اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بعد از اپدیت به ios 8 مشکل کندی و لگ زدن

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

بچه ها یه مشکلی دارم نمیدونستم کجا بگم.چند روزه نمیتونم آلارم تنظیم کنم.میپره بیرون از برنامه.چیکار کنم؟

نظر

یه هارد ریست کن شاید درست بشه. دکمه پاور و هوم رو نگه دار تا آرم اول بیاد بعد کلیدها رو ول کن.
      .There is no knowledge that is not power

نظر

هارد ریست کنم جیلبریک چی میشه؟

نظر

نوشته اصلی توسط ali64jm نمایش پست ها
          ۸.۱ لگ نداره
          نزدیک به 1 ماه 5اس رو به 8.1 ریستور کردم (آپدیت 8.1 رو از نت دانلود و از طریق آیتونز ریستور کردم) اما یه باگ های ریزی مشاهده میشه. "تاچ آیدی بعضی موقع ها اذیت میکنه"
          در کل بی نقص بی نقص نیست.
          امیدوارم آپدیت جدید بهتر باشه.

نظر

اقا بیخود این نباشین که درست کنین.همش الکیه هیچ راهی نداره.من ۶پلاس دارم لگ داره دیوووونم میکنه چه برسه پایین تر.واقعا شرم به اپل با ای ios8

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

بعد از اپدیت به ios 8 مشکل کندی و لگ زدن

نوشته اصلی توسط amin.iphone نمایش پست ها
              اقا بیخود این نباشین که درست کنین.همش الکیه هیچ راهی نداره.من ۶پلاس دارم لگ داره دیوووونم میکنه چه برسه پایین تر.واقعا شرم به اپل با ای ios8

دوست عزیز کجا لق داره؟چرا ۶پلاس منو بقیه نداره یکم منطقی باشید
              الکی نگید

Sent from Reza's iPhone 6+ using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط mj_sabz68 نمایش پست ها
                نزدیک به 1 ماه 5اس رو به 8.1 ریستور کردم (آپدیت 8.1 رو از نت دانلود و از طریق آیتونز ریستور کردم) اما یه باگ های ریزی مشاهده میشه. "تاچ آیدی بعضی موقع ها اذیت میکنه"
                در کل بی نقص بی نقص نیست.
                امیدوارم آپدیت جدید بهتر باشه.
                دوست عزیز همه ی تقصیرها رو گردن اپل ننداز... تاچ آیدی وقتی اذیت می کنه که انگشتت یا دکمه ی هوم مرطوب باشه یا کثیف باشه یا کلا دمای هوا مناسب نباشه. به هر حال با کیفیت ترین حسگر اثر انگشت فعلا تاچ آیدی اپل هست...

نظر

اقا به خدا منم عشقم ایفونه مخصوصا ۶پلاس.ولی الکی نمیگم چیزیو که تو چند تا دیوایس دیگه تست کردم دیدم لگ داره.مخصوصا وقتی شماره های گرفته شده رو بالا وبیین میکنی بندری میزنه واست

نظر

صبر کنید ..
                  X