اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل صفحه آبی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

به dfu هم میبرم shift restore که میزنم بازم میگه find my iphone , off کن .
    دوست عزیز از تو سایت icloud هم delete device کزدم اما بازم همون پیغامو داد .
    اما شانسی که داشتم ios 7.0.3 بود و تونستم از طریق خود آیتونز به 7.0.4 آپدیت کنم . فقط آپدیتش خیلی زمان برد نزدیک8 ساعت طول کشید ، اما مشکل حل شد .
    بازم دوستان ممنون از راهنماییاتون .

نظر

دوست عزيز
      شما گوشيتو خاموش كن بعدش دكمه پاور رو نگه دار تا صفحه روشن بشه،بعد ولوم آپ رو تا زماني كه صفحه گوشي بالا بياد نگه دار بعدش برو تو سيديا توييك رو پاك كن و بعدش يه ري استارت بزن.
      موفق باشي

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط MEHDI_D12 نمایش پست ها
        دوست عزيز به مشكل ايشون توجه كردى؟؟ميگه تا بالا مياد ريست ميشه و فرصت اينكار رو نداره
        دوست عزيز شما ميتونى به dfu ببرى و ريستور كنى

نمیره بخدا

نظر

صفحه آبی شما با مشکل مشهور صفحه آبی ۵ اس فرق داره و اون اینه که جیلبریک گوشی شما رو داغون کرده اونقدر به dfu ببرید تا بره چاره دیگه ای نیست مگر تعویض گوشی که چون جیلبریک شده کمی سخت بنظر میرسه

نظر

هیچ راهی جز تعویض گوشی وجود نداره من هم با مشکل صفحه آبی (Blue Screen Of Death ) و ارور 40 هنگام ریستور مواجه شدم هیچ جوره درست نشد مجبور شدم گوشی رو فرستادم بردن اپل استور عوضش کردند . ارور 40 سخت افزاریه و اونطوری که من تحقیق کردم مربوط به SDRom هست

نظر

سلام..خوب آخرش نتیجه چی شد ؟؟ این ارور با ریستور و نصب نکردن برنامه حل میشه ؟؟ اصلا وقتی همچین مشکلی پیش بیاد میشه ریستورش کرد ؟؟؟ حالا من یک آیپد ایر دستمه اینجوری شده کرش کرده بالا بیا نیست !! دارم ios دانلود میکنم !! یه امیدی چیزی به ما بدید اگه کسی تست کرده

نظر

نوشته اصلی توسط Curva N Milano نمایش پست ها
                سلام..خوب آخرش نتیجه چی شد ؟؟ این ارور با ریستور و نصب نکردن برنامه حل میشه ؟؟ اصلا وقتی همچین مشکلی پیش بیاد میشه ریستورش کرد ؟؟؟ حالا من یک آیپد ایر دستمه اینجوری شده کرش کرده بالا بیا نیست !! دارم ios دانلود میکنم !! یه امیدی چیزی به ما بدید اگه کسی تست کرده
                دوست عزیز آیپد ایر؟
                دقیقا چی شده؟

Sent from Reza's iPhone 5s using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط all4u نمایش پست ها
                  دوست عزیز آیپد ایر؟
                  دقیقا چی شده؟

خوب داشتم فقط و فقط بازی نصب میکردم !! تاکید میکنم فقط چند تا بازی دانلود کردم !! بعدش خود به خود رفت روی لوگوی اپل که بعد از یک دقیقه صفحه آبی رنگ شد و دوباره ریستارت پشت ریستارت !! درست مثل مشکل آیفون ۵اس ، این مشکل البته مخصوص دیوایس های ۶۴ بیتی هستش که آیپد ایر هم شاملش میشه !! لعنت بر شیطون امیدوارم اقلا ریستور شدنی باشه !! آیپد صفر کیلومتر رو هیچ دوست ندارم بدم تعمیر کنن !!

نظر

نوشته اصلی توسط Curva N Milano نمایش پست ها
                    خوب داشتم فقط و فقط بازی نصب میکردم !! تاکید میکنم فقط چند تا بازی دانلود کردم !! بعدش خود به خود رفت روی لوگوی اپل که بعد از یک دقیقه صفحه آبی رنگ شد و دوباره ریستارت پشت ریستارت !! درست مثل مشکل آیفون ۵اس ، این مشکل البته مخصوص دیوایس های ۶۴ بیتی هستش که آیپد ایر هم شاملش میشه !! لعنت بر شیطون امیدوارم اقلا ریستور شدنی باشه !! آیپد صفر کیلومتر رو هیچ دوست ندارم بدم تعمیر کنن !!

اگه ریستور نشه تعمیری در کار نیست دوست من

نظر

نوشته اصلی توسط Platinium03 نمایش پست ها
                      اگه ریستور نشه تعمیری در کار نیست دوست من
                      اقا شما قرار بود روحیه بدی رسما بد بخت میشم که ولی درسته انشاا... که ریستور بشه چون خودمم حدس میزنم هیچ راهی بجز مرجوع کردن کالا به نمایندگی رسمی اپل نیست اگه ریستور نشه !! خدا وکیلی اینم شد دیوایس آخه ؟؟

نظر

من هم با روحیه دادن به جای واقع نگری مخالفم خودم یه 5 اس آکبند رو به باد دادم صفحه آبی داد ریستور هم نشد

نظر

نوشته اصلی توسط Platinium03 نمایش پست ها
                          من هم با روحیه دادن به جای واقع نگری مخالفم خودم یه 5 اس آکبند رو به باد دادم صفحه آبی داد ریستور هم نشد
                          بد بختی اینجاست که مال من نیست !! خودم یه ۵اس دارم اگه این جوری شده بود به درک این آیپد ایر سفید ۶۴ گیگ 4g رتینای نمیدونم چی چی من از کجا بیارم ۴ تومن یکی دیگه بخرم اینترنت هم که سرعتش کمه معلوم نیست این کی دانلود بشه ببینیم چی میشه آخرش !! دعا که میشه کرد آقا دعا کن انصافا گیریم

نظر

دوست عزیز شما با یک پیشی دیگه و حتی با نرم افزار از طریق پی سی سعی کن رستور کنی ایشالا درست میشه

نظر

اين مشكل سخت افزاري مال من شب تو شارژ بود يهو صفحه ابي شد بعد هم سغيد نه به dfu ميرفت نه هيچي با هزار بار گرفتن دكمه home و power به dfu رفت ارم اپل امد ولي وقتي ميخواست ريستور كنه ارور 40 ميداد و صفحه باز سفيد و ابي ميشد فرستاد اپل استور المان با يه بد بختي گفتن مشكل cpu و نوسان برق بوده ولي چون imei انلاك بود گفتن تو سايت اپل انلاك نيست هرچي سايت بود نشون داده اين اشنا ما كه اين انلاك ايران استفاده ميكرده ولي قبول نكردن و گفتن تو سايت خود اپل كه ما قبول داريم لاك و بهم يه لاك ويرايزون دادن

نظر

سلام ، خوب مشکل ایپد ایر با ریستور و البته آپدیت به ورژن ۷.۰.۴ حل شد ، گمونم ورژنش ۷.۰.۳ بود اول !! به هر حال تا این لحظه که داره کار میکنه ، ممنون از تمام دوستان گل !! اما بسیاری از کاربرها توی سایت های خارجی نوشتن که بعد از ریستور مجددا این ارور بوجود میاد که در اون صورت واقعا سخت افزاری هستش دیگه !! یادم میاد وقتی توی یکی از بازی ها اسکرین رو چند مرتبه چرخوندم به این حالت رفت !! بقیه دوستان برای مواجه نشدن با همچین مشکلی تمام برنامه ها و بازی هایی رو که باید برای ios7 آپدیت بشن حتما آپدیت کنید مخصوصا روی دیوایس های با پردازنده ۶۴ بیتی !! یا علی

نظر

صبر کنید ..
                                X