اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 6 Plus

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط Sinaonee نمایش پست ها
    اندازه خیلی خوبی دارد و اصلا مشکل ساز نیست.
    پیشنهاد هم اینکه٬ حتما ۶ پلاس بگیرید. صفحه نمایش و باتری خیلی بهتری دارد.
    من تنها نگرانيم بزرگي بيش از اندازه بودنشه....نميدونم به عنوان يه گوشي تلفن همراه كه هميشه همراهه آدمه تو جيب يا دست راحته يا نه!
    اين قضيه خم شدنش چي بود؟
    مشكل رنگ يا...اينا كه نداره؟

نظر

• نوشته اصلی توسط sega نمایش پست ها
      من تنها نگرانيم بزرگي بيش از اندازه بودنشه....نميدونم به عنوان يه گوشي تلفن همراه كه هميشه همراهه آدمه تو جيب يا دست راحته يا نه!
      اين قضيه خم شدنش چي بود؟
      مشكل رنگ يا...اينا كه نداره؟
      سایز بزرگتری نسبت به ۶ دارد ولی واقعا خوش دست است. طبق پست قبلی هم٬ کیفیت صفحه نمایش و باتری خیلی بهتری دارد و یکی از برتری های ۶ پلاس است.
      مشکل رنگ که اصلا ندارد٬ در مورد خم شدن هم باید نیروی خیلی زیادی به آن وارد کرد. در چنین شرایطی تمامی دیوای های مشابه با آیفون ۶ پلاس ( جنس بدنه و قطر ) خم میشود. ( مانند نوت ۴ ٬ شاسی و ابعاد مشابه )
      مطمئن باشید با استفاده معمولی و قرار دادن در جیب٫ هیچ مشکلی ایجاد نخواهد شد.

نظر

• اگر ممکنه چند نمونه از عکس هایی که باهاش گرفتید رو قرار بدید ممنون میشم ( حالت منظره و محیط کم نور)

نظر

• نوشته اصلی توسط masoomiyat نمایش پست ها
          اگر ممکنه چند نمونه از عکس هایی که باهاش گرفتید رو قرار بدید ممنون میشم ( حالت منظره و محیط کم نور)
          نیازی به گذاشتن عکس نیست
          شما یه سرچ در اینترنت کنی کلی عکس که با این گوشی ها گرفته شده براتون میاره
          فقط لازمش یه سرچ کوچیکه
          iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• باتری این گوشی فوق العادست! حالا حتی اگه بقیه چیزا رو بیخیال شیم. راستی دوستان wild blood برای 8 آپدیت شده و حالا جزئیات گرافیکی بازی خیلی بالا رفته. روی 6plus که خیلی لذت بخش شده انجام این سبک بازی ها.

نظر

• سلام
              میخواستم بدونم گوشی که میخری به اسم آنلاک میدن پشت جعبه iccid داره مشکلی نیس؟ آنلاک هست؟ گوشی رو از پلمپ در بیاری سیمکارت بندازی آنتن بده کافیه و مشکلی نداره؟؟ بعدا سر آپدیت اینا به ورژن 9 مثلا مشکل نمیخوره؟
              و اینکه گوشی رو میشه بدون کیس و بامپر استفاده کرد؟ مشکلی پیش نمیاد؟ منظورم مثلا اون مشکلات رنگ پریدگی تو 5 هست.البته تو 6 ها لبه ها گرد شدن و احتمالش خیلی کمه.ولی کلی منظورمه.بدون قاب اینا استفاده کنی از این قبیل مشکلات پیش نمیاد؟
              مرسی

نظر

• نوشته اصلی توسط alexxx نمایش پست ها
                سلام
                میخواستم بدونم گوشی که میخری به اسم آنلاک میدن پشت جعبه iccid داره مشکلی نیس؟ آنلاک هست؟ گوشی رو از پلمپ در بیاری سیمکارت بندازی آنتن بده کافیه و مشکلی نداره؟؟ بعدا سر آپدیت اینا به ورژن 9 مثلا مشکل نمیخوره؟
                و اینکه گوشی رو میشه بدون کیس و بامپر استفاده کرد؟ مشکلی پیش نمیاد؟ منظورم مثلا اون مشکلات رنگ پریدگی تو 5 هست.البته تو 6 ها لبه ها گرد شدن و احتمالش خیلی کمه.ولی کلی منظورمه.بدون قاب اینا استفاده کنی از این قبیل مشکلات پیش نمیاد؟
                مرسی
                سلام.من هم با iccd گرفتم و پارت نامبر آمریکا.آنلاک هست و با خیال راحت بخر و استفاده کن.ورژن مال من ۸ بود که به ۸.۰۲ هم آپدیت کردم.هیچ اتفاق خاصی پیش نمیاد عزیز
                من هم اصلا اهل قاب و این چیزا نیستم ولی تا حالا گزارش خاصی در مورد رنگ پریدگی نشنیدم و بعید می دونم همچین چیزی اتفاق بیفته.

نظر

• دوستان یک سوال؟
                  این قضیه که میگن پلاس ۱۲۸ تو روشن شدن ۱۰ ثانیه دیرتر از ۶۴ یا ۱۶ بالا میاد راسته یا نه؟
                  و سوال دیگه اینکه ۱۲۸ گیگ حافظه روی رم ۱ گیگ گوشی تاثیر منفی میذاره که مثلا گوشی هنگ کنه و لگ داشته باشه و ...؟

نظر

• نوشته اصلی توسط eblis_714 نمایش پست ها
                    دوستان یک سوال؟
                    این قضیه که میگن پلاس ۱۲۸ تو روشن شدن ۱۰ ثانیه دیرتر از ۶۴ یا ۱۶ بالا میاد راسته یا نه؟
                    و سوال دیگه اینکه ۱۲۸ گیگ حافظه روی رم ۱ گیگ گوشی تاثیر منفی میذاره که مثلا گوشی هنگ کنه و لگ داشته باشه و ...؟
                    خیر٬ چنین تاثیر منفی ندارد.

نظر

• سلام به همگى.من يه آيفون ٦ پلاس خريدم بعد يه مدت استفاده فهميدم كه ويبرش نسبت به آيفون ٦ خواهرم خيليييييي صداى بيشترى داره يعني خيلي.بعد مولتي تسكينگش هم حدود يكى دو ثانيه ديرتر ٦ يا حتى ٥اس باز ميشه.خواستم ببينم فقط مال من اين طوريه يا مشكل همست؟

نظر

• تو یه سایتی خوندم ۶ پلاس هایی که بکاپ 5s رو برگردوندن رو گوشیشون بعد یه مدت کار کردن همش کرش میکنه یا ریست میشه! مخصوصا نسخه ۱۲۸ گیگابایتی!
                        صحت داره؟ کسی همچین مشکلی خورده؟؟
                        تو فروم سایت اپل هم هست خواستید لینکشو میدم

نظر

• كارشناسان كمك كنن لطفا چون منم تا چند روز اينده ميخوام پلاس ١٢٨ بگيرم...من اين موضوع رو تو اين چند مدت كه به بازار اومده و دست مردم هست رو تا حالا نشنيدم و الان چند روزه كه مطرح شده ولي حس ميكنم بازم مثل جريان خم شدن هست كه چيزي نبود اصلا و فقط براي تخريب گوشي هست...اگه واقعا اينجوري هست بگين كه ٦٤ بگيرم چون گوشي قبليمم 5s هست...

نظر

• دوستان من با ٦پلاس ٦٤ گيگ
                            هم با ١٢٨ گيگ كار كردم
                            نيم ساعت با هركدوم جي تي اي سن اندرس
                            بازي كردم
                            نه لگ ديدم نه چيزي
                            تازه زور زدم يكيشو خم كنم
                            كه نتونستم.

Sent from my iPhone

نظر

• نوشته اصلی توسط alexxx نمایش پست ها
                              تو یه سایتی خوندم ۶ پلاس هایی که بکاپ 5s رو برگردوندن رو گوشیشون بعد یه مدت کار کردن همش کرش میکنه یا ریست میشه! مخصوصا نسخه ۱۲۸ گیگابایتی!
                              صحت داره؟ کسی همچین مشکلی خورده؟؟
                              تو فروم سایت اپل هم هست خواستید لینکشو میدم
                              نوشته اصلی توسط Mjdr نمایش پست ها
                              كارشناسان كمك كنن لطفا چون منم تا چند روز اينده ميخوام پلاس ١٢٨ بگيرم...من اين موضوع رو تو اين چند مدت كه به بازار اومده و دست مردم هست رو تا حالا نشنيدم و الان چند روزه كه مطرح شده ولي حس ميكنم بازم مثل جريان خم شدن هست كه چيزي نبود اصلا و فقط براي تخريب گوشي هست...اگه واقعا اينجوري هست بگين كه ٦٤ بگيرم چون گوشي قبليمم 5s هست...
                              بنده بر روی ۶۴ و ۱۲۸ به مشکل خوردم و ریستارت میشد. در چنین شرایطی باید از بک آپ iCloud استفاده کنید.

نظر

• در فروم مک رومرز تاپیکی در مورد 6 plus 128 gb هست که افراد اکثرا در مورد کرش کردن اپ ها و لگ در حالتی که اپ های زیادی حدود ۷۰۰ تا نصب شده اظهار نظر کردن اما کسی پاسخ قاطعی در مورد اینکه این به رم مربوط میشه و در صورت ارتقای رم به دو گیگ مشکل برطرف میشه نداده اما بهتره رو ظرفیت ۱۲۸ برای نصب اپهای بیشتر حساب نکنید به خاطر رم و از فضای زیاد جهت فیلم عکس موزیک اسناد و … بهره ببرید ضمناً آیا ما در دسکتاپ ۳۰۰ تا برنامه میریزیم یا حداکثر برای هر کار دو تا برنامه با وجود core i7 و رم ۸ ؟ انتظارمون زیاد شده

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
                                X