اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل تغییر رنگ در صفحه با فشار بالای دکمه ی هوم

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط slim.shady نمایش پست ها
    والله من همین الان تست کردم همچین اتفاقی نیوفتاد
    فکر هم نکنم طبیعی باشه
    میتونید زنگ بزنید بپرسید ازشون که اگه تعمییر نشه بدتر میشه یا نه و اگه اره هزینه تعمییر چقدره
    چون من همین الان دارم فشار میدم هیچی نشد!
    باشه زنگ ميزنم

نظر

نوشته اصلی توسط aryabartar نمایش پست ها
      يه مشكلي واسم پيش اومده كه بد جور رو اعصابمه
      وقتي صفحه ي گوشي يا دكمه ي هومو فشار ميدم (فشار كم) رنگ ها بالاي دكمه ي هوم پخش ميشن
      فكر كنم اين مشكل شديد تر شده يعني نسبت به قبل رنگ صفحه بيشتر عوش ميشه
      اين مشكل تو رنگ توسي و رنگ هاي شبيه اون محسوسه
      به نظرتون گوشيو بدم تعمير كنن
      هزينش چقدر ميشه و در كل چيكار كنم؟!دو نفر از دوستان هم جواب دادن كه يكي نداشت يكي هم كم داشت شما هم بگين
      مرسي
      دوست عزيز من دقيقا نميدونم منظورتون از پخش شدن رنگ چيه ولي من شيشه گوشي رو فشار دادم البته نه زياد رنگ پخش نشد ولي با شدت خيلي زياد فشار دادم رنگ پخش ميشه من دو تا ديگه رو هم زياد فشار دادم رنگ پخش شده دوتا ايپدم البته خيلي زياد فشار دادم رنگ پخش شد كم فشار دادم رنگ پخش نشد رنگ هم مث صفحه ledكامپيوتر هست كه فشار ميدي جاي انگشت رنگ ها پخش ميشه اونجوري پخش شد من كه زماني كه صفحه رو كم فشار دادم پخش نشد ولي وقتي خيلي زياد فشار دادم پخش شد فكر نكنم مشكل خاصي باشه تو صفحه هر گوشي يا هر چيز ديگه زياد فشار بده او قسمت رنگ پخش ميشه!

نظر

به احتمال زیاد مشکل از باطری گوشیتون هست خراب شده باد کرده فشار میاره به ال سی دی

نظر

نوشته اصلی توسط Amir moradi68 نمایش پست ها
          دوست عزيز من دقيقا نميدونم منظورتون از پخش شدن رنگ چيه ولي من شيشه گوشي رو فشار دادم البته نه زياد رنگ پخش نشد ولي با شدت خيلي زياد فشار دادم رنگ پخش ميشه من دو تا ديگه رو هم زياد فشار دادم رنگ پخش شده دوتا ايپدم البته خيلي زياد فشار دادم رنگ پخش شد كم فشار دادم رنگ پخش نشد رنگ هم مث صفحه ledكامپيوتر هست كه فشار ميدي جاي انگشت رنگ ها پخش ميشه اونجوري پخش شد من كه زماني كه صفحه رو كم فشار دادم پخش نشد ولي وقتي خيلي زياد فشار دادم پخش شد فكر نكنم مشكل خاصي باشه تو صفحه هر گوشي يا هر چيز ديگه زياد فشار بده او قسمت رنگ پخش ميشه!
          مشكل مال من اينه كه با فشار كم رنگ السي ديه بالاي دكمه ي هوم رنگ پخش ميكنه

نظر

دوست عزیز من هم همین مشکل را دارم یه برچسب گلس روش بنداز اصلا دیگه این طوری نمیشه

نظر

نوشته اصلی توسط Mtinpnt نمایش پست ها
              دوست عزیز من هم همین مشکل را دارم یه برچسب گلس روش بنداز اصلا دیگه این طوری نمیشه
              این فیلمشه
              پخش شدن رنگ صفحه ی آیفون 5s
              دقیقا مثل اینه؟

نظر

این فیلمشه
                پخش شدن رنگ صفحه ی آیفون 5s
                دقیقا مثل اینه؟
                شما برای پرسش های خود چند بار تاپیک ایجاد میکنید؟ مگر در تاپیک http://www.i-phone.ir/forums/thread9...tml?highlight= پاسخ داده نشده ؟!

نظر

نوشته اصلی توسط Sinaonee نمایش پست ها
                  شما برای پرسش های خود چند بار تاپیک ایجاد میکنید؟ مگر در تاپیک http://www.i-phone.ir/forums/thread9...tml?highlight= پاسخ داده نشده ؟!
                  متاسفانه این مشکل حاد تر شد و من مجبور شدم مشکلاتو دوباره توضیح بدم
                  لطفا این تاپیکو حذف نکنین تا به نتیجه برسم و اگه میخواین ادغامش کنین
                  ممنون

نظر

متاسفانه این مشکل حاد تر شد و من مجبور شدم مشکلاتو دوباره توضیح بدم
                    لطفا این تاپیکو حذف نکنین تا به نتیجه برسم و اگه میخواین ادغامش کنین
                    ممنون
                    مشکل٬ سخت افزاری است. راه حلی هم نمیشود گفت تا خود شما مشکل و برطرف کنید.

نظر

بله دقیقا قبلا این طوری بود یه برچسب galss روش انداختم دیگه این طوری نشد البته اگه زیاد بهش فشار بدم دوباره پخش رنگ را داره ولی با نصب برچسب مشکل کمتر میشه
                      ویرایش توسط Mtinpnt : https://i-phone.ir/forums/member/169036-mtinpnt در ساعت 21-08-2014, 07:08 PM

نظر

نوشته اصلی توسط Mtinpnt نمایش پست ها
                        بله دقیقا قبلا این طوری بود یه برچسب galss روش انداختم دیگه این طوری نشد
                        ممنون که خیالمو راحت کردین
                        میشه بگین مارک برچسب گلستون چی بوده و چند خریدین؟

نظر

مارک sgp که قیمتش 100 تومن اگه گیرت بیاد البته مارک های زیادی هستند مثل نیکن و..........

نظر

Moshi iVisor Glass Screen Protector For iPhone 5/5s/5c

مال موشی رو بگیر
                            110 تومن هستش

اگه خواستی تو پیغام خصوصی بگم از کجا

البته جای معروفی هستش

نظر

نوشته اصلی توسط King PDA نمایش پست ها
                              Moshi iVisor Glass Screen Protector For iPhone 5/5s/5c

مال موشی رو بگیر
                              110 تومن هستش

اگه خواستی تو پیغام خصوصی بگم از کجا

البته جای معروفی هستش
                              من اگه ميخواستم اينهمه هزينه كنم كه ...
                              يه بچسب ٦٠ تومني ميندازم روش درست ميشه

نظر

دوست عزيز مشكلتون سخت افزاري هست من چند تا ايفون وايپد رو تست كردم تازه خيلي بيشتر از حدي كه شما تو فيلم فشار دادي فشار دادم ولي تعقيير رنگ ندادن شما گوشي رو ببرين به يكي از مراكز تعمير معتبر تا واستون درست كنن ولي بنظر من مشكل زياد إيجاد نميكنه ارزش نداره گوشي رو بخاطر همچين مشكلي باز كني بيخيال شو يه برچسب ال سي دي خوب واسش بگير و از گوشيت نهايت لذت رو ببر.

نظر

صبر کنید ..
                                X