اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 6

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط payam358 نمایش پست ها
    یعنی انلاک فکتوری بدون iccid با پارت نامبر هیچ کشوری تو ایران گیر نمیاد الان؟
    چرا مال استرالیا،هنگ کنگ و.... موجود هست توی بازار.

نظر

یعنی انلاک فکتوری بدون iccid با پارت نامبر هیچ کشوری تو ایران گیر نمیاد الان؟
      پارت های امریکا iccid دارن
      پارت بقیه کشور ها تو بازار فاقد iccid هست
      رو این مورد حساس نباشین به نظرمن

نظر

• ممنونم از لطفتون من چون مبتدی هستم خیلی این کمکاتون به دردم میخوره میدونید که ادم تو بازار دیگه اصلا نمیتونه به حرفه هیچکی اعتماد کنه
        ببخشید یه سوال دیگه
        الان این پارت نامبر استرالیا و هنگ کنگ و ... که بدون icc id هستن مشکلی پیش نمیارن تو ایران؟
        به عنوان مثال برای فروش یا قیمتش فرقی نداره؟
        یا انتن دهی یا کلا هر مشکلی
        چرا بیشتر مردم دنبال پارت های امریکا هستن حتی فرقه جزیی هم نداره؟

نظر

ممنونم از لطفتون من چون مبتدی هستم خیلی این کمکاتون به دردم میخوره میدونید که ادم تو بازار دیگه اصلا نمیتونه به حرفه هیچکی اعتماد کنه
          ببخشید یه سوال دیگه
          الان این پارت نامبر استرالیا و هنگ کنگ و ... که بدون icc id هستن مشکلی پیش نمیارن تو ایران؟
          به عنوان مثال برای فروش یا قیمتش فرقی نداره؟
          یا انتن دهی یا کلا هر مشکلی
          چرا بیشتر مردم دنبال پارت های امریکا هستن حتی فرقه جزیی هم نداره؟
          نه دوست عزیز چه با iccid و چه بدون iccid که در ایران هستند همه آنلاک هستند و هیچ مشکلی پیش نمیاد.

پارت نامبر ها هم هیچ فرقی با هم ندارند جز تفاوت در باند های LTE.(فقط پارت نامبر امارات فیس تایم نداره)
          اکثر فروشنده ها پارت نامبر آمریکا رو تبلیغ میکنند (هر چند که هیچ تفاوتی وجود نداره بین این پارت نامبر ها).به همین دلیل گروهی از کابران دنبال این پارت نامبر هستند

نظر

• سلام دوستان

بنده بزودی میخوام یک آیفون ۶ ۶۴ گیگ تهیه کنم و دو سوال دارم

۱. از ۶۴ گیگ چقدر در دسترس میباشد؟
            ۲. بنده قصد دارم آیفون رو از دیجی کالا با گارانتی وقایع گستر فارس تهیه کنم میخوام دوستانی که اخیرا با این گارانتی تهیه کردنند لطفا به من اعلام کنند که حافظه گوشی شون tlc بوده یا mlc

سپاس

نظر

• نوشته اصلی توسط rezanoroozy نمایش پست ها
              سلام دوستان

۲. بنده قصد دارم آیفون رو از دیجی کالا با گارانتی وقایع گستر فارس تهیه کنم میخوام دوستانی که اخیرا با این گارانتی تهیه کردنند لطفا به من اعلام کنند که حافظه گوشی شون tlc بوده یا mlc

سپاس
              اگه اشتباه نکنم ۵۵-۵۶ گیگ فضای قابل استفاده میده

نظر

• نوشته اصلی توسط rezanoroozy نمایش پست ها
                سلام دوستان

سپاس
                درود دوست عزیز
                به سلامتی.مبارک باشه.
                والا من خریدم.البته بدون گارانتی.گوشی بنده هفته ی ساختش 49 بود.یعنی دسامبر 2014.
                گفته بودن دیگه اپل از هفته ی 45 به بعد از tlc استفاده نکرده.
                به هر حال برای من tlc در اومد.اما اصلا مشکلاتی که ذکر شده رو نداره.بسیار روان کار میکنه و واقعا اپل بیراه نگفته که این بهترین آیفونی هست که تا به حال ساخته شده.
                انشاالله بخرید و مشکلی نداشته باشه.

نظر

• و بالاخره امروز ایفون 6 و 6 پلاس جدید به صورت انلاک فکتوری در امریکا ارائه شد :d
                  حالا باید منتظر بمونیم به ایران برسه
                  دوستان به نظرتون چقد طول میشکه به ایران برسه؟
                  ویرایش توسط payam358 : https://i-phone.ir/forums/member/175071-payam358 در ساعت 06-01-2015, 09:58 PM

نظر

و بالاخره امروز ایفون 6 و 6 پلاس جدید به صورت انلاک فکتوری در امریکا ارائه شد :d
                    حالا باید منتظر بمونیم به ایران برسه
                    دوستان به نظرتون چقد طول میشکه به ایران برسه؟
                    مشخص نیست ولی خیلی سریع میرسه

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط pashah نمایش پست ها
                      مشخص نیست ولی خیلی سریع میرسه

اره فک میکنم نهایتا تا اخره ماه برسه
                      البته احتمالا تا چند هفته بعد از رسیدنش فروشنده ها و دلال ها با اختلاف قیمتی بیشتر از 100 هزار تومن نسبت به نوع های دیگه انلاک و پارت نامبر کشور های دیگه میفروشن به خاطر اینکه پارت نامبر های امریکا همیشه طرفدارای خودشو داره
                      و بیشتر مردم دنبال این پارت نامبر ها هستن مخصوصا به صورت انلاک فکتوری

نظر

• درود

آیا انلاک فکتوری کانادا هم ارائه شده؟ اگر از کسی که ساکن کاناداست بخوام یک دستگاه آیفون 6 برام بیارم فقط بگم بهش بگم یک آیفون 6 آنلاک فکتوری و همین؟ یا نکات دیگه رو باید بهش بگم که اگر گوشی رو آورد تو ایران کار کنه؟ تفاوت قیمت آنلاک فکتوری و فول یک گوشی آیفون 6 خریداری شده در کانادا با ایران چقدر تفاوت داره؟ می دونم که تو ایران خیلی گرونتره ولی دقیق نمی دونم چقدر فرقش هست. لطفا هر نکته ای هست بفرمائید که به یکی از دوستان که ساکن کاناداست بگم که قبل از عید که به ایران می آیند برام یکی بیاره. من محصولات اپل رو نداشتم که زیر و بم خرید آیفون رو بدونم. هر نکته ای هست بگید که پولم نره و جنس رو دستم با افسوس بمونه.

سپاس

نظر

• نوشته اصلی توسط iMac 27 نمایش پست ها
                          درود

آیا انلاک فکتوری کانادا هم ارائه شده؟ اگر از کسی که ساکن کاناداست بخوام یک دستگاه آیفون 6 برام بیارم فقط بگم بهش بگم یک آیفون 6 آنلاک فکتوری و همین؟ یا نکات دیگه رو باید بهش بگم که اگر گوشی رو آورد تو ایران کار کنه؟ تفاوت قیمت آنلاک فکتوری و فول یک گوشی آیفون 6 خریداری شده در کانادا با ایران چقدر تفاوت داره؟ می دونم که تو ایران خیلی گرونتره ولی دقیق نمی دونم چقدر فرقش هست. لطفا هر نکته ای هست بفرمائید که به یکی از دوستان که ساکن کاناداست بگم که قبل از عید که به ایران می آیند برام یکی بیاره. من محصولات اپل رو نداشتم که زیر و بم خرید آیفون رو بدونم. هر نکته ای هست بگید که پولم نره و جنس رو دستم با افسوس بمونه.

سپاس
                          بله ارايه شده. فقط بگيد آنلاك فكتوري (sim free)

نظر

• با سلام
                            دوستان خواست بپرسم که الان معتبر ترین جاهاییی که میشه ایفون رو تهیه کرد تو تهران کجاس؟
                            متاسفانه انقد کلاه برداری و انواع و اقسام دزدی ها زیاد شده ادم دیگه نمیتونه اعتماد کنه مخصوصا مایی که مبتدی هستیم و ممکنه بهمون بندازن اینه که ترجیح میدم از یه جای مطمئن خرید کنم
                            خواهشا جاهایی که معتبره و ادم میتونه با خیال راحت ازش خرید کنه رو بم بگید ممنون میشم

نظر

با سلام
                              دوستان خواست بپرسم که الان معتبر ترین جاهاییی که میشه ایفون رو تهیه کرد تو تهران کجاس؟
                              متاسفانه انقد کلاه برداری و انواع و اقسام دزدی ها زیاد شده ادم دیگه نمیتونه اعتماد کنه مخصوصا مایی که مبتدی هستیم و ممکنه بهمون بندازن اینه که ترجیح میدم از یه جای مطمئن خرید کنم
                              خواهشا جاهایی که معتبره و ادم میتونه با خیال راحت ازش خرید کنه رو بم بگید ممنون میشم
                              مطمین باشید مه جای معتبر سخت پیدا میشه
                              توی بازار زیاد دیدم گوشی اکتیو شده رو میخواستن به من بفروشن
                              بهتره توی سایت حتما اکتیو نشدن و چک کنید
                              پلمپ اصلی رو هم میتونید با دیدن چنتا جعبه متوجه بشید

نظر

• از کجا باید بفهمم که اکتیو شده هستش یا نه؟

نظر

صبر کنید ..
                                X