اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشكل باتري ايفون ٥اس

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط I five نمایش پست ها
    نه دوست عزيز جيلبريك نيست ورژنشم 7.1.1هست امروز ريست كردم هرچي رو گوشيم بود رو حذف كردم ولي فايده نداره بأ نور متوسط فقط وبگردي هر پنج دقيقه ٢يا ٣درصدش مصرف ميشه مال بقيه دوستان همين طوره؟؟؟من تو بهترين حالت يعني با نور صفر پايين پايين فقط وبگردي از صد درصد تا يك درصد قسمت usages ميده٧:٣٠ واسه بقيه دوستان چقدر ميده خواهش ميكنم از دوستاني كه ايفون ٥اس دارن از ده تا يك درصد قسمت usages رو چك كنن ببينن چقدر بهشون ميده بعد بيان اينجا بگن البته نور و اينكه چه كاري با گوشي تو اين مدت انجام ميدم رو هم ذكر كنن!!!از تون خواهش ميكنم دوستان بيان بگين منو از نگراني در بيارين چون امروز بردم به يه تعمير كار نشون دادم گفت باتري حداقل تو نور بالا يعني نور صد در صد بأزي و وبگردي بأيد هشت ساعت دوام بياره مال من تو نور بالا بخوام باهاش كار كنم تو بهترين حالت ٥ساعت بهم ميده گفت صد و هشتاد تؤمان هزينشه نميدونم چيكار كنم دوستان خواهش ميكنم هرچي سريع تر بياين بگين كه باتري شما چقدر دوام مياره؟؟؟باتشكر من منتظر نظراتتونم.
    براي من در هيچ شرايطي بيشتر از ٦ ٧ ساعت دووم نمياره و مال هر كسي هم ديدم همين بوده.دوستمم ٥s داره سر كلاس كه به wifi دانشگاه وصل ميشه در عرض يه ساعت نيم كه اينستاگرام چك ميكنه و وبگردي باتريش از ١٠٠ ميشه ٧٠ اينا با نور نصف.يكي ديگه از بچه ها هم كه اون دفعه با گوشيش داشتيم بازي ميكرديم در عرض نيم ساعت فك كنم ١٠ ١٥ درصد كم كرد باتريش.اون ٨ ساعتي كه شما ميگين حداقل من يكي نه خودم نه كسي ديگه از دوستام نتونستيم بهش برسيم!احتمال زياد باتري شما هيييچ مشكلي نداره و اون مغازه دارم فقط براي جيب خودش اون حرفو به شما زده.شما به ٧.١.١ اپديت كردي؟مصرف باتري براي من بهتر شده رو اين ورژن
    ویرایش توسط ardavanj : https://i-phone.ir/forums/member/37714-ardavanj در ساعت 14-05-2014, 11:25 PM

نظر

نوشته اصلی توسط ardavanj نمایش پست ها
      براي من در هيچ شرايطي بيشتر از ٦ ٧ ساعت دووم نمياره و مال هر كسي هم ديدم همين بوده.دوستمم ٥s داره سر كلاس كه به wifi دانشگاه وصل ميشه در عرض يه ساعت نيم كه اينستاگرام چك ميكنه و وبگردي باتريش از ١٠٠ ميشه ٧٠ اينا با نور نصف.يكي ديگه از بچه ها هم كه اون دفعه با گوشيش داشتيم بازي ميكرديم در عرض نيم ساعت فك كنم ١٠ ١٥ درصد كم كرد باتريش.اون ٨ ساعتي كه شما ميگين حداقل من يكي نه خودم نه كسي ديگه از دوستام نتونستيم بهش برسيم!احتمال زياد باتري شما هيييچ مشكلي نداره و اون مغازه دارم فقط براي جيب خودش اون حرفو به شما زده.شما به ٧.١.١ اپديت كردي؟مصرف باتري براي من بهتر شده رو اين ورژن
      دوست عزيز الان من از ساعت يازده تا يازده وچهل پنج دقيقه بودنه اينكه صفحه گوشي خاموش بشه با نور اخر ١٥درصد كم كرد فقط وبگردي كردم شما چي دوستان يه تست كنين اگه زحمتي نيست!!!ورژن دستگاه هم ٧.١.١هست.
      ویرایش توسط I five : https://i-phone.ir/forums/member/156403-i-five در ساعت 15-05-2014, 12:37 AM

نظر

خوشبحالتون ماله من جیلبریکه جدیدن روزی دو بار شارژ میکنم نمیدونم چی ریختم که اینجوری شده هنگ هم زیاد میکنه ولی هبچحوره نمیتونم از جیلبریک دل بکنم

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

دوستان من باگوشيم فقط وفقط وبگردي ميكنم اونم با نور صفر پايين پايين تازه هر چند وقت يه باره هم به نت هم وصل ميشم يعني هميشه وصل به وأي فأي نيستم گوشيم تو ١٥درصد قسمتusage ميده 5:12دقيقه و استندباي هم ميده يك روز و ده ساعت ايا اين طبيعيه دوستان؟؟؟؟بعضي از دوستان از صفحشون اسكرين شات گذاشتن زده تو١٠درصد ٨:٣٠ تازه گفتن از نور بالا استفاده ميكنن وبا گوشيشون وبگردي وبازي و...... انجام ميدن،من بخوام با گوشيم بأنور بالا بأزي. وبگردي وكار هاي ديگه انجام بدم ديگه بگم بهترين حالتش تو١٠درصد ٤:٣٠بده بيشتر از اين نميده حالا دوستان سوال من اينكه چرا گوشي من به اندازه اين دوستان شارژ گير نميده؟؟؟؟تازه أينم أضافه كنم من تمام چيز هايي كه تو گوشي باعث مصرف زياد باتري ميشن رو خاموش كردم!!!!!حالا من سؤال از شما دوستان و اساتيد اينه كه چرا گوشي من به اندازه اين دوستان شارژ گير نميده ممنون ميشم هركي دليل شو ميدونه بياد ومنو راهنمايي كنه.

نظر

یک سوال از دوستان حرفه ای دارم. میخواستم بپرسم چه زمانی باید باطری دستگاه رو کالیبره کرد؟

آیا همون اول هنگام شروع به استفاده از دستگاه، نیاز به کالیبره کردن هستش؟ یا وقتی حس می کنیم مصرف بالا رفته باید باطری رو کالیبره کنیم؟

استاد H.Karimi عزیز ممنون میشم راهنمایی کنید

نظر

نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
              سلام
              این هم روش کامل کالیبره کردن باطری دیوایس.
              ==========================
              سلام
              ۱- در ابتدا باید باتری آی‌دیوایس ما به طور کامل خالی شده و دستگاه خاموش شود. بنابراین تا زمانی که باتری شما خالی نشده به کار به آن ادامه دهید.
              ۲- بعد از خالی شدن باتری، آن را به شارژر خود متصل کرده و بگذارید تا ۱۰۰ درصد شارژ شود و بعد از رسیدن به این میزان یک ساعت به شارژر متصل بماند.
              ۳- بعد از یک ساعت آی‌دیوایس را از شارژر جدا نموده و به طور طبیعی با دستگاه کار کنید تا دوباره شارژ آن به صفر رسیده و دستگاه خاموش شود. دقت کنید که در بین این زمان به هیچ وجه دستگاه خود را به شارژر متصل نکنید.
              ۴- مرحله دو را دوباره تکرار کنید و این بار کمی بیش از یک ساعت شارژر را بعد از رسیدن به ۱۰۰ به دستگاه متصل نگه‌ دارید.
              ۵- تمام ! با انجام این مراحل اکنون باتری دستگاه شما کالیبره شده است.

سلام
              وقتی با برنامه battery doctor گوشی رو شارژ میکنیم بعد اینکه گوشی 100%شد بازم تو برنامه میزنه 40 50 دقیقه وقت مونده تا شارژکامل
              این همون مرحله 2 هست که شما فرمودید؟

نظر

بله دقیقا همین مرحله میشه اما معمولا حدود 30 دقیقه کافیه. 1 ساعت به نظرم زیاده.

نظر

نوشته اصلی توسط Sinaonee نمایش پست ها
                  زمان شارژ شدن دستگاهتون طبیعی است. باتری آیفون شما کاملا سالم است. مدت نگهداری شارژ آیفون بنده، همانند أیفون شماست.
                  من شب شارژش صددرصده صبح میرسه به پنجاه چیکار باید بکنم

نظر

مشکل شما یا از باتری دستگاه تونه یا از روی برد مشکل داره باید تشریف بیاورید دفتر سایت تا بررسی بشود.
                    www.i-phone.ir
                    !Square the circle

تلگرام:
                    ipServiceIR@ شماره تماس: 09381499800
                    صفحه بخش تعمیرات در اینستاگرام @i.phone.ir

نظر

سلام دوستان
                      من یه آیفون 5 اس خریدم البته دست دوم ولی تمیز اما الان داشتم با وای فای اپ دانلود میکردم حدود هر 25 دقیقه ای 10 در صد کم میکنه البته با 100 نور زمینه و کاملا روشن ... آیا طبیعیه یعنی من محاسبه کردم با این وضعیت 4 ساعته از 100 به 0 میرسه شارژ .. نمیدونم به نظرم کم اومد ... آیا در حالت دانلود برنامه با حالت وب گردی تفاوتی هست از لحاظ مصرف ... لطفا زود جواب بدین تا اگه مشکل داره دیر نشده پس بدم

نظر

سلام
                        نور زمینه رو در حالت خودکار بذارید.
                        گاهی هم ریست settings جوابگو هست.
                        .There is no knowledge that is not power

نظر

صبر کنید ..
                        X