member/186783-sonami_2011 در ساعت 06-08-2015, 11:34 AM

نظر

• سلام دوستان
                میخواستم یه روش فکر کنم جدید یرخی فروشنده ها رو بگم که اطلاع رسانی بشه.
                برای خرید آیفون به فروشگاهی در احمد آباد اصفهان (نمیدونم میشه اسمشو گفت یا نه) مراجعه کردیم. خلاصه بگم٬ روششون جوریه که انگار یه سایت تقلبی یا شبکه دارن که هر سریال آیفون میزنید داخلش مینویسه اکتیو نشده (دقیقا هم با همون ظاهر سایت!) و اقدام به خرید میکنید.چون پلمپشون هم خیلی حرفه ای هست!!البته پلمپ چندتا خط و خش و پارگی خیلی ریز داشت که گفتن مال حمل و نقله ولی دروغ بود!
                وقتی اومدم خونه در سایت https://selfsolve.apple.com/agreementWarrantyDynamic.do چک کردم و دیدم ۶ ماه پیش فعال شده بوده!!کلا روششون اینطوریه!یک آیفون دیگه هم ۲هفته قبل فعال شده بود که تازه متوجه شدم!...آخر با کمی دردسر پس دادیم و پولو گرفتیم.
                پیشنهادی که دارم و اینکارو کردم و بنظرم از این به بعد برای خرید اینکارو کنید اینکه از اینترنت همراه گوشیتون استفاده کنید!یا حداقل خودتون حتما از کامپیوتر فروشگاه استفاده کنید و از طریق گوگل برید داخلش!
                ای کاش میشد اسم فروشگاه هم گفت که کسی دچارش نشه...اگه فرومی برای این مورد هست بم بگید.ممنون

نظر

• ربطی نداره دیجی کالا معتبر هم هست . وقتی گوشی را میخری ازش با گارانتی وقایع با شش ما طلایی تعویض هم اگه قبلش داخله سایت اپل بزنی میبنی فعال نشده ولی وقتی مجدد گوشی فعال میکنی

بعد میری چک میکنی میبنی حدودا یکماه هست گوشی اکتیو شده این بخاطر گارانتی هست که اپل برای وقایع انجام میده و وقایع هم اول چک میکنه گوشی ها را

البته وقایع کاملا معتبر مطمین هست .

نوشته اصلی توسط nima74 نمایش پست ها
                  سلام دوستان
                  میخواستم یه روش فکر کنم جدید یرخی فروشنده ها رو بگم که اطلاع رسانی بشه.
                  برای خرید آیفون به فروشگاهی در احمد آباد اصفهان (نمیدونم میشه اسمشو گفت یا نه) مراجعه کردیم. خلاصه بگم٬ روششون جوریه که انگار یه سایت تقلبی یا شبکه دارن که هر سریال آیفون میزنید داخلش مینویسه اکتیو نشده (دقیقا هم با همون ظاهر سایت!) و اقدام به خرید میکنید.چون پلمپشون هم خیلی حرفه ای هست!!البته پلمپ چندتا خط و خش و پارگی خیلی ریز داشت که گفتن مال حمل و نقله ولی دروغ بود!
                  وقتی اومدم خونه در سایت https://selfsolve.apple.com/agreementWarrantyDynamic.do چک کردم و دیدم ۶ ماه پیش فعال شده بوده!!کلا روششون اینطوریه!یک آیفون دیگه هم ۲هفته قبل فعال شده بود که تازه متوجه شدم!...آخر با کمی دردسر پس دادیم و پولو گرفتیم.
                  پیشنهادی که دارم و اینکارو کردم و بنظرم از این به بعد برای خرید اینکارو کنید اینکه از اینترنت همراه گوشیتون استفاده کنید!یا حداقل خودتون حتما از کامپیوتر فروشگاه استفاده کنید و از طریق گوگل برید داخلش!
                  ای کاش میشد اسم فروشگاه هم گفت که کسی دچارش نشه...اگه فرومی برای این مورد هست بم بگید.ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط amin697 نمایش پست ها
                    ربطی نداره دیجی کالا معتبر هم هست . وقتی گوشی را میخری ازش با گارانتی وقایع با شش ما طلایی تعویض هم اگه قبلش داخله سایت اپل بزنی میبنی فعال نشده ولی وقتی مجدد گوشی فعال میکنی

بعد میری چک میکنی میبنی حدودا یکماه هست گوشی اکتیو شده این بخاطر گارانتی هست که اپل برای وقایع انجام میده و وقایع هم اول چک میکنه گوشی ها را

البته وقایع کاملا معتبر مطمین هست .
                    من منظورم دیجیکالا نبود!چون گارانتی نداشت این موردم...
                    اتفاقا احتمالا الان از دیجیکالا بگیرم.
                    قبلا انجمن در اصفهان نمایندگی داشت خیلی خوب بود اما انگار ندارن اخیرا...

نظر

• با سلام و خسته نباشید به همه ای دوستان
                      من چند وقتی هست ک قسط خرید ایفون 6 رو دارم و حدود دو ماهی هست ک دارم تحقیق میکنم ک گوشی خوب هست یا ن؟
                      و حالا میخام بدونم چجوری باید تشخیص بدم این ایفون اصل هست یا خیر؟؟!!!
                      و اینکه میگن انلاک یا لاک هست چیه!!!
                      بیشتر توضیح بدین..با تشکر

Sent from my Lenovo A3500-HV using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط Alone.1998 نمایش پست ها
                        با سلام و خسته نباشید به همه ای دوستان
                        من چند وقتی هست ک قسط خرید ایفون 6 رو دارم و حدود دو ماهی هست ک دارم تحقیق میکنم ک گوشی خوب هست یا ن؟
                        و حالا میخام بدونم چجوری باید تشخیص بدم این ایفون اصل هست یا خیر؟؟!!!
                        و اینکه میگن انلاک یا لاک هست چیه!!!
                        بیشتر توضیح بدین..با تشکر

99% گوشی ها بازار خیالت راحت انلاک هستن وقتی سیم بندازی روش آنتن داشتی مشکلی نداره .

ایفون همگی اصلی هستن غیره اصلی نداریم .

از فروشگاه های معتبر هم خرید کن خیالت راحتر باشه .

سعی هم کن حتما با گارانتی بخری درسته کمی گرونه ولی ارزش داره . فرضا برای خودم همین یکماه قبل پیش امد گوشی نو اکبند خودم اکتیوش کردم ولی پیکسل هاش مشکل داشت مجبور شدم با کلی ضرر بفروشم . اگه گارانتی داشت خوب تعویض میکرد .

بخاطر این میگم یهویی مشکلی برات پیش نیاد . متاسفانه تو این یه مدت هم خیلی خرابی روی ایفون 6 زیاد بوده دیگه بستگی به شانس داره .

ولی اگه گارانتی وقایع گستر الویتت بذار - اونایی هم که داخله بازار میگن گارانتی اپل بدرد نمیخوره یا ندارن خودشون یا بخاطر سود بیشتر میخوان جنسه خودشون را بفروشن .

اینترنتی سایت دیجی کالا مطمینه .

نظر

• و اینکه Apple ID چیه و چه کارایی داره؟؟!!!

نظر

• نوشته اصلی توسط Alone.1998 نمایش پست ها
                            و اینکه Apple ID چیه و چه کارایی داره؟؟!!!

http://www.i-phone.ir/forums/thread21049.html
                            http://www.i-phone.ir/forums/thread8153.html
                            http://www.i-phone.ir/forums/thread802.html
                            ..:: در دسترس که نباشی، مشترک مورد نظر می شوی ::..

.

نظر

• و سوال دیگه اینکه اگه ایفونم رو جیلبریک نکنم چی میشه؟
                              و از چه چیز هایی نمیتونم استفاده کنم؟؟

نظر

• این ایفون لاک به چه شکله یعنی میشه یه ایفون 6 لاک 64 به قیمت 300 دلار از امریکا خرید بعد با 30 دلار imei ش رو زد و انلاک کرد؟

نظر

صبر کنید ..
                                X