اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 6 Plus

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط mohammad604 نمایش پست ها
    متاسفنه طبییه! برای حل این مشکل بهتره یه آداپتور شارژر آیپد اصلی تهیه کنید که بنا به نظر خود کمپانی اپل موردی پیش نمی یاره. من با این روش تو کمتر از دوساعت از 3 تا 100 درصد گوشیم و شارژ می کنم.
    ببخشید اما مگه اداپتور تو جعبه ی ایفون غیر اصلیه که شما همچین چیزی میگی؟؟؟؟ ایفون 6 پلاس زمان شارژ شدنش اگه اشتباه نکنم توی سایت phonearena تست کرده بودن باید حدود 2 ساعتت 55 دقیقه باشه حدودا پس این 4 ساعت دوستمون فکر کنم ایراد داره

نظر

• سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 6 Plus

زمان شارژ شدن گوشي منم از ٤٪ تا ١٠٠٪ حدود ٢ ساعت و ٤٥ دقيقه است.
      ٦ پلاس
      ویرایش توسط HERO : https://i-phone.ir/forums/member/9103-hero در ساعت 12-12-2014, 03:45 AM

نظر

• ایفون پلاس من از 20% تا 100 حدود دو ساعته شارژ میکنه .

نظر

• دیشب مجدد تست کردم ساعت 1 گذاشتم توی شارژ ساعت 4:20 فول شد .

نظر

• نوشته اصلی توسط darksider نمایش پست ها
            ببخشید اما مگه اداپتور تو جعبه ی ایفون غیر اصلیه که شما همچین چیزی میگی؟؟؟؟ ایفون 6 پلاس زمان شارژ شدنش اگه اشتباه نکنم توی سایت phonearena تست کرده بودن باید حدود 2 ساعتت 55 دقیقه باشه حدودا پس این 4 ساعت دوستمون فکر کنم ایراد داره
            من نگفتم شارژر جعبه آیفون تقلبیه. ولی یه نکته ای رو دقت داشته باشید که این شاؤزری که باید باتری 3000 میلی آمپری رو شارژ کنه دقیقا شارژری هست که برای باتری 1680 میلی آمپری 5s به کار می ره. پس نتیجه مدت طولانی شارژ برای 6 plus می شه!

نظر

• نوشته اصلی توسط mohammad604 نمایش پست ها
              من نگفتم شارژر جعبه آیفون تقلبیه. ولی یه نکته ای رو دقت داشته باشید که این شاؤزری که باید باتری 3000 میلی آمپری رو شارژ کنه دقیقا شارژری هست که برای باتری 1680 میلی آمپری 5s به کار می ره. پس نتیجه مدت طولانی شارژ برای 6 plus می شه!
              شما هم دقت كنيد اگه لازم بود اپل خودش شارژر با امپر بالاتر براي ٦پلاس توي جعبه ميزاشت شارژر هاي غير از خود اپل عموما ضررشون بيش از نفعشون هست با يه سرچ ساده متوجه ميشيد كه چه خطراتي داره و اپل هم هيچوقت هيچ كجا شارژر هاي غير اصلي خودش رو تاييد نكرده

نظر

شما هم دقت كنيد اگه لازم بود اپل خودش شارژر با امپر بالاتر براي ٦پلاس توي جعبه ميزاشت شارژر هاي غير از خود اپل عموما ضررشون بيش از نفعشون هست با يه سرچ ساده متوجه ميشيد كه چه خطراتي داره و اپل هم هيچوقت هيچ كجا شارژر هاي غير اصلي خودش رو تاييد نكرده
                استفاده از شارژر آیپد برای 6 plus کاملا مورد تایید اپل هست.

نظر

• شارژر ایپد تاثیر انچنانی نداره توی شارژ شدن گوشی 6 پلاس

نظر

• استفاده از شارژر ایپد که 2 آمپر هست زمان را کمتر میکنه میتونید تست کنید . آسیبی هم نمیزنه

نظر

• نوشته اصلی توسط amin697 نمایش پست ها
                      استفاده از شارژر ایپد که 2 آمپر هست زمان را کمتر میکنه میتونید تست کنید . آسیبی هم نمیزنه
                      من نگفتم اسیب میزنه میگم برای حداکثر نیم ساعت زودتر شارژ شدن فرقی نمیکنه چون من همین حالا ایفون 4 رو با شارژر ایپد شارژ میکنم که خیلی زیاد فرقی با شارژر خودش نداره

نظر

شارژر ایپد تاثیر انچنانی نداره توی شارژ شدن گوشی 6 پلاس
                        من تست کردم. حدود یک ساعت سریعتر شارژ میشه عزیز

نظر

• نوشته اصلی توسط naviddj نمایش پست ها
                          من تست کردم. حدود یک ساعت سریعتر شارژ میشه عزیز
                          با شارژر ٢امپر چقدر طول كشيد تا كاملا شارژ بشه ؟

Sent from my iPhone

نظر

• 1.30 شارژ میشه

نظر

• نوشته اصلی توسط amin697 نمایش پست ها
                              1.30 شارژ میشه
                              دوست گرامی این چیزی که میگید غیر ممکنه نکسوس 6 و نوت 4 و دروید توربو با تکنولوژی توربو شارژر میشه 1ساعت و 35 دقیقه
                              توی تمام تست هایی که سایت های معتبر انجام دادن 6 پلاس حدود 2 ساعتت 50 دقیقه اعلام شده زمان شارژ شدنش اگه همچین چیزی بود که همه اون ها میگفتن برید با شارژر ایپد گوشیتونو شارژ کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط alikocholo2010 نمایش پست ها
                                با شارژر ٢امپر چقدر طول كشيد تا كاملا شارژ بشه ؟

Sent from my iPhone
                                1:50 تا 2 ساعت شارژ میشه

نظر

صبر کنید ..
                                X