اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 6 Plus

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام ، من يه ٦ پلاس خريدم امروز يعني ١٠ ژانويه ٢٠١٥ و قبل از خريد به سايت اپل رفتم و سريال نامبرشو چك كردم و نوشت please activate your iphone ولي وقتي گوشي رو اكتيو كردم تاريخ تمام شدن ساپورت تلفني كه ٩٠ روزه زده بود تا تاريخ ٣٠ ژانويه ! چرا گوشي من يعني قبلا اكتيو شده بود ؟ پس چرا تو سايت خود اپل نوشته بود بايد اكتيو بشه

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• مرسي از پاسختون
      والا موقع فيلم گرفتن
      دوربينو چسبوندم به شيشه هواپيما
      كه موج عجيبي افتاد توش من فكر كردم لرزشگير فعال نيست

نظر

• نوشته اصلی توسط mimi6plus نمایش پست ها
        مرسي از پاسختون
        والا موقع فيلم گرفتن
        دوربينو چسبوندم به شيشه هواپيما
        كه موج عجيبي افتاد توش من فكر كردم لرزشگير فعال نيست
        خواهش مي كنم.
        شما در حال حركت يا دويدن آروم شروع به فيلم برداري كنيد. ببينيد باز موج داريد يا خير. منظور از موج هم اينه كه انگار توي آب فيلم برداري كرده بايد و كل فيلم موج داشته باشه!
        اميدوارم كه اينطوري نباشه.

نظر

• دوستان كسي نيست جواب منو بده؟

نظر

• نوشته اصلی توسط paaya نمایش پست ها
            دوستان كسي نيست جواب منو بده؟

توي سايت اپل تاريخ فعال سازيش كي هستش؟

نظر

• توی سایت اپل که رفتم تاریخ تمام شدن مدت ساپورت تلفنی که همون 90 روز هست ( من که دیروز یعنی 10 ژانویه 2015 گوشیمو اکتیو کردم ) زده 30 ژانویه تمام میشه ! و من که از تاریخ 30 ژانویه به قبل 90 روز حساب کردم میشه 1 نوامبر 2014 .
              خب سوال من اینه که چطور قبل از اکتیو کردن گوشی که خودم انجام دادم اینجوری شده و به نظر من باید تاریخ تمام شدن ساپورت تلفنی گوشی من 90 روز بعد از تاریخ دیروز که 10 ژانویه بود باشه. دوستان لطفا راهنمایی کنید که مال کسایی که ایفون 6 پلاس 64 دارن هم اینطوری هست که خریدن

نظر

توی سایت اپل که رفتم تاریخ تمام شدن مدت ساپورت تلفنی که همون 90 روز هست ( من که دیروز یعنی 10 ژانویه 2015 گوشیمو اکتیو کردم ) زده 30 ژانویه تمام میشه ! و من که از تاریخ 30 ژانویه به قبل 90 روز حساب کردم میشه 1 نوامبر 2014 .
                خب سوال من اینه که چطور قبل از اکتیو کردن گوشی که خودم انجام دادم اینجوری شده و به نظر من باید تاریخ تمام شدن ساپورت تلفنی گوشی من 90 روز بعد از تاریخ دیروز که 10 ژانویه بود باشه. دوستان لطفا راهنمایی کنید که مال کسایی که ایفون 6 پلاس 64 دارن هم اینطوری هست که خریدن
                نه براي همه ٩٠ روزه است.
                متوجه عرض بنده نشديد. توي اونجا يك سري تاريخ ديگه هم هست به غير از تاريخ ساپورت تلفني. تاريخ فعال سازي،تاريخ اتمام گارانتي يك ساله. شما تاريخ فعال سازي تونو دقت كنيد كي بوده.

نظر

• نوشته اصلی توسط HERO نمایش پست ها
                  نه براي همه ٩٠ روزه است.
                  متوجه عرض بنده نشديد. توي اونجا يك سري تاريخ ديگه هم هست به غير از تاريخ ساپورت تلفني. تاريخ فعال سازي،تاريخ اتمام گارانتي يك ساله. شما تاريخ فعال سازي تونو دقت كنيد كي بوده.

من درست متوجه نشدم فقط من تاریخ ساپورت تلفنی که 90 روزه هست رو و تاریخ اتمام گارانتی رو دیدم و تاریخ فعالسازی شو نمیتونم پیدا کنم

نظر

من درست متوجه نشدم فقط من تاریخ ساپورت تلفنی که 90 روزه هست رو و تاریخ اتمام گارانتی رو دیدم و تاریخ فعالسازی شو نمیتونم پیدا کنم
                    تاريخ اتمام گارانتي يك ساله چي ؟
                    اونو كِي زده ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط HERO نمایش پست ها
                      تاريخ اتمام گارانتي يك ساله چي ؟
                      اونو كِي زده ؟

اونو زده 31 اکتبر 2015

نظر

• هیرو عزیز مشکل منم همینه خب تاریخ اتمام گازانتی رو که من 10 ژانویه که اکتیو کردم و خریدم باید بزنه 9 ژانویه 2016 درسته ؟ خب وقتی من گوشی رو قبل از باز کردن پلمپ چک کردم نوشته بود تو سایت اپل باید اکبتو بشه . گیچ شدم بخدا

نظر

هیرو عزیز مشکل منم همینه خب تاریخ اتمام گازانتی رو که من 10 ژانویه که اکتیو کردم و خریدم باید بزنه 9 ژانویه 2016 درسته ؟ خب وقتی من گوشی رو قبل از باز کردن پلمپ چک کردم نوشته بود تو سایت اپل باید اکبتو بشه . گیچ شدم بخدا
                          متاسفانه بايد بگم گوشي شما ٣١ اكتبر استارت خورده.
                          حالا اون بحث كه مي گيد خودم اكتيو كردم شايد شما منظورت از اكتيو كردن، همون اكتيو كردني هستش كه براي اينكه گوشي آنتن بده انجام ميشه.
                          خود گوشي در تاريخ ٣١ اكتبر روشن شده. بعد دوباره پلمپ شده و در تاريخ ژانويه به شما فروخته شده.
                          اگه امكان پس دادن هست كه ببريد و تعويض كنيد. اگه نه، روي اين مسأله حساس نباشيد. خود گوشي رو كنترل كنيد كه خط و خشي نداشته باشه. و از اون مهمتر شارژر و هدفون و كابل يو اس بي رو كنترل كنيد كه تعويض نشده باشن.

نظر

• برای جیل بریک گوشی 6+ با ios 8.1.2 دقیقا چه کارهایی باید کرد ؟؟
                            اگه لینکی در این باره هست یا قبلا در مورد این موضوع صحبت شده ، لطفا لینک مربوطه رو بهم بگید ...

نظر

• نوشته اصلی توسط imeysam.kh نمایش پست ها
                              برای جیل بریک گوشی 6+ با ios 8.1.2 دقیقا چه کارهایی باید کرد ؟؟
                              اگه لینکی در این باره هست یا قبلا در مورد این موضوع صحبت شده ، لطفا لینک مربوطه رو بهم بگید ...
                              به اين تاپيك مراجعه كنيد.

http://www.i-phone.ir/forums/showpost.php?p=984016

نظر

• سلام به دوستان
                                من امروز آیفون +6 خریدم 64 Gray
                                و دو تاسئوال دارم
                                1- میخواستم بپرسم که توی آیفون +6 چطوری از NFC استفاده میکنن؟
                                2- چراگزینه ApplePay توی ستینگ گوشی نیست؟ حتی توی Touch ID & Passcode هم گزینه اش نیست؟
                                در صورتیکه توی آیفون 6 هست

نظر

صبر کنید ..
                                X