اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط DARKHACKER نمایش پست ها
    سلام...دوستان ببخشید به نظر شما این درسته که قیمت آیفون 6 16 گیگ اندازه 64 گیگ 5اس در میاد؟! (800 دلار؟ ) ؟؟

تو اخبارایی که میاد خوندم تعجب کردم! یعنی میشه واقعا انقدر تفاوت قیمت باشه؟! پس میگفتن قیمتای آیفون همیشه ثابت بوده و هست ؟! (199-299-399دلار)

ممنون میشم راهنمایی کنید چون اگر واقعا درست باشه 2400 فقط قیمت واقعیش میشه؛دیگه ایران مطمئنا زیر 3 میلیون نمیزارن بیاد که!
    بهتره الان در موردش بحث نشه عزیز
    هر چیزی ممکنه اتفاق بیفته و شما اصلا به بازار ایران کاری نداشته باشید که همیشه در حال نوسان قیمت هست
    و اینکه شما تو ایران ایفون رو به بهترین قیمت میخرید نسبت به جاهایی که حتی اپل استور داره
    iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• نوشته اصلی توسط MEHDI_D12 نمایش پست ها
      بهتره الان در موردش بحث نشه عزیز
      هر چیزی ممکنه اتفاق بیفته و شما اصلا به بازار ایران کاری نداشته باشید که همیشه در حال نوسان قیمت هست
      و اینکه شما تو ایران ایفون رو به بهترین قیمت میخرید نسبت به جاهایی که حتی اپل استور داره
      ممنون...بعد ببخشید اولین قیمتی که 5s باهاش وارد ایران شد؛همون حوالی مهر-آبان؛ یادتون هست چقدر بوده بهم بگید؟!

نظر

ممنون...بعد ببخشید اولین قیمتی که 5s باهاش وارد ایران شد؛همون حوالی مهر-آبان؛ یادتون هست چقدر بوده بهم بگید؟!
        2 یا 3 روز اول 5 میلیون
        اما خوب اومد پایین دیگه
        الان هیچ جا نمیتونید ایفون رو به اندازه ایران ارزون بخرید
        iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• نوشته اصلی توسط MEHDI_D12 نمایش پست ها
          2 یا 3 روز اول 5 میلیون
          اما خوب اومد پایین دیگه
          الان هیچ جا نمیتونید ایفون رو به اندازه ایران ارزون بخرید
          اوه اوه ... :دی 3 میلیون افت قیمت داشته؟! من فک نمیکردم دیگه آیفون افت قیمت داشته باشه! :دی

خوب پس فک کنم انقد بخوایم صبر کنیم برا به قیمت رسیدن (قیمت واقعیش) آیفون 6 باز نزدیک معرفی 6s میشه یا نه؟!همش دردسره ها... :دی

الان چند وقته 5s به این قیمت 2200 رسیده؟! شرمنده زیاد میپرسم دوستان ....ممنونم.

نظر

اوه اوه ... :دی 3 میلیون افت قیمت داشته؟! من فک نمیکردم دیگه آیفون افت قیمت داشته باشه! :دی

خوب پس فک کنم انقد بخوایم صبر کنیم برا به قیمت رسیدن (قیمت واقعیش) آیفون 6 باز نزدیک معرفی 6s میشه یا نه؟!همش دردسره ها... :دی

الان چند وقته 5s به این قیمت 2200 رسیده؟! شرمنده زیاد میپرسم دوستان ....ممنونم.
            هر ساله، اوایل ورود آیفون به بازار کشور با قیمت های نجومی فروخته میشود. اگر میخواهید نسل بعدی آیفون و خریداری کنید باید تا آذر ماه صبر تا افت کرده و به قیمت اصلی خود برسد.

نظر

• نوشته اصلی توسط MR.ALONE نمایش پست ها
              سلام
              دوستان من مدتي توي انتخاب گوشي مشكل دارم
              دلم ميخواد ايفون بگيرم ولي محدوديت هاش اذيتم ميكنه
              از ي طرف ميخوام m8 بگيرم ولي حسرت ايفون ميمونه به دلم
              به نظرتون چيكار كنم؟؟؟
              آیفون بگیر
              من یه سال پی آیفونم رو فروختم و وان HTC خریدم خوشم نیومد اس3 خریدم خوشم نیومد و چند روزی هم نوت 3 داداشم رو گرفتم ببینم چجوریه

واقعیت اینه هم اندوریید و هم کلا سامسونگ و HTC و.... خیلی خیلی زود دلت رو میزنه ولی لامصب آیفون با این سیستم عامل و کلا همه چیزش هیچ وقت دل رو نیمزنه

الان من برای مثال بگم خدا شاهده ایفون 4 میگیرم دستم و کلی هم حال میکنم باهاش ولی بهترین و گرونترین گوشی های htc و سامسونگ رو فقط یکی دورورزه حال میکنم

نظر

• سلام دوستان یه گوشی دیدم میخوام بگیرم تو سایت این مشخصاتش بود
                سلام دوستان این گوشی تو یه مغازه هست که مشکی 16 هستش به من گفت که که انلاک فکتوریه و اکتیو نشده
                imei:013....
                Activated:No
                find my iphone:off
                carrier:check carrier
                sim lock: Check sim lock
                چک کردم اکتیو نشده سری lla هم هست و روی جعبه هم iccid هم نداره و سری A1533
                حالا چند تا سوال دارم
                1- این گوشی مشکی یا گری؟
                2-انلاک فکتوریه یا انلاک اپراتور؟این اطلاعات سیم لاک و کریر به چه مفهومیه؟
                3-قیمتش 21000000 خوبه؟یک ریالم کم نمیکنه
                4-الزاما باید سوزن توش باشه؟
                5- گارانتی هم نداره مشکلی نیست؟
                6- در سایت ایفون فرام نوشته بود سیم لاک یعنی انلاک فکتوری نیست؟خودش میگه به شرط انلاک فکتوری بهت میدم
                ممنونم میشم
                ببخشید زیاد شد

نظر

• نوشته اصلی توسط shahrameng نمایش پست ها
                  سلام دوستان یه گوشی دیدم میخوام بگیرم تو سایت این مشخصاتش بود
                  سلام دوستان این گوشی تو یه مغازه هست که مشکی 16 هستش به من گفت که که انلاک فکتوریه و اکتیو نشده
                  imei:013....
                  Activated:No
                  find my iphone:off
                  carrier:check carrier
                  sim lock: Check sim lock
                  چک کردم اکتیو نشده سری lla هم هست و روی جعبه هم iccid هم نداره و سری A1533
                  حالا چند تا سوال دارم
                  1- این گوشی مشکی یا گری؟
                  2-انلاک فکتوریه یا انلاک اپراتور؟این اطلاعات سیم لاک و کریر به چه مفهومیه؟
                  3-قیمتش 21000000 خوبه؟یک ریالم کم نمیکنه
                  4-الزاما باید سوزن توش باشه؟
                  5- گارانتی هم نداره مشکلی نیست؟
                  6- در سایت ایفون فرام نوشته بود سیم لاک یعنی انلاک فکتوری نیست؟خودش میگه به شرط انلاک فکتوری بهت میدم
                  ممنونم میشم
                  ببخشید زیاد شد
                  1-اگه آیفون 5s باشه میشه Gray .اگه 5 باشه میشه Black

2-اگه iccid داره یعنی لاک اپراتور بوده.از روی این اطلاعاتی دادین نمیشه فهمید که آنلاک شده یا نه(البته ایشون گفتن آنلاک فکتوری که اینطور نیست ولی انگار آنلاک اپراتور شده که هیچ فرقی نداره)

3-اگه آکبند باشه خوبه

4-معمولا آیفون هایی که لاک بودن سوزن ندارند.

5-به نظر من اگه هم داشت توی ایران زیاد به درد نمیخورد و باید میفرستادین خارج از کشور

6-سیم لاک یعنی گوشی لاک هست.امکان نداره بتونه آنلاک فکتوری بده گوشی ای که قبلا لاک بوده میشه آنلاک اپراتور کرد که هیچ فرقی با آنلاک فکتوری نداره و احتمالا این دوست عزیز می خواد به این بهانه پول بیشتر بگیره
                  ویرایش توسط mr.apple : https://i-phone.ir/forums/member/106077-mr-apple در ساعت 05-07-2014, 11:21 PM

نظر

• مستر اپل جواب منو ندادید
                    1- عرض کردن 5s ولی رنگش به مشکی میزنه ، همه رنگ گری اینجوریه؟
                    2-نوشتم iccid روی جعهبه نداره از اطلاعاتی که دادم نمیشه فهمید انلاک فکتوریه یا انلاک اپراتوره؟این داستان سیم لاک چیه(تو توضیحات انگلیسی)؟
                    3-مرسی از پاسخ شما
                    4-اگر به شرط انلاک فکتوری میده الزاما باید سوزن داشته باشه؟ من تو سایت اپل چیزی راجع به این سوزن ندیدم!
                    5-مرسی از پاسخ شما
                    6-از توضیح شما فهمیدم گوشی انلاک فکتوری نیست و انلاک اپراتوره ، من با گوشی دبی و بقیه کشورهای خارجی میرم اگر انلاک اپراتور باشه مشکلی نداره؟
                    مرسی از وقتی که گذاشتی

نظر

• نوشته اصلی توسط shahrameng نمایش پست ها
                      مستر اپل جواب منو ندادید
                      1- عرض کردن 5s ولی رنگش به مشکی میزنه ، همه رنگ گری اینجوریه؟
                      2-نوشتم iccid روی جعهبه نداره از اطلاعاتی که دادم نمیشه فهمید انلاک فکتوریه یا انلاک اپراتوره؟این داستان سیم لاک چیه(تو توضیحات انگلیسی)؟
                      3-مرسی از پاسخ شما
                      4-اگر به شرط انلاک فکتوری میده الزاما باید سوزن داشته باشه؟ من تو سایت اپل چیزی راجع به این سوزن ندیدم!
                      5-مرسی از پاسخ شما
                      6-از توضیح شما فهمیدم گوشی انلاک فکتوری نیست و انلاک اپراتوره ، من با گوشی دبی و بقیه کشورهای خارجی میرم اگر انلاک اپراتور باشه مشکلی نداره؟
                      مرسی از وقتی که گذاشتی
                      1-اگه 5s باشه که گری هست.بله همه ی گری ها به همین شکل هستند.
                      2-اگه iccid روی جعبه نداره یعنی آنلاک فکتوری هست.سیم لاک یعنی گوشی لاک هست و فقط با یک اپراتور کار میکنه.
                      4-اگه iccid روی جعبه نداره آنلاک فکتوری هست و باید سوزن داشته باشه
                      6-طبق گفته ی خودتون که روی جعبه iccid نداره یعتی آنلاک فکتوری ولی اگه 1% هم آنلاک اپراتور باشه هیچ مشکلی نداره و همه جای جهان میتونید استفاده کنید.

نظر

• بچه ها من تا 20 -25 روز دیگه میتونم یه 5s بگیرم . به نظر شما صبر کنم 6 بیاد ؟
                        یا همین رو بگیرم ؟ اگه 6 بیاد خیلی طول میکشه از قیمت نوجومیش کم بشه ؟

نظر

• توصیه میکنم برا ۶ صبر کنید. وگرنه همین 5s هم گوشی بسیار خوبی است. معمولا هر ساله حدود آذر ماه قیمت آیفون متعادل میشه. پارسال آبان بود حدودا که به قیمت الانش رسید.
                          .There is no knowledge that is not power

نظر

• نوشته اصلی توسط Sinaonee نمایش پست ها
                            هر ساله، اوایل ورود آیفون به بازار کشور با قیمت های نجومی فروخته میشود. اگر میخواهید نسل بعدی آیفون و خریداری کنید باید تا آذر ماه صبر تا افت کرده و به قیمت اصلی خود برسد.
                            به نظرتون بهتر نیست الان چون دوس دارم آیفون و iOS بی نظیرش رو اینطور که میگید :دی 5اس بگیرم 16 گیگ و بالاخره 6 هم که بیاد تا آبان و آذر قیمتش متعادل و خوب بشه نهایتا از قیمت الان 5اس 600-700 تومن گرونتره اگر اشتباه نکنم؛شایدم کمتر باشه...!
                            !
                            اونموقعم 5اس رو میتونم با قیمت خوب بفروشم و با ضرر کمتری و با قاطعیت بیشتری از استفاده ای که از آیفون و iOS انجام دادم و لذت بردم ؛6 رو بگیرم.... میشه نظرتون رو بگید...ممنون میشم...

نظر

به نظرتون بهتر نیست الان چون دوس دارم آیفون و iOS بی نظیرش رو اینطور که میگید :دی 5اس بگیرم 16 گیگ و بالاخره 6 هم که بیاد تا آبان و آذر قیمتش متعادل و خوب بشه نهایتا از قیمت الان 5اس 600-700 تومن گرونتره اگر اشتباه نکنم؛شایدم کمتر باشه...!
                              !
                              اونموقعم 5اس رو میتونم با قیمت خوب بفروشم و با ضرر کمتری و با قاطعیت بیشتری از استفاده ای که از آیفون و iOS انجام دادم و لذت بردم ؛6 رو بگیرم.... میشه نظرتون رو بگید...ممنون میشم...
                              اگه از نظر مالی مشکلی ندارید بهترین تصمیمه!

نظر

• سلام دوستان خوبم

یه چند مدت از داشتن iOS محروم بودم و بالاخره امکان خریدش فراهم شد...
                                من تصمیم دارم در حال حاضر آیفون 5s بخرم.
                                میدونم که اگر بخوام برای 6 وایسم، دور و بر آبان میتونم گیرش بیارم. ولی خود این کار از جهاتی صلاح نیست و قصد قطعی خرید 5s رو دارم.

چندتا سوال داشتم از دوستان خوبم، اما خواهش میکنم با حوصله جواب بدین؛ ایشالا جبران می‌کنم:

1- اگر الان 5s بخرم و بعداً قصد تعویض با 6 داشته باشم، حدوداً کی باید 5s رو بفروشم و 6 رو بخرم که بهتر باشه؟

2- اگر الان 5s بخرم و بعداً قصد تعویض با 6 داشته باشم، حدوداً چقدر ضرر مالی میکنم؟

3- در خرید به پارت نامبر توجه کنم؟ (اگر توضیحاتی داره هم خواهشاً لطف کنید و بگید)

4.1- در خرید چطوری اطمینان حاصل کنم که آنلاک فکتوری هستش؟
                                4.2- در خرید به نحوه‌ی بسته بندیِ پلاستیکِ رویی (جوش خوردگی به صورت T) توجه کنم؟ برای اطمینان بیشتر از آنلاک نبودن به چه چیزهای دیگه هم میشه توجه کرد؟
                                4.3- جریان iccid چیه؟
                                4.4- جریان گِوِی چیه؟
                                4.5- گارانتی بگیرم؟
                                4.6- سوزن‌دار ها حتماً آنلاک فکتوری هستن؟
                                4.7- (اگر توضیحاتی داره هم خواهشاً لطف کنید و بگید)

5.1- به فرم‌ور باید توجه کرد؟ نکته‌ی ظریفی نداره؟ که بدون مشکل باشه مثلاً؟ (در وهله‌ی اول از نظر سخت‌افزاری مهمه، نه از نظر جیل‌برک)
                                5.2- روی جعبه تاریخ میزنه؟ از نظر مسائل سوال قبل میگم...

6- کدوم رنگش بهتره؟ (طلایی رو دوست دارما، ولی نمیخوام با ضربه یا به مرور زمان رنگش بره. بعلاوه چون زیاد تو دست ندیدم شک کردم که شاید مشکی بهتر باشه)

7- نمی‌دونین از این که وقتتون رو گذاشتین و با حوصله جوابم رو دادین چقدر ازتون ممنونم!

نظر

صبر کنید ..
                                X