اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 6 Plus

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط ashfa نمایش پست ها
    در فروم مک رومرز تاپیکی در مورد 6 plus 128 gb هست که افراد اکثرا در مورد کرش کردن اپ ها و لگ در حالتی که اپ های زیادی حدود ۷۰۰ تا نصب شده اظهار نظر کردن اما کسی پاسخ قاطعی در مورد اینکه این به رم مربوط میشه و در صورت ارتقای رم به دو گیگ مشکل برطرف میشه نداده اما بهتره رو ظرفیت ۱۲۸ برای نصب اپهای بیشتر حساب نکنید به خاطر رم و از فضای زیاد جهت فیلم عکس موزیک اسناد و … بهره ببرید ضمناً آیا ما در دسکتاپ ۳۰۰ تا برنامه میریزیم یا حداکثر برای هر کار دو تا برنامه با وجود core i7 و رم ۸ ؟ انتظارمون زیاد شده

Sent from my iPhone using Tapatalk
    پس يعني ربطي به بك آپ نداره؟ يا به نظرتون اينكه اصلا از بك اپ قبل استفاده نكنيم بهتره؟
    من زياد اهل برنامه نيستم جز چندتا برنامه خاص كه شايد 50 تا هم نشه و فضاي بيشتر به خاطر عكس و فيلم نياز دارم! در اين صورت مشكلي پيش نمياد به گفته شما،درسته؟

نظر

• با این تفاسیر منی که میخوام ۶۴ گیگ بخرم و بکاپ برنگردونم مشکلی پیش میاد یا نه؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Mjdr نمایش پست ها
        پس يعني ربطي به بك آپ نداره؟ يا به نظرتون اينكه اصلا از بك اپ قبل استفاده نكنيم بهتره؟
        من زياد اهل برنامه نيستم جز چندتا برنامه خاص كه شايد 50 تا هم نشه و فضاي بيشتر به خاطر عكس و فيلم نياز دارم! در اين صورت مشكلي پيش نمياد به گفته شما،درسته؟
        هیچ مشکلی نیست٬ برای همه دیوایس ها بعد از برگرداندن بک آپ ها مشکل بوجود نخواهد آمد. اگر امکان این و دارید از بک آپ iCloud استفاده کنید. اگر هم بعد از برگرداندن مشکلی داشت٬ به راحتی ریستور کنید.
        روی ۶ پلاس خودم٬ حدود ۳۲۰ اپلیکیشن و گیم نصب است و حافظه هم حدود ۹ گیگ خالی دارد و کوچکترین مشکلی هم ندارد.

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط alexxx نمایش پست ها
        با این تفاسیر منی که میخوام ۶۴ گیگ بخرم و بکاپ برنگردونم مشکلی پیش میاد یا نه؟؟؟
        هیچ مشکلی پیش نخواهد آمد.

نظر

• Iccid و lla
          يعني چي؟
          وقتي ميخوايي گوشي بخري اگر iccid نداشته باشه يعني آنلاك فكتوري
          ولي lla يعني چي؟

نظر

• نوشته اصلی توسط boy_a88 نمایش پست ها
            Iccid و lla
            يعني چي؟
            وقتي ميخوايي گوشي بخري اگر iccid نداشته باشه يعني آنلاك فكتوري
            ولي lla يعني چي؟

ll/a یا از این فبیل حروف یعنی پارت نامبر که مشخص میکنه برای کدوم کشور هست که ll/a یعنی امریکا
            اگه iccid نداشته باشه یعنی انلاک فکتوری و اگه داشته باشه یعنی لاک هست که میشه انلاک کرد و اون موقع هیچ فرقی نمیکنه با انلاک فکتوری جز اینکه تو جعبه انلاک فکتوری سوزن هست
            iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• دوستان من نهايتا تا فردا پلاس ١٢٨ ميگيرم...دوستاني كه اين گوشيو دارن اگر ايرادي توش ديدن بگن لطفا...من از ايفون 4 همه ي گوشيا رو داشتم و بدون هيچ ترديدي خريدمشون ولي نميدونم چرا رو اين انقد حساس شدم...امان از شايعه هاي گندي كه بعضيايي كه چشم ديدن موفقيت اپل رو ندارن براش درميارن...

نظر

• سلام اقا فامیلمون دوبی هست میخوام بش بگم برام بیاره تو سایت خود اپل دیدم تو امارات خیلی ارزون تر میشه فقط یه چیز هست قضیه فیس تایمه چیکار کنم ب نظرتون ؟ نمیشه کاریش کرد این فیس تایم روش نصب شه
                ویرایش توسط m_sharajabian : https://i-phone.ir/forums/member/94902-m_sharajabian در ساعت 31-10-2014, 02:38 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط m_sharajabian نمایش پست ها
                  سلام اقا فامیلمون دوبی هست میخوام بش بگم برام بیاره تو سایت خود اپل دیدم تو امارات خیلی ارزون تر میشه فقط یه چیز هست دلمو چرک میکنه قضیه فیس تایمه چیکار کنم ب نظرتون ؟ نمیشه کاریش کرد این فیس تایم لعنتی روش نصب شه
                  خیر نمیتوان نصب کرد٬ باید از اپلیکیشن های جایگزین استفاده کنید.

درضمن از لغات مناسب٬ برای پست های خود استفاده کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط Sinaonee نمایش پست ها
                    خیر نمیتوان نصب کرد٬ باید از اپلیکیشن های جایگزین استفاده کنید.

درضمن از لغات مناسب٬ برای پست های خود استفاده کنید.
                    اگه لطف كنيد سوال بنده رو هم بعد از چند روز جواب بديد و من مطمئن شم از كارم ممنون ميشم...........

نظر

• نوشته اصلی توسط Mjdr نمایش پست ها
                      دوستان من نهايتا تا فردا پلاس ١٢٨ ميگيرم...دوستاني كه اين گوشيو دارن اگر ايرادي توش ديدن بگن لطفا...من از ايفون 4 همه ي گوشيا رو داشتم و بدون هيچ ترديدي خريدمشون ولي نميدونم چرا رو اين انقد حساس شدم...امان از شايعه هاي گندي كه بعضيايي كه چشم ديدن موفقيت اپل رو ندارن براش درميارن...
                      در آخر جواب سوال خودتون و دادید! تمامی اینها شایعه است. تجربه بهترین آیفون تا به امروز و خواهید داشت.

نظر

• نوشته اصلی توسط sinaonee نمایش پست ها
                        در آخر جواب سوال خودتون و دادید! تمامی اینها شایعه است. تجربه بهترین آیفون تا به امروز و خواهید داشت.
                        وقتي شما كه تجربه كار با پلاس رو داشتين كامل تاييدش ميكنيد منم مثل هميشه با اعتماد به نفس كامل ميگيرمش...بايد الان داشتمش ولي چون ميخوام از بانه بگيرم از طريق دوستم فعلا موجودي ندارن و گفتن حتي تو عراق و دوبي هم نيست و حتي شنيدم كه خود سايت اپل هم تحويل 10 روزه ميده...به دوستاني كه قصد خريد ايفون حالا هر مدلي رو دارن پيشنهاد ميكنم بانه رو هم مد نظر داشته باشن چون دوست خودم ميگفت حداكثر اختلاف قيمت با دوبي 50-100t هست...

نظر

• دوستان من دیروز دبی بودم از همین ایران بخرید که ارزونتره.مثلا 6 پلاس 3150-3200 درهم بود که اصلا نمیرزید.از ایران با خیال راحت تری میشه خرید کرد.الان علاالدین همین گوشی را 2890 میدن که من خودم از ایران گرفتم.یک چیز دیگه شما الان تو دبی سوار تاکسی بشی بری این گوشی را بگیری برگردی باید 100 درهم کرایه بدی پس زیاد خودتون را درگیر 50 تومن 100 تومن نکنید.
                          ویرایش توسط samuraii40 : https://i-phone.ir/forums/member/25016-samuraii40 در ساعت 01-11-2014, 10:47 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط samuraii40 نمایش پست ها
                            دوستان من دیروز دبی بودم از همین ایران بخرید که ارزونتره.مثلا 6 پلاس 3150-3200 درهم بود که اصلا نمیرزید.از ایران با خیال راحت تری میشه خرید کرد.الان علاالدین همین گوشی را 2890 میدن که من خودم از ایران گرفتم.یک چیز دیگه شما الان تو دبی سوار تاکسی بشی بری این گوشی را بگیری برگردی باید 100 درهم کرایه بدی پس زیاد خودتون را درگیر 50 تومن 100 تومن نکنید.
                            تو خود سای اپل زده 3399 درهم برا 64 گیگ با درهم امروز میشه 3 تومن . تو ایران 4 تومن فروش میره کجا 2890 تومنه
                            ویرایش توسط m_sharajabian : https://i-phone.ir/forums/member/94902-m_sharajabian در ساعت 02-11-2014, 05:41 PM

نظر

• اين مشكل ٦پلاس ١٢٨ كه ميگن وقتي زياد بشه حجم اطلاعات و برنامه ها هنگ ميكنه و لگ ميزنه كند ميشه درسته؟

نظر

• نوشته اصلی توسط boy_a88 نمایش پست ها
                                اين مشكل ٦پلاس ١٢٨ كه ميگن وقتي زياد بشه حجم اطلاعات و برنامه ها هنگ ميكنه و لگ ميزنه كند ميشه درسته؟

نخیر اصلا هیچ ربطی نداره شایعه هست

نظر

صبر کنید ..
                                X