اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل صفحه آبی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• این تاپیک را مطالعه نمایید. احتمالا جوابتون را خواهید گرفت:
    ريستارت شدن و صفحه ي ابي!!

نظر

• نوشته اصلی توسط Mtinpnt نمایش پست ها
      سلام دوستان من چند دقيقه پيش داشتم با گوشي كار ميكردم كه گوشيم خود بخود ريبوت شد و ارم اپل اومد بعد از ١٠ ثانيه گوشي به حالت اول برگشت ورژن گوشيم هم ios7.1.2 ميباشد لطفا راهنمايي بفرماييد ميخاستم ببينم مشكلش از كجاست
      متاسفانه راه حلی نداره!
      باهاش کار کنید و اگه خدای نکرده زمانی دیگه روشن نشد چاره ای جز تعویض در اپل استور نیست.
      .There is no knowledge that is not power

نظر

سلام دوستان من چند دقيقه پيش داشتم با گوشي كار ميكردم كه گوشيم خود بخود ريبوت شد و ارم اپل اومد بعد از ١٠ ثانيه گوشي به حالت اول برگشت ورژن گوشيم هم ios7.1.2 ميباشد لطفا راهنمايي بفرماييد ميخاستم ببينم مشكلش از كجاست
        دوست من اصلا جاي نگراني نيست خيلي خيلي كم براي همه اتفاق ميافته كه گوشي سافت ريبوت بده.. اين دوستمون هم كه گفت كار كن شايد ديگه روشن نشه نميدونم رو چه حسابي اين حرف رو زدن

نظر

• نوشته اصلی توسط mohammad.mb نمایش پست ها
          دوست من اصلا جاي نگراني نيست خيلي خيلي كم براي همه اتفاق ميافته كه گوشي سافت ريبوت بده.. اين دوستمون هم كه گفت كار كن شايد ديگه روشن نشه نميدونم رو چه حسابي اين حرف رو زدن
          روو حساب بیشتر شایعات سایت ها...
          دستگاه خودم تا ده روز پیش همینطوری بود و تقریبا هر سی دقیقه یه صفحه آبی مرگ را می دیدم...
          الان بعد از ریستور و بر نگردادن بک آپ حتی یک بار هم چنین مشکلی نداشتم...
          این همه بالا توضیح دادیم که این ها می تونه باگی باشه که برای ناسازگاری ۶۴ بیت بودن دیوایس ها با برخی برنامه ها باشه باز هم...

نظر

• نوشته اصلی توسط HusseinR نمایش پست ها
            متاسفانه راه حلی نداره!
            باهاش کار کنید و اگه خدای نکرده زمانی دیگه روشن نشد چاره ای جز تعویض در اپل استور نیست.
            دوست عزیز من به صفحه ابی برخورد نکردم و فقط گوشی ریبوت شد ممکنه دفعه بعد گوشی بسوزه

نظر

دوست عزیز من به صفحه ابی برخورد نکردم و فقط گوشی ریبوت شد ممکنه دفعه بعد گوشی بسوزه
              خیر عزیز هیچ جای نگرانی نیست

نظر

• کسی تعویض از طریق اپل استور دوبی رو امتحان کرده؟
                من گوشیم پارت امریکاست، با خود اپل هم صحبت کردم و گفت میتونی بری اپل استور دوبی ولی یه جوری به نظرم همینجوری گفته چون اما و اگر داشت و کلی سوال پیچم کرد که چرا پارت امریکاست و اونجا چطور خریدی و از کی خریدی و اینها..

نظر

• سلام
                  من نزدیه یکسال هست که دارم دست و پنجه نرم میکنم با BSOD.
                  باید keytunes و نامبرز رو تو setting از سینگ در بیاری. و برای مدتی درست میشه ولی بعد از آپدیت دوباره هون برنامه است.
                  گوشی رو گفتن تو دبی تعویض میکنن، رفتم و گفتن باید فاکتور رسمی از خود اپل استور داشته باشی و از تاریخ گارانتی نگدشته باشه و ..... کلی شرایط دیگه نمیشه متاسفانه.

حالا میخوام بدونم کسی راه دیگه ای بلده ؟ لطفا بنویسه

دلیلشم میدونین دیگه : به علت کانفیلیکت کردم اپ های 64 با 32 بیتی هست.
                  واقعا از اپل خسته شدم یک هفته است تلفن ندارم و خیلی عصبانی هستم . فک کنم بزودی اپل بخاطر باگهای زیاد بازارشو تو همه جای دنیا از دست یده. امیدوارم مشکل هاشو سریع حل کنه.

با تشکر

- - - - - - - - - -

سلام
                  باید keytunes و نامبرز رو تو setting از سینگ در بیاری. و برای مدتی درست میشه ولی بعد از آپدیت دوباره هون برنامه است.
                  گوشی رو گفتن تو دبی تعویض میکنن، رفتم و گفتن باید فاکتور رسمی از خود اپل استور داشته باشی و از تاریخ گارانتی نگدشته باشه و ..... کلی شرایط دیگه نمیشه متاسفانه.

واقعا از اپل خسته شدم یک هفته است تلفن ندارم و خیلی عصبانی هستم . فک کنم بزودی اپل بخاطر باگهای زیاد بازارشو تو همه جای دنیا از دست یده. امیدوارم مشکل هاشو سریع حل کنه.

با تشکر

- - - - - - - - - -

سلام

با تشکر

نظر

صبر کنید ..
                  X