اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل تغییر رنگ در صفحه با فشار بالای دکمه ی هوم

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل تغییر رنگ در صفحه با فشار بالای دکمه ی هوم

من زماني كه بالا ي دكمه ي هم تا ال سي دي كن حدودا ٤ ميليمتر فضا هست رو فشار ميدم یا اینکه با فشار زیاد دکمه ی همو میزنم رنگ پايين ال سي دي يكم (اگه دقت کنین تو قسمت سیری معلوم میشه)تغيير ميكنه

آيا اين طبيعيه؟
    دوستان لطفا تست کنین و بگین

نوشته اصلی توسط aryabartar نمایش پست ها
    من زماني كه بالا ي دكمه ي هم تا ال سي دي كن حدودا ٤ ميليمتر فضا هست رو فشار ميدم یا اینکه با فشار زیاد دکمه ی همو میزنم رنگ پايين ال سي دي يكم (اگه دقت کنین تو قسمت سیری معلوم میشه)تغيير ميكنه

آيا اين طبيعيه؟
    دوستان لطفا تست کنین و بگین
    خیر، طبیعی نیست. روی سه آیفون 5 اس تست کردم و با فشار بسیار زیاد هم تغییری مشاهده نشد.

نظر

نوشته اصلی توسط Sinaonee نمایش پست ها
      خیر، طبیعی نیست. روی سه آیفون 5 اس تست کردم و با فشار بسیار زیاد هم تغییری مشاهده نشد.
      مشکلم از کجاست ؟
      نمیخوام با قیمت زیاد تعمیر کنم
      ممکنه این مشکل بعدا مشکل ساز بشه چون الان محسوس نیست ؟

نظر

مشکلم از کجاست ؟
        نمیخوام با قیمت زیاد تعمیر کنم
        ممکنه این مشکل بعدا مشکل ساز بشه چون الان محسوس نیست ؟
        مشکل خاصی ندارد و در آینده هم بیشتر نخواهد شد. وسواس نداشته و لذت ببرید.

نظر

مشکل خاصی ندارد و در آینده هم بیشتر نخواهد شد. وسواس نداشته و لذت ببرید.
          باشه ممنون
          آخه 10 روز بود گوشیو خریده بودم قیمت ال سی دی هم نجومیه!
          به نظرتون یه محافظ ضد ضربه بندازم روش باعث میشه که جلوی این ایرادو بگیره
          و قیمت محافظ صفحه ی ضد ضربه ی خوب یا متوسط چنده؟
          بازم ممنون

نظر

باشه ممنون
            آخه 10 روز بود گوشیو خریده بودم قیمت ال سی دی هم نجومیه!
            به نظرتون یه محافظ ضد ضربه بندازم روش باعث میشه که جلوی این ایرادو بگیره
            و قیمت محافظ صفحه ی ضد ضربه ی خوب یا متوسط چنده؟
            بازم ممنون
            محافظ شیشه ای تهیه کنید، به احتمال زیاد مشکل برطرف خواهد شد. قیمت هم بین ۴۰۰۰۰ تا ۱۳۰۰۰۰ تومان متغییر است.
            Scratch-resistant iPhone 5 Glass Screen Protector – iVisor Glass | Moshi

نظر

محافظ شیشه ای تهیه کنید، به احتمال زیاد مشکل برطرف خواهد شد. قیمت هم بین ۴۰۰۰۰ تا ۱۳۰۰۰۰ تومان متغییر است.
              Scratch-resistant iPhone 5 Glass Screen Protector – iVisor Glass | Moshi
              الان که دقت میکنم میبینم وقتی میرم تو سیری و دکمه ی هوم(قسمت های بالاش) رو میزنم یه کوچولو بالای دکمه ی هوم تغییر رنگ میده ولی وقتی تو قسمت ها ی دیگه هستم وقتی همو میزنم تغییر رنگش اصلا مغلوم نیست فکر کنم چون رنگ سیری به بنفش میزنه تغییر رنگش معلوم میشه
              اینم مشکلی ایجاد نمیکنه؟
              و دست روی محافظ های شیشه ای نسبت به محافظ پلاستیکی ها راحت تر حرکت میکنه و اثر انگشت کمتری به جا میزاره؟ آخه دست من عرق میکنه این که دستم روش راحت لیز بخوره و اثر انگشت نمونه خیلی مهمه
              معذرت که این سوالو اینجا پرسیدم .نمیخواستم پست یا تاپیک جدیدی ایجاد شه
              ممنون
              ویرایش توسط aryabartar : https://i-phone.ir/forums/member/169303-aryabartar در ساعت 01-07-2014, 04:43 PM

نظر

الان که دقت میکنم میبینم وقتی میرم تو سیری و دکمه ی هوم(قسمت های بالاش) رو میزنم یه کوچولو بالای دکمه ی هوم تغییر رنگ میده ولی وقتی تو قسمت ها ی دیگه هستم وقتی همو میزنم تغییر رنگش اصلا مغلوم نیست فکر کنم چون رنگ سیری به بنفش میزنه تغییر رنگش معلوم میشه
                اینم مشکلی ایجاد نمیکنه؟
                خیر، هیچ مشکل خاص و غیر خاصی ایجاد نخواهد کرد. زیاد حساس شده اید، مشکلی نیست.

نظر

و دست روی محافظ های شیشه ای نسبت به محافظ پلاستیکی ها راحت تر حرکت میکنه و اثر انگشت کمتری به جا میزاره؟ آخه دست من عرق میکنه این که دستم روش راحت لیز بخوره و اثر انگشت نمونه خیلی مهمه
                  معذرت که این سوالو اینجا پرسیدم .نمیخواستم پست یا تاپیک جدیدی ایجاد شه
                  ممنون
                  بنده برند Moshi و استفاده کردم، فوق العاده بود. اثر انگشت هم باقی نمی ماند ( بستگی به مقدار هزینه و برندی که انتخاب میکنید، دارد ).

نظر

بنده برند Moshi و استفاده کردم، فوق العاده بود. اثر انگشت هم باقی نمی ماند ( بستگی به مقدار هزینه و برندی که انتخاب میکنید، دارد ).
                    همین محافظی که استفاده کردین قیمتش به تومن چقدر بود؟
                    حتی از صفحه ی خود آیفون هم بهتر لیز میخورد؟
                    درسته که میگن میتونی محافظ های موشی رو هر وقت خواستی بکنی و هر وقت خواستی نصب کنی بدون اینکه تغییر حالت بده و حباب زیش بمونه؟
                    ویرایش توسط aryabartar : https://i-phone.ir/forums/member/169303-aryabartar در ساعت 01-07-2014, 05:09 PM

نظر

همین محافظی که استفاده کردین قیمتش به تومن چقدر بود؟
                      حتی از صفحه ی خود آیفون هم بهتر لیز میخورد؟
                      درسته که میگن میتونی محافظ های موشی رو هر وقت خواستی بکنی و هر وقت خواستی نصب کنی بدون اینکه تغییر حالت بده و حباب زیش بمونه؟
                      همانند صفحه آیفون، انگشت راحت حرکت میکند و کیفیت بسیار خوبی دارد.
                      از ایران خریداری نکردم و قیمتی حدود ۳۷ دلار داشت.
                      بله، شنیده شما کاملا درست است. در کمترین زمان نصب شده، بدون ایجاد حباب، قابل شستشو هم میباشد.

نظر

مشكل پخش رنگ

این فیلمش:
                        http://www.aparat.com/v/RgJLz

يه مشكلي واسم پيش اومده كه بد جور رو اعصابمه
                        وقتي صفحه ي گوشي يا دكمه ي هومو فشار ميدم (فشار كم) رنگ ها بالاي دكمه ي هوم پخش ميشن
                        فكر كنم اين مشكل شديد تر شده يعني نسبت به قبل رنگ صفحه بيشتر عوش ميشه
                        اين مشكل تو رنگ توسي و رنگ هاي شبيه اون محسوسه
                        به نظرتون گوشيو بدم تعمير كنن
                        هزينش چقدر ميشه و در كل چيكار كنم؟!دو نفر از دوستان هم جواب دادن كه يكي نداشت يكي هم كم داشت شما هم بگين
                        مرسي
                        ویرایش توسط aryabartar : https://i-phone.ir/forums/member/169303-aryabartar در ساعت 21-08-2014, 04:32 PM

نظر

يه مشكلي واسم پيش اومده كه بد جور رو اعصابمه
                          وقتي صفحه ي گوشي يا دكمه ي هومو فشار ميدم (فشار كم) رنگ ها بالاي دكمه ي هوم پخش ميشن
                          فكر كنم اين مشكل شديد تر شده يعني نسبت به قبل رنگ صفحه بيشتر عوش ميشه
                          اين مشكل تو رنگ توسي و رنگ هاي شبيه اون محسوسه
                          به نظرتون گوشيو بدم تعمير كنن
                          هزينش چقدر ميشه و در كل چيكار كنم؟!دو نفر از دوستان هم جواب دادن كه يكي نداشت يكي هم كم داشت شما هم بگين
                          مرسي
                          اگه قراره بدین تعمییر یکجای ماهر بدین ممکنه بدتر کنن گوشیتونو
                          دفتر خود سایت کارش حرف نداره
                          قیمت هم تماس بگیرین میگن بهتون

نظر

نوشته اصلی توسط slim.shady نمایش پست ها
                            اگه قراره بدین تعمییر یکجای ماهر بدین ممکنه بدتر کنن گوشیتونو
                            دفتر خود سایت کارش حرف نداره
                            قیمت هم تماس بگیرین میگن بهتون
                            فعلا ميخوام ببينم اين مشكل طبيعي هست يا نه و اگه تعميرش نكنم بيشتر ميشه يا خير
                            واسه شما كه اينجوري نيست؟
                            گوشي مو هم دو ماهه خريدم!

نظر

فعلا ميخوام ببينم اين مشكل طبيعي هست يا نه و اگه تعميرش نكنم بيشتر ميشه يا خير
                              واسه شما كه اينجوري نيست؟
                              گوشي مو هم دو ماهه خريدم!
                              والله من همین الان تست کردم همچین اتفاقی نیوفتاد
                              فکر هم نکنم طبیعی باشه
                              میتونید زنگ بزنید بپرسید ازشون که اگه تعمییر نشه بدتر میشه یا نه و اگه اره هزینه تعمییر چقدره
                              چون من همین الان دارم فشار میدم هیچی نشد!

نظر

صبر کنید ..
                              X