اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط princo_65 نمایش پست ها
    من یه 5 a1428 دارم که قبل از ریلیز شدن 9 هم نمیتونستم به lte وصل بشم ...
    مشکل همون عدم شناسایی شبکه ایرانسل توی دپارتمان اپل بود .

گفتن با اومدن 9.1 مشکل حل میشه . امروز اپدیت کردم به 9.1
    اما هنوزم همون ارور ناشناخته بودن ایرانسل رو میده .

نکنه این ورژن 1428 واقعا نمیتونن به lte کانکت بشن ؟
    کسی با این ورژن ایفون تست کرده ؟
    لطفا راهنمایی کنید
    متاسفانه مدل 1428 از lte ایرانسل پشتیبانی نمی کنه

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط princo_65 نمایش پست ها
    من یه 5 a1428 دارم که قبل از ریلیز شدن 9 هم نمیتونستم به lte وصل بشم ...
    مشکل همون عدم شناسایی شبکه ایرانسل توی دپارتمان اپل بود .

گفتن با اومدن 9.1 مشکل حل میشه . امروز اپدیت کردم به 9.1
    اما هنوزم همون ارور ناشناخته بودن ایرانسل رو میده .

نکنه این ورژن 1428 واقعا نمیتونن به lte کانکت بشن ؟
    کسی با این ورژن ایفون تست کرده ؟
    لطفا راهنمایی کنید
    متاسفانه مدل 1428 از LTE ایرانسل پشتیبانی نمی کنه

نظر

• سلام دوستان همونطور که بارها هم تو فروم سرچ کردم و مطلب خوندم اما برام جای سوال که آیفون من نسبت به بقیه گوشی ها مشکل آنتن دهی داره!! یعنی جایی که سایر گوشی ها حداقل 2 خط آنتن دارند گوشی من No servise میشه از یکی از دوستان پرسیدم گفت بیس باند گوشیت مشکل داره یکی گفت شاید مال بامپر باشه و خلاصه هر کسی یچیزی تجویز کرد!!! مشکل جالب اینه که بعضی موقع ها مثلا گوشی لاک هست تو جیبم No servise هست و بمحض باز کردن قفل سریع آنتش پر میشه!!!

نظر

• با سلام
        من میخواستم گوشیم رو از ios 7 آپگیرید کنم
        چون میخوام جیلبریک باشه آیا الان که 9.1 اومده میتونم به 9.0.2 برم؟ ( برای این کار باید این ورژن رو دانلود کنم بعد ریستور کنم؟)
        و اینکه جیلبریک 9.0.2 مشکلی نداره؟

نظر

• نوشته اصلی توسط saeid_bahrami نمایش پست ها
          با سلام
          من میخواستم گوشیم رو از ios 7 آپگیرید کنم
          چون میخوام جیلبریک باشه آیا الان که 9.1 اومده میتونم به 9.0.2 برم؟ ( برای این کار باید این ورژن رو دانلود کنم بعد ریستور کنم؟)
          و اینکه جیلبریک 9.0.2 مشکلی نداره؟
          در حال حاضر امكان ريستور به 9.0.2 وجود داره
          بسته نشده

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط usbili2 نمایش پست ها
            دوستان 2 تا سئوال داشتم.
            اول اینکه با آپدیت به 9.0.2 LTE ایرانسل من پرید ! فقط با 3G کانکت میشم. راهی برای اصلاح وجود نداره ؟ آخه شنیده بودم توی 9.0.2 درست شده این مشکل.
            دوم اینکه توی app store که میرم هیچ چیزی روی صفحه نمیاد فقط مینویسه cannot connect to app store جتی با (و پ ن) هم تست کردم باز نشد.

ممنون میشم راهنمایی کنید.
            مشگل LTE در نسخه‌ی ۹.۱ حل شده. البته با 3G هم چیزی از دست نمیدید، چون به لحاظ سرعت واسه ما فرقی بین 3G و LTE نیست.
            اگر مطمئن هستید گوشی اینترنت داره و سایت باز می‌کنه، یه بار App Store رو ببندید و دوباره باز کنید یا گوشی رو ری استارت کنید شاید مشکل حل شد. ولی اصولاً نباید اینطور باشه. مطمئن بشید وقتی که از وی\پی\ ان استفاده می‌کنید، اتصالتون به اینترنت قطع نشده باشه.

نظر

• نوشته اصلی توسط Mohammad_LeGeND نمایش پست ها
              این میدونم اما 5.6 تا برنامه دارم که هرکدوم 100 مگابایت جا گرفته جز این چیزی نشون نمیده مثله این میمونه که یه سری برنامه هست که معلوم نیستن ولی گوشیم پره
              به این دقت کنید که بخشی از فضای ذخیره سازی گوشی رو خود سیستم عامل در اختیار میگیره که کاربر بهش دسترسی نداره. (فضا هم برای نصب سیستم عامل و هم برای اجرا)
              ضمن اینکه برنامه‌هایی که نصب کردین، هر کدوم ممکنه دیتا داشته باشند. مثلاً به برنامه دارید که ۲۰ مگ حجمشه و پخش کننده‌ی ویدئو هست، ولی داخل این برنامه ۵ تا ویدئو هست که حجمی معادل ۱ گیگ داره فرضاً.
              علاوه بر این، برنامه هایی که از اینترنت استفاده می‌کننن، معمولاً اطلاعاتی که دانلود می‌کنن رو کش می‌کنن (به دلایل و کاربردهای مختلف) و این خوش فضای بعضاً قابل توجهی اشغال می‌کنه. مثل فیس بوک، تانگو، مسنجر فیس بوک، بازی کلش و ...
              اگر گوشی رو جیل برک کردید، از سیدیا برنامه‌ی Cache Clearer رو نصب کنید.
              بعد از نصب توی همون قسمتی که میزان فضای اشغالی هر برنامه رو نشون میده، یه دکمه‌ی جدید اضافه میشه که می‌تونید کش برنامه رو پاک کنید.

نظر

• با سلام من از ios7 میخواستم برم رو 9
                فریمویر 9.0.2 رو دانلود کردم و بعد از آیتونز گزینه restore زدم بعد تا قسمتی که لوگو اپل میاد و زیرش نوار پر میشه تا نصفه میره بعد اررور 14 میده
                اینسری به جای restore دکمه update رو زدم حالا 3014 رو میده ولی من 70 گیگ خالی دارم تو درایو c کامپیوترم
                مشکل کجاست
                گوشی تو حالت dfu گیر کرده
                -----
                الان رو صفحه میزنه وصل کنید itune ولی وصل میکنم خبری نمیشه
                ویرایش توسط saeid_bahrami : https://i-phone.ir/forums/member/143401-saeid_bahrami در ساعت 26-10-2015, 06:58 PM

نظر

• دوستان قبلا هم گفتم اینجا متاسفانه کسی جواب نداد بعد از آپدیت به 9 مشکل عجیبی در گوشی من بوجود اومده که باعث شده قسمت phone گوشی از کار بیفته بصورتی که وقتی روش تب میکنم کلا هنگ میکنه و نکته جالب اینه که وقتی ریست میکنم مشکل حل میشه اما بمحض لود بک آپ قبلی دوباره مشکل بر میگرده سر جاش!!!

نظر

• نوشته اصلی توسط mehdi2278 نمایش پست ها
                    دوستان قبلا هم گفتم اینجا متاسفانه کسی جواب نداد بعد از آپدیت به 9 مشکل عجیبی در گوشی من بوجود اومده که باعث شده قسمت phone گوشی از کار بیفته بصورتی که وقتی روش تب میکنم کلا هنگ میکنه و نکته جالب اینه که وقتی ریست میکنم مشکل حل میشه اما بمحض لود بک آپ قبلی دوباره مشکل بر میگرده سر جاش!!!
                    بعد اینکه بکاپ رو ریستور کردین ریست ستینگ کنید ببینید درست میشه یا نه

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• دوستان قبلا هم گفتم اینجا متاسفانه کسی جواب نداد بعد از آپدیت به 9 مشکل عجیبی در گوشی من بوجود اومده که باعث شده قسمت phone گوشی از کار بیفته بصورتی که وقتی روش تب میکنم کلا هنگ میکنه و نکته جالب اینه که وقتی ریست میکنم مشکل حل میشه اما بمحض لود بک آپ قبلی دوباره مشکل بر میگرده سر جاش!!!

نظر

• دوستان به فضای other چه طوری میشه دسترسی داشت اصلا این other شامل چه اطلاعاتی؟؟ دیوایس من الان 6.90GB الان فضای OTHER داره چه طوری میتونم این حجم کم کنم؟؟

نظر

• راهی هست که نیاز نباشه هروقت گوشی رو به کامپیوتر وصل میکنیم،trust نکنیم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط 256reza نمایش پست ها
                            دوستان به فضای other چه طوری میشه دسترسی داشت اصلا این other شامل چه اطلاعاتی؟؟ دیوایس من الان 6.90GB الان فضای OTHER داره چه طوری میتونم این حجم کم کنم؟؟
                            دوستان کسی میدونه چه طور باید other خالی کرد

نظر

دوستان به فضای other چه طوری میشه دسترسی داشت اصلا این other شامل چه اطلاعاتی؟؟ دیوایس من الان 6.90GB الان فضای OTHER داره چه طوری میتونم این حجم کم کنم؟؟
                              کسی نمیدونه؟

نظر

کسی نمیدونه؟
                                این فضا شمال پک هایی که آیتیونز موقع سینک کردن میگیره میشه برا پاک کردنش باید به فایلای سیستمی دسترسی داشته باشی یه سرچ کنی راه حل های زیادی تو نت هست

نظر

صبر کنید ..
                                X