اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 6

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دیشب رفتم سراغ فروشنده و هر چی گفتم زیر بار نرفت و میگه شما قبل باز کردن پلوم خودت چک کردی اکتیو نشده و حتما ریفر نیست . هرچی گفتم قبول نکرد . زنگ زد به یه پسره به قول خودش ناف اینو با اپل قیچی کردن . گفت تو سایت هایی که اکانت پولی داریم چک میکنیم تاریخ بریک و انبریک رو اگر ریفر باشه باید دوتا تاریخ داشته باشه
    قراررشده خبر بده که هنوز چیزی نگفته . دوستان لطفا اگر منبع یا دلیل مستند هست سریع کمکم کنید تا خیلی نگزشته تکلیفشو معلوم کنم . هفته پیش هم از الدیجیتال یه 6 گرفتم اومد پلوم بود ولی اکتیو شده بود !!.؟؟؟ پس دادم پولمو گرفتم !!!

نظر

• دیشب رفتم سراغ فروشنده و هر چی گفتم زیر بار نرفت و میگه شما قبل باز کردن پلوم خودت چک کردی اکتیو نشده و حتما ریفر نیست . هرچی گفتم قبول نکرد . زنگ زد به یه پسره به قول خودش ناف اینو با اپل قیچی کردن . گفت تو سایت هایی که اکانت پولی داریم چک میکنیم تاریخ بریک و انبریک رو اگر ریفر باشه باید دوتا تاریخ داشته باشه
      قراررشده خبر بده که هنوز چیزی نگفته . دوستان لطفا اگر منبع یا دلیل مستند هست سریع کمکم کنید تا خیلی نگزشته تکلیفشو معلوم کنم . هفته پیش هم از الدیجیتال یه 6 گرفتم اومد پلوم بود ولی اکتیو شده بود !!.؟؟؟ پس دادم پولمو گرفتم !!!

نظر

• نوشته اصلی توسط saeedafshari نمایش پست ها
        دیشب رفتم سراغ فروشنده و هر چی گفتم زیر بار نرفت و میگه شما قبل باز کردن پلوم خودت چک کردی اکتیو نشده و حتما ریفر نیست . هرچی گفتم قبول نکرد . زنگ زد به یه پسره به قول خودش ناف اینو با اپل قیچی کردن . گفت تو سایت هایی که اکانت پولی داریم چک میکنیم تاریخ بریک و انبریک رو اگر ریفر باشه باید دوتا تاریخ داشته باشه
        با این شرایط منم که می خواستم 6 اس بخرم منصرف شدم چون میندازن به آدم همون گلکسی اس 6 با گارانتی مایکروتل فک کنم بگیرم منم تجربه خرید آیفون دوبار داشتم عین هردوبار به مشکل برخوردم منم

نظر

• ایفون فقط همون اول که میاد نهایت تا 3 ماه اول باید خرید . دیگه باقیش کنترل کیفیش خیلی میاد پایین . دوستان راهنمایی کنید درباره ریفر

نظر

• نوشته اصلی توسط saeedafshari نمایش پست ها
            دیشب رفتم سراغ فروشنده و هر چی گفتم زیر بار نرفت و میگه شما قبل باز کردن پلوم خودت چک کردی اکتیو نشده و حتما ریفر نیست . هرچی گفتم قبول نکرد . زنگ زد به یه پسره به قول خودش ناف اینو با اپل قیچی کردن . گفت تو سایت هایی که اکانت پولی داریم چک میکنیم تاریخ بریک و انبریک رو اگر ریفر باشه باید دوتا تاریخ داشته باشه
            پشت جعبه برچسب apple certified نداره؟ سریال نامبر رو چک کنید ببنید ماله هفته چندم ساله خبر بدید

نظر

• Group1: iPhone
              Group2: 6
              Generation:
              CPU speed: 1.4GHz
              Colour: Silver
              Production year: 2015
              Production week: 4 (January)
              Model introduced: 2014
              Capacity: 16GB
              Memory - flavour: xx
              Factory: C7 (Pentragon, Changhai, China. Maybe Refurbished?)

برچسب که میگید رو نداشت نه
              Production week: 4 (January)
              این هفته تولیده ؟

نظر

• سلام
                دوستان این همه راجع به تاریخ صحبت کردن منم مشکوک شدم تاریخ چک کردم هفته قبل از خرید شروع گارانتی بوده درسته آیا یا نه
                ظاهرا هیچ مشکلی نداره سیستم هم عالی برچسب و لیبل و سوزن سیم کارت و صفحه نمایش خلاصه همه چی عالی فقط تاریخ یک هفته قبل دوباره هم sms دادم وقایع گستر جواب اومده 95/03/14 گارانتی داره
                دوباره سایت خود اپل چک میکنم 6 ماه بیشتر نداره چرا اینجوریه تا December 29, 2015
                روزی که گرفتم سایت خود وقایع چک کردم همین تاریخ رو داد ولی اپل این تاریخ میده
                فابریک ios8.2 روش بود به تاریخ اپل میخوره یا وقایع گستر
                رفتم صحبت کردم میگه به اپل کار نداریم وقایع خودش گارانتی میکنه خودشم جواب میده
                ممکن گوشی قبلا باز شده استفاده شده باشه البته اصلا به ظاهرش نمیخوره
                ویرایش توسط srx190d : https://i-phone.ir/forums/member/185109-srx190d در ساعت 09-07-2015, 12:14 PM

نظر

• دوستان هنوز مدل های 64 گیگ مشکل حافظه دارن؟

نظر

• سلام ممنون میشم راهنمایی کنید
                    من الان نزدیک به یک ساعت هستش به کسی نه میتونم پیغام بدم نه زنگ بزنم
                    گوشی اخرین اپدیت رو داره 8.4 هستش و جیلبریک هم نیست
                    بعضی مواقع یک اس تبلیغاتی برام میاد
                    در ضمن چند بار هم گوشی رو خاموش و روشن کردم
                    خطم هم همراه اول هستش از نوع دائمی

نظر

• نوشته اصلی توسط take نمایش پست ها
                      سلام ممنون میشم راهنمایی کنید
                      من الان نزدیک به یک ساعت هستش به کسی نه میتونم پیغام بدم نه زنگ بزنم
                      گوشی اخرین اپدیت رو داره 8.4 هستش و جیلبریک هم نیست
                      بعضی مواقع یک اس تبلیغاتی برام میاد
                      در ضمن چند بار هم گوشی رو خاموش و روشن کردم
                      خطم هم همراه اول هستش از نوع دائمی
                      چرا نه میتونید زنگ بزنید نه پیام بدید؟
                      … … … سکوت را دوست دارم بخاطر ابهت بی پایانش … … …

نظر

• نوشته اصلی توسط fravahar7737 نمایش پست ها
                        چرا نه میتونید زنگ بزنید نه پیام بدید؟
                        دوست عزیز میدونستم که برطرفش میکردم
                        متاسفانه انتن گوشی میره لبته موقعی هم که هست تفاوتی نمیکنه
                        در ضمن منزل هستم

نظر

• نوشته اصلی توسط take نمایش پست ها
                          دوست عزیز میدونستم که برطرفش میکردم
                          متاسفانه انتن گوشی میره لبته موقعی هم که هست تفاوتی نمیکنه
                          در ضمن منزل هستم
                          عزیز منظورم اینه که مثلا چه اروری میده یا چه پیغامی میده که شما قادر به برقراری ارتباط نمیتونید باشید.

نظر

• توجه توجه توجه توجه توجه توجه

دوستان عزیز لطفا جهت داشتن اگهی بیشتر مطالعه کنید
                            سلام دوستان امروز دیگه داشتم مطالب میشنیدم که واقعا اذیتم میکرد چرا اینقدر حقه در بازار برای فروش محصولات ایا این روش درست بازار یابیست؟

چرا فقط ادعای فرهنگ اصیل ایرانی داریم مگه فرهنگ از چی نشات میگیره جز وجودی از انسانیت!بگذریم بسیاری از افراد هستند که خواهان خرید ایفون و ایپد های شرکت اپل هستند اما قیمت بسیار گران اون در ایران شایعات زیادی رو در پی داشته و باعث شده کلا به محصولات اپل در ایران از دیدگاه متفائتی نگاه کنن و یکی از این دلایل نبود یک نمایندگی رسمی اپل در ایران است که این قصه سر دراز دارید که چرا این امکان را نمیدهند(بنده به شخصه با خیلیا رایزنی کردم اما همینقدر بگم که اپل مشکلی برای این موضوع ندارد!اما اتفاقات خاصی در داخل می افتید که باعث این موضوع میشود!)

خوب یه مقاله های مختلفی در مورد خرید این محصولات شاید شنیده باشید اما بحث من خیلی جزیی روی part و iccid هستش که بسیاری اون رو دست مایه گران فروشی خودشون و توجیه این موضوع قرار دادن....
                            لازم میدونم بگم به هیچ عنوان کیفیت ساخت پارت نامبر های مختلف اپل تفاوت ندارد و این کار فقط خدشه ای بر پیکره این کمپانیست ایا شما حاضرید خود را خراب کنید؟!فقط تنها اختلاف موردی در مورد پارت نامبرهای کشور امارات و عربستان هست که facetime رو ندارن همین و قابل توجه دوستان باید بگم با توجه به این که تنها اپراتور ***** شده رایتل هستش پس هیچ استفاده ای از این ضمینه نداریم!پس بهتون قول میدم پارت LLA هیچ فرقی با B/A اروپا نداره و فقط تفاوت در شارژ هستش که مخصوص اون کشورهاست و فقط شکل پریزیشون فرق میکنه و ارتفاع جعبه پارت اروپا و بخصوص انگلیس بیشتر واین باز برمیگرده به بزرگتر بودن شارژ موجود در این جعبه ها...
                            مورد بعد iccid و ceriar number این موضوع کاملا خنده دار است و بسیاری ان را باور دارن و در ازای ان پول بیشتری را خرج میکنند:خوب باید بهتون بگم:که اپل دو نوع ایفون رو داره یکی تحت اپراتور(لاک)و دیگری انلاک کارخانه!
                            خوب حالا لاک ها در همون کشور قابل استفاده هستن و سیمکارت اپراتور دیگری را در هیچ کشوری حتی همان کشور نمیتوان بر روی انها گذاشت و انتن نمیدن!(فقط از راه های غیر قانونی یا در ازای پرداخت بسیار قابل انلاک و حتما باید باز شه!
                            انلاک کارخانه دو نوع این رو توجه کنید موضوع اصلی اینجاست!
                            یک که توسط اپل استور ها عرضه میشه و دیگری توسط اپراتور....در مورد مورد اول بحثی نداریم!اما مورد بعد گوشی در این حالت پلم کامل است و به هیچ عنوان باز نشده و فقط توسط کامپیوتر انلاک شده و اصلا نیاز به باز کردن حتی جعبه گوشی نیست!
                            نوع اول هیچ فروشنده ای در ایران اون رو وارد نمیکنه که بخواد انلاک کنه دیووانگیه محض هستش و خطرات خودش رو دراه و گوشی دست دوم میشه!
                            اما در مورد لاک اپل استور نیز حرفی نیست!
                            تنها میماند یک iccid که در پشت انلاک اپراتور هست و بسیاری دلیل رو این میگن که این لاک بوده و انلاک شده!اما این نیست!گوشی از اول انلاک بوده است....این شماره حک شده تنها تفاوت اپراتوری و اپل استوری را مشخص میکند و هیچ فرقی ندارد و همیگی از سوی اپل استور ها برای اپراتورها ارسال میشوند و حق باز شدن کردن ندارن اپراتورها!
                            در انلاک های اپراتوری(که از اول انلاک بودن!)یک سیمکارتبه اسم همان اپراتور وجود دارد که توسط خود کارخانه اپل در ان قرار داده شده و پلم به شکل تی خورده است....
                            خوب توضیح اصلی تر انجاست ما در ایران برای خرید سیمکارت علاوه بر خود سیم پوکه اون رو دریافت میکنیم که شناسه و رمز سیمکارت روی اون نوشته!خوب این iccid همان شناسه سیمکارت اپراتوری موجود در دستگاه شماست و برای رمز ان کافیست ان را در سایت اپراتوری وارد کنید تا بتونید ازش استفاده کنید!
                            خوب با توجه به مورد بالا حتما فهمیدید که این موضوع فقط برای گرفتن پول اضافه از مشتریس!و تازه شما با iccid یک سیمکارت هم روی دستگاه دارید که در خارج و در کشور خریداری شده کار میکند!پس لطفا حواستون باشه
                            در اخرم ممنون که این مطلب طولانی رو خوندید سعی کردم اسون بگم و مفهوم باشه امیدوارم گرفته باشید داستان چیه و خرید خوبی داشته باشید...

نظر

• میشه بگید این گوشی کی اکتیو شده ؟

آپلود عکس » مشاهده تصویر » IMG_0001.JPG

نظر

• سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 6

نوشته اصلی توسط amin697 نمایش پست ها
                                میشه بگید این گوشی کی اکتیو شده ؟

آپلود عکس » مشاهده تصویر » IMG_0001.JPG

یکم جولای ۲۰۱۵

نظر

صبر کنید ..
                                X