اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 6 Plus

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط Farmin نمایش پست ها

این میشه عکسی که میگیرم البته از اول اینطوری نبود تازگیا شده ممکنه به خاططره اپدیت باشه؟! یا سخت افزاریه؟
    دوست عزیز متاسفانه مشکل دوربین شما سخت افزاریست و به احتمال زیاد باید دوربین تعویض گردد. شما میتوانید جهت بررسی بیشتر به دفتر سایت مراجعه نمائید.
    www.i-phone.ir
    !Square the circle

تلگرام:
    ipServiceIR@ شماره تماس: 09381499800
    صفحه بخش تعمیرات در اینستاگرام @i.phone.ir

نظر

• شاید لنز نمیتونه فکوس کنه. قبل از عکس گرفتن توی گوشی که دوربین باز هست هم باز مات هست تصویر یا واضحه؟

نظر

• متاسفانه من شیرازم دفتره سایت فقط تهرانه درسته؟ چطور میتونم سوال کنم راجع به مشکلم؟!
        اره حتی دوربین بازم هست این تاری هست فقط نزدیک شفافه یکمی دورتر تار نشون میده
        من رفتم توی سایت اپل سریال گوشیمو زدم میگه مشکل داره ولی من میدونم از اول این مشکلو نداشته چرا اینطوری زده پس؟! یعنی مستعد بوده؟!
        ویرایش توسط Farmin : https://i-phone.ir/forums/member/74392-farmin در ساعت 09-12-2015, 10:35 PM

نظر

متاسفانه من شیرازم دفتره سایت فقط تهرانه درسته؟ چطور میتونم سوال کنم راجع به مشکلم؟!
          اره حتی دوربین بازم هست این تاری هست فقط نزدیک شفافه یکمی دورتر تار نشون میده
          من رفتم توی سایت اپل سریال گوشیمو زدم میگه مشکل داره ولی من میدونم از اول این مشکلو نداشته چرا اینطوری زده پس؟! یعنی مستعد بوده؟!
          سریال یکسری از تولیدات که دارای این مشکل هستند را جزو برنامه تعویض قرار دادند. متاسفانه برای شما نیز با توجه به تصویری که قرار دادید جزو این دسته است.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• خب من میدونم که گوشیم دوربینش از اول اینطوری نبود پس چه ارتباطی داره یهو اینطوری بشه؟! بالاخره از ضربه بوده یا این مشکل؟!

نظر

خب من میدونم که گوشیم دوربینش از اول اینطوری نبود پس چه ارتباطی داره یهو اینطوری بشه؟! بالاخره از ضربه بوده یا این مشکل؟!
              اتفاقی هست که افتاده. برای بررسی علتش می تونید به یک متخصص و یا دفتر سایت مراجعه کنید

نظر

• سلام دوستان
                من هميشه براي واردشدن بهapp store مشكل دارم.حتي با اينترنت پرسرعت هم به سختي باز ميشه؟
                مشكل ازچيه؟
                با*** درست ميشه؟

نظر

• با سلام .دوستان من یک 6 پلاس گرفتم کارکرده و الان که اومدم بزنم تو سایت ببینم کی اکتیو شده این خطا را دیدم و متعجب شدم که چی هست و لطفا راهنماییم کنین که ببینم مشکلی نداره ؟؟؟

ویرایش توسط parviizb : https://i-phone.ir/forums/member/179568-parviizb در ساعت 19-12-2015, 05:00 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط parviizb نمایش پست ها
                    با سلام .دوستان من یک 6 پلاس گرفتم کارکرده و الان که اومدم بزنم تو سایت ببینم کی اکتیو شده این خطا را دیدم و متعجب شدم که چی هست و لطفا راهنماییم کنین که ببینم مشکلی نداره ؟؟؟

به این سایت ها اعتمادی نیست.از خود ساپورت اپل بپرسید.

نظر

• این گوشی از خود امریکا به گفته فروشنده خریداری شده و حالا نمیدونم چرا این اطلاعاتو میزنه ؟؟؟

نظر

با سلام .دوستان من یک 6 پلاس گرفتم کارکرده و الان که اومدم بزنم تو سایت ببینم کی اکتیو شده این خطا را دیدم و متعجب شدم که چی هست و لطفا راهنماییم کنین که ببینم مشکلی نداره ؟؟؟
                        برای شما
                        iPhone 6 Plus
                        16GB Gold
                        IMEI: 359246066-----
                        Serial Number: C39PTS37G5QT
                        Find My iPhone: Off
                        Telephone Technical Support: Expired
                        Repairs & Service Coverage: August 28, 2016
                        Estimated Purchase Date: August 29, 2015
                        Last SIM Country: Iran
                        Last SIM Carrier: MTN/IranCell
                        Blacklisted: Check
                        SIM Lock: Unknown

نظر

• ممنونم از شما ولی این موردی نداره مشکلی نداره ؟؟؟؟؟

نظر

ممنونم از شما ولی این موردی نداره مشکلی نداره ؟؟؟؟؟
                            خیر مشکلی نداره.
                            دوباره با همون سایت چک کنید!؟

نظر

• باسلام گوشی من 6plusهستش برای ابدیت کردن باwi.fiازشاخهsetting-general-software updateهرکاری میکنم وصل نمیش برای ابدیت کردن وبیغام ش این هست ممنون میشم راهنمایی بفرمایین باتشکر(unable to check for updat) ( an error occurred whiile checking for a software update

نظر

• نوشته اصلی توسط alibeneton نمایش پست ها
                                باسلام گوشی من 6plusهستش برای ابدیت کردن باwi.fiازشاخهsetting-general-software updateهرکاری میکنم وصل نمیش برای ابدیت کردن وبیغام ش این هست ممنون میشم راهنمایی بفرمایین باتشکر(unable to check for updat) ( an error occurred whiile checking for a software update
                                احتمالا مشكل از اينترنت هست، اما براي اطمينان با نرم افزار iTunes هم چك كنيد

نظر

صبر کنید ..
                                X