اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشكل باتري ايفون ٥اس

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشكل باتري ايفون ٥اس

سلام دوستان من يه ايفون ٥اس دارم نميدونم چرا اينقدر مصرف باتريش بالأ هست من تو ٥اين مشكلو نداشتم زماني كه دارم با گوشيم تو نور متوسط وبگردي ميكنم هر پنج دقيقه ٢،٣ درصدش كم ميشه حالا نميدونم گوشيم از اين ايفون هايي كه. باتريشون مشكل دارن يا نه؟حالا سوال من از دوستان اينه كه راهنمايي كنن بگين من از كجا بأيد بفهمم كه باتري ايفونم مشكل داره يانه؟؟؟؟ البته أينم بگم بعضي وقتا خيلي بيشتر باتري نگه ميداره الان يه چند مدته مصرف باتريش خيلي بالا رفته!!!!!دوستاني كه أيفون ٥اس دارن ايفونشون تو اون حالتي كه بالا گفتم تو پنج دقيقه چند درصد كم ميكنه ؟؟؟؟ الان باتريش ٥درصده تو قسمت usage زده ٦ ساعت واسه شما دوستان تو پنج درصد چند زده البته اين عدد تو مال من متغيره يه روز ميده٥ساعت يه روز ميده١٠ساعت واسه شما هم همين طوريه دوستان؟؟؟؟؟!!!!!ممنون ميشم هرچي زود تر منو در اين رابطه راهنمايي كنين من منتظر نظراتتونم هستم با تشكر.

نوشته اصلی توسط I five نمایش پست ها
    سلام دوستان من يه ايفون ٥اس دارم نميدونم چرا اينقدر مصرف باتريش بالأ هست من تو ٥اين مشكلو نداشتم زماني كه دارم با گوشيم تو نور متوسط وبگردي ميكنم هر پنج دقيقه ٢،٣ درصدش كم ميشه حالا نميدونم گوشيم از اين ايفون هايي كه. باتريشون مشكل دارن يا نه؟حالا سوال من از دوستان اينه كه راهنمايي كنن بگين من از كجا بأيد بفهمم كه باتري ايفونم مشكل داره يانه؟؟؟؟ البته أينم بگم بعضي وقتا خيلي بيشتر باتري نگه ميداره الان يه چند مدته مصرف باتريش خيلي بالا رفته!!!!!دوستاني كه أيفون ٥اس دارن ايفونشون تو اون حالتي كه بالا گفتم تو پنج دقيقه چند درصد كم ميكنه ؟؟؟؟ الان باتريش ٥درصده تو قسمت usage زده ٦ ساعت واسه شما دوستان تو پنج درصد چند زده البته اين عدد تو مال من متغيره يه روز ميده٥ساعت يه روز ميده١٠ساعت واسه شما هم همين طوريه دوستان؟؟؟؟؟!!!!!ممنون ميشم هرچي زود تر منو در اين رابطه راهنمايي كنين من منتظر نظراتتونم هستم با تشكر.
    دوست عزیز باتری گوشیو یکبار کالیبره کنید
    iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

نوشته اصلی توسط MEHDI_D12 نمایش پست ها
      دوست عزیز باتری گوشیو یکبار کالیبره کنید
      سلام دوست عزيز من تازه ايفون گرفتم نميدونم واسه كاليبره كردن باتري چيكار بأيد كرد ميشه بيشتر توضيح بدين ممنون!!!

نظر

سلام دوست عزيز من تازه ايفون گرفتم نميدونم واسه كاليبره كردن باتري چيكار بأيد كرد ميشه بيشتر توضيح بدين ممنون!!!
        سلام
        این هم روش کامل کالیبره کردن باطری دیوایس.
        ==========================
        سلام
        ۱- در ابتدا باید باتری آی‌دیوایس ما به طور کامل خالی شده و دستگاه خاموش شود. بنابراین تا زمانی که باتری شما خالی نشده به کار به آن ادامه دهید.
        ۲- بعد از خالی شدن باتری، آن را به شارژر خود متصل کرده و بگذارید تا ۱۰۰ درصد شارژ شود و بعد از رسیدن به این میزان یک ساعت به شارژر متصل بماند.
        ۳- بعد از یک ساعت آی‌دیوایس را از شارژر جدا نموده و به طور طبیعی با دستگاه کار کنید تا دوباره شارژ آن به صفر رسیده و دستگاه خاموش شود. دقت کنید که در بین این زمان به هیچ وجه دستگاه خود را به شارژر متصل نکنید.
        ۴- مرحله دو را دوباره تکرار کنید و این بار کمی بیش از یک ساعت شارژر را بعد از رسیدن به ۱۰۰ به دستگاه متصل نگه‌ دارید.
        ۵- تمام ! با انجام این مراحل اکنون باتری دستگاه شما کالیبره شده است.

نظر

نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
          سلام
          این هم روش کامل کالیبره کردن باطری دیوایس.
          ==========================
          سلام
          ۱- در ابتدا باید باتری آی‌دیوایس ما به طور کامل خالی شده و دستگاه خاموش شود. بنابراین تا زمانی که باتری شما خالی نشده به کار به آن ادامه دهید.
          ۲- بعد از خالی شدن باتری، آن را به شارژر خود متصل کرده و بگذارید تا ۱۰۰ درصد شارژ شود و بعد از رسیدن به این میزان یک ساعت به شارژر متصل بماند.
          ۳- بعد از یک ساعت آی‌دیوایس را از شارژر جدا نموده و به طور طبیعی با دستگاه کار کنید تا دوباره شارژ آن به صفر رسیده و دستگاه خاموش شود. دقت کنید که در بین این زمان به هیچ وجه دستگاه خود را به شارژر متصل نکنید.
          ۴- مرحله دو را دوباره تکرار کنید و این بار کمی بیش از یک ساعت شارژر را بعد از رسیدن به ۱۰۰ به دستگاه متصل نگه‌ دارید.
          ۵- تمام ! با انجام این مراحل اکنون باتری دستگاه شما کالیبره شده است.
          ممنونم دوست عزيز بابت راهنمايي تون حقيقتش من موندم كه از كجا بفهمم باتري ايفونم سالمه؟؟؟؟ باتري ايفوني كه مشكل داره چه شرايطي واسش پيش مياد؟؟؟؟ بطور مثال اگه باتري ايفونم مشكل داشته باشه چه شرايطي واسش پيش مياد؟؟؟؟ممنون ميشم كه منو در اين رابطه هم راهنمايي كنيد.

نظر

نوشته اصلی توسط i five نمایش پست ها
            ممنونم دوست عزيز بابت راهنمايي تون حقيقتش من موندم كه از كجا بفهمم باتري ايفونم سالمه؟؟؟؟ باتري ايفوني كه مشكل داره چه شرايطي واسش پيش مياد؟؟؟؟ بطور مثال اگه باتري ايفونم مشكل داشته باشه چه شرايطي واسش پيش مياد؟؟؟؟ممنون ميشم كه منو در اين رابطه هم راهنمايي كنيد.
            یکی مشخصه هایی که در آیفون 5s با باتری معیوب پیش میاد، زمان شارژ از ۱۰ درصد به ۱۰۰ درصد بسیار طولانی و مدت نگهداری شارژ باتری بسیار کوتاه. در ضمن با مشخصاتی که شما از زمان نگهداری باتری دستگاهتون ذکر کردید طبیعی است.

نظر

نوشته اصلی توسط sinaonee نمایش پست ها
              یکی مشخصه هایی که در آیفون 5s با باتری معیوب پیش میاد، زمان شارژ از ۱۰ درصد به ۱۰۰ درصد بسیار طولانی و مدت نگهداری شارژ باتری بسیار کوتاه. در ضمن با مشخصاتی که شما از زمان نگهداری باتری دستگاهتون ذکر کردید طبیعی است.
              سلام دوست عزيز من ساعت پنج بود كه گوشيم كاملا خاموش شد و اونو به شارژ زدم الان كاملا پر شده شارژ شدن باتري تو دو ساعت عاديه؟؟؟؟راستي ديشب شارژ گوشيم ٢٠درصد بود وهيچ برنامه ايش باز نبود صبح شده بود ١٨درصد ايا اين طبيعه؟؟گوشي شما تو پنج دقيقه وب گردي با نور متوسط چند درصد كم ميكنه ممنون ميشم كه به اين سوالم هم جواب بدين!!!

نظر

سلام دوست عزيز من ساعت پنج بود كه گوشيم كاملا خاموش شد و اونو به شارژ زدم الان كاملا پر شده شارژ شدن باتري تو دو ساعت عاديه؟؟؟؟راستي ديشب شارژ گوشيم ٢٠درصد بود وهيچ برنامه ايش باز نبود صبح شده بود ١٨درصد ايا اين طبيعه؟؟گوشي شما تو پنج دقيقه وب گردي با نور متوسط چند درصد كم ميكنه ممنون ميشم كه به اين سوالم هم جواب بدين!!!
                زمان شارژ شدن دستگاهتون طبیعی است. باتری آیفون شما کاملا سالم است. مدت نگهداری شارژ آیفون بنده، همانند أیفون شماست.

نظر

دوستان چجوری میشه باتری رو کالیبره کرد؟

نظر

نوشته اصلی توسط neymar نمایش پست ها
                    دوستان چجوری میشه باتری رو کالیبره کرد؟
                    سلام
                    دوست عزیز اگه شما یه زحمتی به خودتون میدادید و 5 - 4 تا پست بالاتر رو میخوندید دیگه احتیاج به پست زدن نبود....!!!!

نظر

اقا سرکاریه؟؟!
                      یه شب تا صبح همش دو درصد کم شده، بعد میگی طبیعی!
                      روی گوشیت ایراد نذار باطریش اوکیه

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط Amirhojat نمایش پست ها
                        اقا سرکاریه؟؟!
                        یه شب تا صبح همش دو درصد کم شده، بعد میگی طبیعی!
                        روی گوشیت ایراد نذار باطریش اوکیه

دوست عزيز اونو بطور متغير گفتم ديشب ٨٦ درصد بود صبح شد ٨٠ اين طبيعيه ؟؟؟؟؟ درضمن مگه مريضم بيام پست سركاري بزارم آدم تا مشكلي واسش پيش نياد الكي نمياد بگه مشكل داره الان شارژ ١درصده تو قسمت usages زده ٧:٣٠ من با گوشي از صد در صد تا اين يك درصد بأنور صفر پايين پايين كار كردم ٧:٣٠ زده بعضي از دوستان ميگن ما با نور بالا بأزي ميكنيم وبگردي ميكنم وووو باتري شون تو ده درصد ميده ٨:٣٠ واسه من چرا اينطوري نيست من بخوام اينطوري باگوشي بأنور بالا كار كنم تو بهترين حالت usages ميده ٥ساعت اگه اينطور باشه پس نتيجه ميگيرم باتري گوشيم يه مشكلي داره نه؟؟؟؟اگه ميشه بيشتر راهنمايي كنين كه چرا بعضي از دوستان با گوشيشون بأنور بالا كار ميكنن اخر سري تو قسمت usages ميده بهشون٨:٣٠ولي واسه من با نور صفر كه باهاش كار ميكنم تازه تو يك درصد ميده٧:٣٠؟؟؟؟،ممنون ميشم كه در اين رابطه كسي چيزي ميدونه بيشتر توضيح بده!!!!!
                        ویرایش توسط I five : https://i-phone.ir/forums/member/156403-i-five در ساعت 14-05-2014, 12:34 AM

نظر

سلام
                          شما هیچوقت نذار شارژ گوشیت کمتر از ده بشه قبلا ازین عدد حتما بزن به شارژ

نظر

دوست عزيز اونو بطور متغير گفتم ديشب ٨٦ درصد بود صبح شد ٨٠ اين طبيعيه ؟؟؟؟؟ درضمن مگه مريضم بيام پست سركاري بزارم آدم تا مشكلي واسش پيش نياد الكي نمياد بگه مشكل داره الان شارژ ١درصده تو قسمت usages زده ٧:٣٠ من با گوشي از صد در صد تا اين يك درصد بأنور صفر پايين پايين كار كردم ٧:٣٠ زده بعضي از دوستان ميگن ما با نور بالا بأزي ميكنيم وبگردي ميكنم وووو باتري شون تو ده درصد ميده ٨:٣٠ واسه من چرا اينطوري نيست من بخوام اينطوري باگوشي بأنور بالا كار كنم تو بهترين حالت usages ميده ٥ساعت اگه اينطور باشه پس نتيجه ميگيرم باتري گوشيم يه مشكلي داره نه؟؟؟؟اگه ميشه بيشتر راهنمايي كنين كه چرا بعضي از دوستان با گوشيشون بأنور بالا كار ميكنن اخر سري تو قسمت usages ميده بهشون٨:٣٠ولي واسه من با نور صفر كه باهاش كار ميكنم تازه تو يك درصد ميده٧:٣٠؟؟؟؟،ممنون ميشم كه در اين رابطه كسي چيزي ميدونه بيشتر توضيح بده!!!!!
                            گوشیتون جیلبریک نیست؟

Sent from the Orbit

نظر

نوشته اصلی توسط Mephist0 نمایش پست ها
                              گوشیتون جیلبریک نیست؟

Sent from the Orbit
                              نه دوست عزيز جيلبريك نيست ورژنشم 7.1.1هست امروز ريست كردم هرچي رو گوشيم بود رو حذف كردم ولي فايده نداره بأ نور متوسط فقط وبگردي هر پنج دقيقه ٢يا ٣درصدش مصرف ميشه مال بقيه دوستان همين طوره؟؟؟من تو بهترين حالت يعني با نور صفر پايين پايين فقط وبگردي از صد درصد تا يك درصد قسمت usages ميده٧:٣٠ واسه بقيه دوستان چقدر ميده خواهش ميكنم از دوستاني كه ايفون ٥اس دارن از ده تا يك درصد قسمت usages رو چك كنن ببينن چقدر بهشون ميده بعد بيان اينجا بگن البته نور و اينكه چه كاري با گوشي تو اين مدت انجام ميدم رو هم ذكر كنن!!!از تون خواهش ميكنم دوستان بيان بگين منو از نگراني در بيارين چون امروز بردم به يه تعمير كار نشون دادم گفت باتري حداقل تو نور بالا يعني نور صد در صد بأزي و وبگردي بأيد هشت ساعت دوام بياره مال من تو نور بالا بخوام باهاش كار كنم تو بهترين حالت ٥ساعت بهم ميده گفت صد و هشتاد تؤمان هزينشه نميدونم چيكار كنم دوستان خواهش ميكنم هرچي سريع تر بياين بگين كه باتري شما چقدر دوام مياره؟؟؟باتشكر من منتظر نظراتتونم.
                              ویرایش توسط I five : https://i-phone.ir/forums/member/156403-i-five در ساعت 14-05-2014, 10:32 PM

نظر

صبر کنید ..
                              X