اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 6 Plus

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام دوستان عزیز
    6پلاس من 307 برنامه و بازی نصب شده داره که می خوام همگی رو رو کامپیوتر داشته باشم یعنی سیوش کنم
    با ifunbox , any trans امتحان کردم نمیشه موقع انتقال برنامه، skip میکنه انتقال رو توسط برنامه anytrans و ifunbox هم هیچگونه پیغام خطایی نمیده ولی انتقال انجام نشده هیچ فایلی نساخته.!!!! با برنامه های دیگه هم مثل itools هم نشد.
    با آیتونز ( نسخه جدید 12.3 و قدیم ) امتحان کردم کل 307 را روی کامپیوتر نمیریزه (بکاپ)
    ( ورژن گوشی ios9 )

روز خوبی داشته باشین

نظر

• انگار اين مشگل بخاطر اينه كه در ورژن ٩ گوشي تمام برنامه را دانلود نميكنه و فقط قسمتي از برنامه را كه مربوط به همون گوشي هستش دانلود ميكنه بنابراين نميشه برنامه هاي دانلود شده يا اپديت شده با گوشي را به ايتيونز منتقل كرد اكثرا به خاطر اين مشگل شاكي هستند.برای رفع این مشگل برنامه ها را باید فقط با ایتیونز دانلود یا اپدیت کرد.
      ویرایش توسط samuraii40 : https://i-phone.ir/forums/member/25016-samuraii40 در ساعت 19-09-2015, 11:14 AM

نظر

• سلام من چندتا مشکل داشتم یکی اینکه بیشتر اوقات برنامه هایی مثل تلگرام و لاین بهم نوتیفیکیشن نمیده. باید برم تو خوده برنامه ها تا ببینم برام پیام اومده. با اینکه گزینه نوتیفیکیشن هم تو settings هم تو خوده برنامه ها فعاله.
        دوم اینکه برنامه photos خوده گوشی یا اینستگرام خیلی حافظه اشغال کردن میخواستم بدونم باید چیکار کنم ( من حدود 370 مگ عکس دارم ولی تو ستیمگ زده حدود 500مگ عکس داری)

نظر

• نوشته اصلی توسط Mehrdad.h71 نمایش پست ها
          سلام من چندتا مشکل داشتم یکی اینکه بیشتر اوقات برنامه هایی مثل تلگرام و لاین بهم نوتیفیکیشن نمیده. باید برم تو خوده برنامه ها تا ببینم برام پیام اومده. با اینکه گزینه نوتیفیکیشن هم تو settings هم تو خوده برنامه ها فعاله.
          دوم اینکه برنامه photos خوده گوشی یا اینستگرام خیلی حافظه اشغال کردن میخواستم بدونم باید چیکار کنم ( من حدود 370 مگ عکس دارم ولی تو ستیمگ زده حدود 500مگ عکس داری)
          ریستور کنید بدون ریستور بکاپ ، مشکل حل میشه .

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط Mehrdad.h71 نمایش پست ها
          سلام من چندتا مشکل داشتم یکی اینکه بیشتر اوقات برنامه هایی مثل تلگرام و لاین بهم نوتیفیکیشن نمیده. باید برم تو خوده برنامه ها تا ببینم برام پیام اومده. با اینکه گزینه نوتیفیکیشن هم تو settings هم تو خوده برنامه ها فعاله.

نظر

• نوشته اصلی توسط alireza24 نمایش پست ها

- - - - - - - - - -

یعنی اینکه بدون اینکه بکاپ بگیرم و ری استور کنم ریست کنم؟

نظر

• سلام
              دوستان من یه مشکلی دارم در مورد زوم کردن رو عکس ها توی آیفون
              مشکلم اینه خیلی کم زوم میکنه!‌از یه حدی بیشتر اصلن زوم نمیکنه درحالی که عکس کیفیت و سایز بالایی داره!
              همون عکس تو یه گوشی الکی به اندازه ی دلخواه زوم میشه اما تو گوشی من نمیشه
              جالبه که هرچی سرچ کردم مورد مشابه ندیدم، انگار کسی با این مسئله مشکلی نداشته تا حالا!!!
              جایی تو گوشی محدودیت زوم هس که اونو تغیر بدم؟؟

نظر

• سلام.من یک مشکل عجیبی برام پیش اومده.اونم اینکه وقتی فریمور 8.4 نصب بود جیل کرده بودم و هیچگونه مشکلی هم نداشتم.وقتی 9.2 اومد و اپدیت کردم در کمال تعجب هیچکدوم از اطلاعات و برنامه های نصب شده نپرید حتی سیدیا!!!
                بعد از اون از برنامه جیل استفاده کردم و حالا نه از طریق ایتیونز و ایتولز برنامه نصب میشه و هم اینکه سیدیا کرش میکنه.بعضی از اپ ها هم که از قبل نصب بودن کرش میکنن.
                راهنمایی بفرمایید ممنون میشم

نظر

• نوشته اصلی توسط q_azy نمایش پست ها
                  سلام.من یک مشکل عجیبی برام پیش اومده.اونم اینکه وقتی فریمور 8.4 نصب بود جیل کرده بودم و هیچگونه مشکلی هم نداشتم.وقتی 9.2 اومد و اپدیت کردم در کمال تعجب هیچکدوم از اطلاعات و برنامه های نصب شده نپرید حتی سیدیا!!!
                  بعد از اون از برنامه جیل استفاده کردم و حالا نه از طریق ایتیونز و ایتولز برنامه نصب میشه و هم اینکه سیدیا کرش میکنه.بعضی از اپ ها هم که از قبل نصب بودن کرش میکنن.
                  راهنمایی بفرمایید ممنون میشم
                  یعنی ota به 9.02 آپدیت کرده بودید؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط Babak 8 نمایش پست ها

ریستور به 9.0.2 کردم

نظر

• نوشته اصلی توسط Babak 8 نمایش پست ها

ریستور به 9.0.2 کردم

نظر

• من یه مدته دوربین گوشیم تار میگیره همه چیو چه عکس چه فیلم تنظیمات خاصی داره تا درست شه؟

نظر

• اول ساده ترین حالت را بررسی کنید
                          لنز را کاملا با پارچه ی مرطوب و نرم تمیز نمایید
                          ..:: در دسترس که نباشی، مشترک مورد نظر می شوی ::..

.

نظر

• نوشته اصلی توسط HaMiD.TcI نمایش پست ها
                            اول ساده ترین حالت را بررسی کنید
                            لنز را کاملا با پارچه ی مرطوب و نرم تمیز نمایید
                            این کارو کردم فایده نداشت تنظیماتم ریست کردم بازم چیزی درست نشد چیکار باید کنم دیگه؟

نظر

• این میشه عکسی که میگیرم البته از اول اینطوری نبود تازگیا شده ممکنه به خاططره اپدیت باشه؟! یا سخت افزاریه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Farmin نمایش پست ها

این میشه عکسی که میگیرم البته از اول اینطوری نبود تازگیا شده ممکنه به خاططره اپدیت باشه؟! یا سخت افزاریه؟
                                ضربه ای چیزی خورده؟
                                اگه ضربه اینا نخورده و خود به خود اینجوری شده،یبار ریستور کن بک اپ برنگردون ٪۱ شاید درست شد و نرم افزاری بود...

نظر

صبر کنید ..
                                X