اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بعد از اپدیت به ios 8 مشکل کندی و لگ زدن

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• بعد از اپدیت به ios 8 مشکل کندی و لگ زدن

سلام دوستان من از وقتی گوشی رو به ios 8 اپدیت کردم کند و لگ دار شده مثلا وقتی گوشی خاموشه و تازه روشن میکنی حالت لگ دار میشه بعد از استفاده یواش بواش روانتر میشه یا وقتی دکمه هوم رو دو بار فشار میدم با تاخیر روی مولتی تستینگ میره یا در صفحه اصلی وقع ورق زدن صفحه ها گاهی لگ دار و کند میشه یا مثلا وقتی تو بازی clash of clans دوبار پشت سر هم دکمه هوم رو میزنی هنگ میکنه گیر میکنه.ایا میتونه این کندی و.. از بازی clash of clans باشه (اخه من زیاد بازی میکنم).ios7 اصلا این مشکلات رو نداشت .میخواستم بدونم شما ها هم این مشکلات رو دارید؟؟(گوشی من 5s 64gb ) هست . امکانش هست در اپدیت های بعدی خوب بشه؟؟باید چیکار مرد؟

سلام ببخشید کسی نیست پاسخ سوال منو بده؟

نظر

من ٥ دارم اين لگ رو منم دارم
      تو ٧ اينطور نبود

نظر

تمام دیوایس های اپل که به 8 رفتند این مشکل رو پیدا کردند ، رم گوشی من داغون شده هر برنامه ایی رو سویچ میکنم از اول لود میشه ، عین آیفون 2 جی ، انگار اصلا مالتی تسک وجود نداره .

نظر

با اين حساب من كه ايپاد٥ دارم حتما بايد رو٧.١.٢بمونم.درسته؟

نظر

Ios 8 واقعا افتضاحه همه ابنا به کنار گوشی سریع داغ میکنه!

نظر

نوشته اصلی توسط AMIR2FM نمایش پست ها
              سلام دوستان من از وقتی گوشی رو به ios 8 اپدیت کردم کند و لگ دار شده مثلا وقتی گوشی خاموشه و تازه روشن میکنی حالت لگ دار میشه بعد از استفاده یواش بواش روانتر میشه یا وقتی دکمه هوم رو دو بار فشار میدم با تاخیر روی مولتی تستینگ میره یا در صفحه اصلی وقع ورق زدن صفحه ها گاهی لگ دار و کند میشه یا مثلا وقتی تو بازی clash of clans دوبار پشت سر هم دکمه هوم رو میزنی هنگ میکنه گیر میکنه.ایا میتونه این کندی و.. از بازی clash of clans باشه (اخه من زیاد بازی میکنم).ios7 اصلا این مشکلات رو نداشت .میخواستم بدونم شما ها هم این مشکلات رو دارید؟؟(گوشی من 5s 64gb ) هست . امکانش هست در اپدیت های بعدی خوب بشه؟؟باید چیکار مرد؟
              عزیزم شما به ۸.۱ اپدیت کنید درست میشه

نظر

نوشته اصلی توسط alireza100rad نمایش پست ها
                عزیزم شما به ۸.۱ اپدیت کنید درست میشه
                سلام دوست عزیز من روی 8.1 هستم و این مشکلات رو دارم خیلی لگ و کنده

نظر

۸.۱ لگ نداره

نظر

روی 5c ورژن ۸.۱ هیچ لگی وجود نداره

نظر

تو ٨.١ هم مديريت رم درست انجام نميشه و خيلي از اپليكيشنا بسته ميشن و وقتي سوييچ ميكنيم از اول باز ميشن تو ios7 و ورژناش اصلا اينطوري نبود
                      مشكل واي فاي هم كه تو ios8 به بعد گريبانگير منه

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

نظر

اين آي اواس ٨ افتضاحترين آي اواسيه كه اپل تاالان داده بيرون.اكثريوزرهاشاكين
                        با٨.١هم نتونست افتضاحشودرست كنه

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

۸۰۱ هیچ مشکلی نداره

نظر

براي من كه تو ٨.١ هم مشكل زياد داره

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

نظر

سلام
                              دوستان کسایی که مشکل دارن پیشنهاد میکنم که به iOS 8.1 ریستور کنن از طریق ایتونز.
                              کسایی که این مشکلارو دارند اکثرا از طریق خود گوشی اپدیت کردن.من خودم iOS 8.0.2 و بعدش iOS 8.1 رو از طریق ایتونز ریستور کردم و هیچ مشکل و لگی نداشتم
                              و تمام برنامه هامو اپدیت کردم رو گوشی الان روی iOS 8.1 هیچ مشکلی ندارم و لگی نیست و همینطور 8.0.2 هم مشکلی نبود جز مصرف بالای باطری
                              که الان در 8.1 مصرف بهتر شده نصبت به ورژن قبل.
                              موفق باشید.

نظر

صبر کنید ..
                              X