اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام خسته نباشید یه مشکل برام پیش اومده من گوشیم تقریبا خالیه یه چندتا عکس و 5.6 تا بازی اما همش گوشیم فوله هرچیم پاک میکنم بازم فوله ممنون میشم یکی کمکم کنه بگه چیکار کنم گوشیمم جیلبریک نیست و iOS 8.3

نظر

• نوشته اصلی توسط mr.apple نمایش پست ها
      چرا اطلاعات غلط میدید؟
      کی گفته ota 5 گیگابایت دانلود میکنه؟
      بستگی به نوع دیوایس حدود 1.1 گیگابایت یا کمی بیشتر دانلود میکنه.
      بله من منظورم این بود که حدود ۵ گیگ فضا روی دستگاه نیاز داره، اشتباه با حجم دانلود بیان کردم، حق با شماست. ورژن‌های مینور با ۲۰۰-۳۰۰ مگ دانلود معمولاً آپدیت میشه (ota)، البته به شرط جیل‌برک نبودن.

نظر

• نوشته اصلی توسط Mohammad_LeGeND نمایش پست ها
        سلام خسته نباشید یه مشکل برام پیش اومده من گوشیم تقریبا خالیه یه چندتا عکس و 5.6 تا بازی اما همش گوشیم فوله هرچیم پاک میکنم بازم فوله ممنون میشم یکی کمکم کنه بگه چیکار کنم گوشیمم جیلبریک نیست و iOS 8.3
        از Setting، قسمت General، بعد Usage، و نهایتاً Manage Storage چک کنید که چه برنامه‌ای چقدر فضا اشغال کرده.

نظر

• نوشته اصلی توسط atila63 نمایش پست ها
          کافی است برای خواندن و نوشتن پیام‌ها از «سیری» (Siri) استفاده کنید. بر اساس صفحه‌ی پشتیبانی‌ که دیروز اپل در سایت‌اش فعال کرده، برای این‌که خواندن و پاسخ دادن به پیام‌ها با مشکل مواجه نشود کافی است کاربران سیری را باز کرده و پیام‌های جدید را با استفاده از آن بخوانند و در مقابل پاسخ‌شان را ارسال کنند. پس از آن کاربر می‌تواند سیری را ببندد و پیام‌های مورد نظرش را به‌صورت عادی باز کنید. اگر هم مشکل به قوت خودش باقی بود می‌توان پیامی که خوانده شده را پاک کرد.
          من بلد نیستم با سیری کار کنم هرچی میزنم شماره میگیره

نظر

• سیری رو فعال کردید از توی ستینگ؟
            اول اون رو فعال کنید بعد اینترنت رو وصل کنید. دکمه هوم رو نگه دارید تا سیری بالا بیاد. کافی بهش بگید read messages اگر هم ازش بپرسید how can you help me? لیست امکاناتش رو براتون میاره و میتونید انتخاب کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط Mahdi_5681 نمایش پست ها
              از Setting، قسمت General، بعد Usage، و نهایتاً Manage Storage چک کنید که چه برنامه‌ای چقدر فضا اشغال کرده.
              این میدونم اما 5.6 تا برنامه دارم که هرکدوم 100 مگابایت جا گرفته جز این چیزی نشون نمیده مثله این میمونه که یه سری برنامه هست که معلوم نیستن ولی گوشیم پره

نظر

• وقتی به آیتونز وصل میشید. در قسمت نواری که حجم اشغال شده رو نشون میده یه بخش زدر رنگ هست به اسم others
                این بخش کش و دیتای اپ هاست که فضای اضافی اشغال کرده. میتونید با برنامه هایی مثل clean master فضای اشغال شده رو بهینه کنید

نظر

• با سلام.من امروز یه گوشی ۵اس رو واسم اوردن که مشکل نشناختن سیم کارت داشت و روی سرچ گیر میکرد.با چند تا سیم کارت هم تست کردم همینطور بود.گفتم ریستور کنم به 8.3 شاید خوب بشه.البته ورژن خودش هم 8.3 بودالان چندمین باره که میرم واسه ریستور با نرم افزار آیتیونز که تا نصف که میره گیر میکنه و انگار گوشی هنگ میکنه و ریستور نمیشه.کسی با این مشکل مواجه شده.ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط atila63 نمایش پست ها
                    وقتی به آیتونز وصل میشید. در قسمت نواری که حجم اشغال شده رو نشون میده یه بخش زدر رنگ هست به اسم others
                    این بخش کش و دیتای اپ هاست که فضای اضافی اشغال کرده. میتونید با برنامه هایی مثل clean master فضای اشغال شده رو بهینه کنید
                    خب داداش ios همچین اپی نداره چیکار کنم ؟

نظر

• چرا داره. توی آیتونز چک کردم به عنوان نمونه:
                      https://itunes.apple.com/us/app/clea...964696290?mt=8

نظر

• سلام دوستان.
                        آیفون 5s یکی از دوستان بنده یک مشکلی داره.
                        مشکل اینه که وقتی برای شارژ به اداپتور متصل میکنم شارژ نمیشه اما وقتی به کامپیوتر میزنم شارژ میشه و بعد از این که چند درصد شارژ شد،پس از اتصال به اداپتور به طور صحیح و کامل شارژ میشه.
                        (حتی با کابل و اداپتور اورجینال خودم هم امتحان کردم مشکل پا برجا بود)

نظر

• سلام.دوستان هیچ راهی واسه بالا اومدن گوشی که توی ریکاوری مد گیر میکنه نیست.۵ اس من موقع ریستور به 8.3 تو ریکاوری مد مونده و مرتب گیر میکنه.قبلش هم آنتن دهی گوشی قطع شده بود.کسی راه حلی نداره؟

نظر

• سلام خدمت همه دوستان/من عضو جدید هستم.تمام اطلاعات در مورد خرید آیفون5s رو خوندم....فقط 2 تا سوال از شما داشتم لطفا در اسرع وقت جواب بدید ...ممنونم
                            1 اینکه با توجه به اینکه اواخر تولید گوشی5s هستش...یه جاییرو معرفی کنید که بشه حداقل با خیال راحت تر خرید کرد تا مشکلات پارت نامبر و اصل بودن و نبودن و غیره پیش نیاد....
                            2 اینکه من متوجه نشدم....آیا بهتره که دیوایس ما در هنگام خرید اکتیو نشده باشه؟؟؟؟
                            لطفا زودتر جواب بدید تا منم یه خرید خوب رو تجربه کنم////پیشاپیش بازم ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط AMIR251AB نمایش پست ها
                              سلام خدمت همه دوستان/من عضو جدید هستم.تمام اطلاعات در مورد خرید آیفون5s رو خوندم....فقط 2 تا سوال از شما داشتم لطفا در اسرع وقت جواب بدید ...ممنونم
                              1 اینکه با توجه به اینکه اواخر تولید گوشی5s هستش...یه جاییرو معرفی کنید که بشه حداقل با خیال راحت تر خرید کرد تا مشکلات پارت نامبر و اصل بودن و نبودن و غیره پیش نیاد....
                              2 اینکه من متوجه نشدم....آیا بهتره که دیوایس ما در هنگام خرید اکتیو نشده باشه؟؟؟؟
                              لطفا زودتر جواب بدید تا منم یه خرید خوب رو تجربه کنم////پیشاپیش بازم ممنون
                              1-پارت نامبر زیاد مهم نیست و تفاوتی با هم ندارند.فقط پارت نامبر امارات نخرید که Face Time نداره.
                              2-وقتی که سریال رو در سایت اپل چک می کنید،اگه نوشته شده Active یعنی قبلا روشن و استفاده شده.پس قبل از خرید حتما سریال نامبر رو چک کنید که اکتیو نشده باشه.

نظر

• با سلام خدمت همه . من یه گوشی iphone 5s خریدم خودش ابدیت شد روی 8.3 اما من هر کار میکنم نمیتونم با ایتونز ریستورش کنم و ارور میده که این فریم ور شما نیست (لینک ارور رو گذاشتم ) همه ios ها رو دانلود کردم منظورم gsm و cdma گفتم شاید مدلش درست نباشه (a1457) . حالتهای ریکاوری و dfu هم جواب نداد و الان من نگرانم نکنه گوشی مشکل داشته باشه . اما به سیستم وصل میشه و هیچ مشکلی نداره . لطفا بنده رو راهنمایی کنید ممنون
                                http://www.i-phone.ir/forums/newuplo...6093adec15.png

نظر

صبر کنید ..
                                X