اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط iPhone 2696 نمایش پست ها
    بايد برى تو settings->itunes & app store->automatic downloads تيك updates و ساير گوزينه ها رو وردارين من از همون اولم اين مشكل رو نداشتم ...

Sent from my iPhone using Tapatalk
    دوست عزیز بنده از قبل این گزینه ها رو offکردم ! اما متاسفانه بازهم همین مشکل رو دارم!

نظر

• دوستان اينستاگرام بنده مياد ولي عكس ها رو نمياره ولي وصل ميشم به چيزشر مياره دليلش چيه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط tas021 نمایش پست ها
        دوستان اينستاگرام بنده مياد ولي عكس ها رو نمياره ولي وصل ميشم به چيزشر مياره دليلش چيه؟

مشکل از نت هست که تحریم هستیم!
        و اینکه جای سوالتون اینجا نبود!!
        iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• من عذر میخوام اینجا پرسیدم من از خواب بیدار شدم حواسم نبود کجا زدم
          فک کردم زده مشکلات ایفون 5 اس
          معذرت...

نظر

• عرض سلام و خسته نباشید

2 ماهه 5s خریدم من ( فقط دو ماه از عمرش میگذره و از دبی خریداری کردم )
            الان ب شدت ب پولش نیاز دارم
            میخوام بفروشمش
            میخواستم بدونم الان حدودا چند بر میدارن ؟ ب چ قیمتی بدم خوبه ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط 2dust نمایش پست ها
              عرض سلام و خسته نباشید

2 ماهه 5s خریدم من ( فقط دو ماه از عمرش میگذره و از دبی خریداری کردم )
              الان ب شدت ب پولش نیاز دارم
              میخوام بفروشمش
              میخواستم بدونم الان حدودا چند بر میدارن ؟ ب چ قیمتی بدم خوبه ؟
              دوست عزیز ، اینجا تاپیک خرید آیفون هست نه فروش!

ولی برای فروشش باید ورژن ، رنگ ، پارت نامبر ، حجم حافظه را باید بگید. بعد هم تو بازارچه انجمن باید تاپیک فروشش را بزنید.

نظر

• با سلام دوباره .من پس تحقیقات فراوان از سایتتون رفتم که 5s 32 بگیرم اما به تازگی متوجه شدم که در ماه آینده قرار 6 به بازار بیاد .از دوستان خواهشمندم قیمت حدودی 6 در بازار جهانی و همچنین ورود به بازار جهانی به من بگن
                در صمن سوال دارم خدمت دوستان با تجربه صبر کنم 6 بیاد یا این که همین گوشیو بگیرم

نظر

• نوشته اصلی توسط webwoob نمایش پست ها
                  با سلام دوباره .من پس تحقیقات فراوان از سایتتون رفتم که 5s 32 بگیرم اما به تازگی متوجه شدم که در ماه آینده قرار 6 به بازار بیاد .از دوستان خواهشمندم قیمت حدودی 6 در بازار جهانی و همچنین ورود به بازار جهانی به من بگن
                  در ضمن سوال دارم خدمت دوستان با تجربه صبر کنم 6 بیاد یا این که همین گوشیو بگیرم
                  دوست عزیز ، منبع این تحقیقاتون کجاست که ماه دیگر آیفون 6 میاد وقتی هنوز ios 8 نسخه بتاش هم نیامده !؟
                  آیفون 6 هم حدود 4 ماه دیگر مهر ، در کنفرانس بعدی معرفی می شود. بعد چیزی که هنوز وجود خارجی ندارد چطوری باید قیمتش را بدونند یا باید علم غیب داشته باشند یا فامیل تیم کوک باشد

به نظر من همین 5s را بگیرید بهتر هست یا می تونید صبر کنید تا آیفون بعدی .

نظر

• دقیقا همینطور که نوید عزیز میگه هست
                    دز ضمن اون موقع تازه معرفی میشه!یعنی اگه بخواد بیاد ابان میاد به ایران!
                    جدا از همه اینا اون موقع قیمت به شدت بالا هست که باید 3ماه صبر کنید تا قیمت ها معقول بشه

نظر

• سلام به همه دوستان خوب اپلی.
                      من یه ایفون 5اس کارکرده خریدم. موقع خرید سریال نامبر 15 رقمی رو دادم سایت iphoneimei.info زیرش ننوشت که unlocked
                      پشت جعبه کد ای سی سی ای دی وجود نداره و با بررسی پرینت پشت جعبه دیدم پرینت هم ارجینال خود اپل هست . زیبا و کم رنگ.
                      اوردم خونه و به 7.1.1 اپدیت کردم گفتم اگه لاک باشه
                      دیگه انتن نمیده. انتن داد و خیالم راحت شد که انلاک هست. فقط سوالم اینه میخوام بدونم چرا این سایتها و امثالهم بعضی ایفونا رو تشخیص میدن
                      انلاک فکتری هستن و بعضی ها شبیه منو نمیتونن تشخیص بدن. تو خیلی فرومها گشتم و مشکل اکثر اونایی بود که lla میگیرن و سایت نشون نمیده
                      انلاک هست یا نه. حوابی قانع کننده هم براش نیافتم. از دوستان کسی میدونه دلیل چیه ؟

ME298LL/A - model: A1533

تو تانگبو میگه گوشیم CDMA هست. تو سایت اپل هم دیدم 1533 هم GSM هست هم CDMA .... !!! خلاصه ممنون میشم از دوستان یکی جواب
                      سوالای ما رو بده !!! خسته شدم از سرچ . ممنون

نظر

• درود

4اس 64 دارم به نظرتون 5 اس بخرم یا منتظر 6 بمونم --
                        اخه 6 هم که 6 تا 7 ماه دیگه بخواد قیمتش متعادل بشه قابل خرید هست
                        نظر دوستان چی هست ؟
                        در مورد 5 اس هم هر جا میریم جعبش نگاه میکنیم که t کج و منحنی دار داره ست یا پلاستیک روش کلفت هست

نظر

• نوشته اصلی توسط alikocholo2010 نمایش پست ها
                          درود

4اس 64 دارم به نظرتون 5 اس بخرم یا منتظر 6 بمونم --
                          اخه 6 هم که 6 تا 7 ماه دیگه بخواد قیمتش متعادل بشه قابل خرید هست
                          نظر دوستان چی هست ؟
                          در مورد 5 اس هم هر جا میریم جعبش نگاه میکنیم که t کج و منحنی دار داره ست یا پلاستیک روش کلفت هست
                          سلام
                          اگر گوشی غیر از ایفون داشتید پیشنهاد میدادم حتما همین فردا بخرید. ولی حالا که 4اس داری بنظرم بزارید تا آیفون بعدی و سر فرصت با شیلد ارجینال بخرید. با این شایعاتی که در باره 6 هست ارزش داره صبر کنید هرچند 5اس بی نظیره

نظر

• بنده نظرم بر خلاف اين دوستمون هست
                            به نظرم اگه از نظر مالى مشكلى ندارى الان بگير ٦هم اومد بازم بگير اما اگه از لحاظ مالى محدودى همين رو بگير و تا ايفون ٦اس صبر كن و اونو بگير
                            كسى كه از لحاظ مالى محدوده بهترين كار براش اينه فقط مدل هاى s رو بگيره!!
                            چون پيشرفتشون نسبت بقيه بيشتره!خيلى بهتره!
                            به نظرم شما هم همين كارو كن
                            چون اگه بخواى ٦بگيرى همين قدر بايد صبر كنى تا قيمت معقول بشه
                            ویرایش توسط MEHDI_D12 : https://i-phone.ir/forums/member/95297-mehdi_d12 در ساعت 05-05-2014, 10:36 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط mehdi_d12 نمایش پست ها
                              بنده نظرم بر خلاف اين دوستمون هست
                              به نظرم اگه از نظر مالى مشكلى ندارى الان بگير ٦هم اومد بازم بگير اما اگه از لحاظ مالى محدودى همين رو بگير و تا ايفون ٦اس صبر كن و اونو بگير
                              كسى كه از لحاظ مالى محدوده بهترين كار براش اينه فقط مدل هاى s رو بگيره!!
                              چون پيشرفتشون نسبت بقيه بيشتره!خيلى بهتره!
                              به نظرم شما هم همين كارو كن
                              چون اگه بخواى ٦بگيرى همين قدر بايد صبر كنى تا قيمت معقول بشه
                              در هر صورت بگیره؟؟؟ :d

نظر

• سلام من گوشی اندروید خودم رو فروختم خودم رو راحت کردم الان میخوام یک 5s شانزده گیگ بردارم آیا کم نمیارم و چقدر در دسترس هستشو اولین بار میخوام آیفون بگیرم

دوستان راهنمایی کلی کنن منو چطوری بفهمم آنلاک فکتوری هستش و کلا چی چی داشته باشه خوبه پارت نامبر آمریکا از کجا میشه فهمید و کلا قضیه iccid چیه باشه خوبه یا نباشه

در ضمن اگر چیزی هم من فراموش کردم بگید

و اینکه برچسب پشت و روش رو چه مارکی بگیرم که عالی باشه و همچنین یک قاب ژله ای که خش روش نندازه و نرم هم باشه تو جیب میزارم گوشی خش نیوفته روش مرسی

من ثبت نام کردم تازه برای این سوال چون میخواهم فردا برم بخرم و اینکه اونجا چی چیاش رو تست کنم

بسیار سپاسگذارم

نظر

صبر کنید ..
                                X