اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام چطور آیفون اورجینال رو از Refurbished تشخیص بدم ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط AMIR0260 نمایش پست ها
      سلام چطور آیفون اورجینال رو از Refurbished تشخیص بدم ؟
      سلام
      اول از همه ظاهر گوشي رو بشناسيد و وزن و مشخصات اون رو
      دوم نگاه به محل پيچ ها بندازيد و پشت قسمت دوربين كه خاك و گرد نداشته باشه
      سوم از همه نظر نرم افزاري چك كنيد و كندي و لگ نداشته باشه دوربين و اسپيكر ها سالم باشن
      داخل سايت اپل سريالش رو چك كنيد
      سريال گوشي و مشخصاتش با كارتن بخونه
      كابل رو چك كنيد
      و ...

نظر

• اين داستان ريفوربيش من بعيد ميدونم واقعيت داشته باشه، يعني تمام مغازه ها تك تك گوشي هايي كه اوردن فروش رفته؟؟؟!!!!!! نميشه تو يك مغازه ١٠ تا از قديم تو كارتن دست نخورده مونده باشه؟؟ همين كه چند ماه مي گذره براي اينكه جنس هاي جديد و قيمت بالاشونو بفروشن تو بازار شايعه مي كنن قديمي گير نمياد اگه هم بياد حتما بازسازي شده و دست كاري شده است! من نميگم اين نيست ، هست ولي ديگه نه در اين حد كه مثلا سه ماه بعد از امدن ايفون ٦ بگن كلا ٥s گير نمياد !! چه حرفيه اين ؟؟

نظر

• سلام
          من گوشیمو به ios 9 بتا 1 اپدیت کرده بودم و بک اپ گرفتم و حالا به 8.4 دانگرید کردم اما نمیتونم بکاپ رو لرگردونم و اجازهنمیده و کل اطلاعاتم از بین رفت چیکار میتونم بکنم؟
          یا حداقل یه سری چیزارو بتونم برگردونم
          ویرایش توسط mehdiaz : https://i-phone.ir/forums/member/175758-mehdiaz در ساعت 13-07-2015, 10:19 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط mehdiaz نمایش پست ها
            سلام
            من گوشیمو به ios 9 بتا 1 اپدیت کرده بودم و بک اپ گرفتم و حالا به 8.4 دانگرید کردم اما نمیتونم بکاپ رو لرگردونم و اجازهنمیده و کل اطلاعاتم از بین رفت چیکار میتونم بکنم؟
            یا حداقل یه سری چیزارو بتونم برگردونم
            بک آپ ورژن های بالاتر روی ورژن های پایین تر جوابگو نیست دوست من. چیا رو میخواید برگردونید؟

اگه مخاطبین و نوت ها و ... رو میخواید برگردونید، از طریق آی کلاد میشه. اما اسم ام اس ها و ... فقط از طریق بک آپ میشه. منم دقیقا همین مشکل واسم پیش اومد و با اینکه برگشتم آی او اس 8 ، بک آپ قبلیم رو نتونست پیدا کنه و بیشتر اطلاعاتم مثل اس ام اس ها و سیو برنامه ها پرید...

اما خب ایمیل ها، مخاطبین، نوت ها و ... از طریق آی کلاد برگشت.

نظر

• نوشته اصلی توسط Mehdi.De نمایش پست ها
              بک آپ ورژن های بالاتر روی ورژن های پایین تر جوابگو نیست دوست من. چیا رو میخواید برگردونید؟

اگه مخاطبین و نوت ها و ... رو میخواید برگردونید، از طریق آی کلاد میشه. اما اسم ام اس ها و ... فقط از طریق بک آپ میشه. منم دقیقا همین مشکل واسم پیش اومد و با اینکه برگشتم آی او اس 8 ، بک آپ قبلیم رو نتونست پیدا کنه و بیشتر اطلاعاتم مثل اس ام اس ها و سیو برنامه ها پرید...

اما خب ایمیل ها، مخاطبین، نوت ها و ... از طریق آی کلاد برگشت.
              خوشبختانه تونستم سیو گیم هام رو برگردونم.
              نرم افزارibackupbot و ifunbox رو نصب کردم.
              ایدیوایس رو جیلبریک کردم.
              ifile و یه توییک دیگه بود این دو رو نصب کردم. بعد به کمک ibackupbot وارد بک اپ شدم و سیو گیم هام رو جدا کردم ازش و با ifunbox جایگزین پوشه های داکیومنت و لایبرری بازی کردم.
              با ایتونز بک اپ گرفتم و ریستور زدم.

نظر

• دوستان سلام . قیمت باطری چنده الان ؟

نظر

• سلام رفقا

من یه 5s دارم که A1530 GSM هستش
                  7.4 جیلبریک شدس
                  میخوام روی 8.4 ریستور کنم

فریم ور مناسب خودش که با همین مشخصات باشه دان کردم ، منتهی موقع ریستور ارور میده میگه این فریم ور سازگار نیست .
                  مشخصات و چک میکنم باز دانلود میکنم از جای دیگه اما باز همین ارور رو میده .

من حتی CDMA هم دان کردم گفتم شاید مشکل نوع فریم ور باشه که بازم جواب نگرفتم

کلافم کرده میشه راهنمایی کنید چکار کنم ؟

نظر

• از سایت خودمون دانلود کردین؟
                    … … … سکوت را دوست دارم بخاطر ابهت بی پایانش … … …

نظر

• نوشته اصلی توسط fravahar7737 نمایش پست ها
                      از سایت خودمون دانلود کردین؟
                      بله هم ازینجا دان کردم هم از جاهای دیگه
                      همش یه چی میگه

من ایتونزم یکی مونده به اخرین ورژنه ممکنه ماله اون باشه ؟

نظر

• احتمالش هست.
                        میشه متن ارورش رو بزارید
                        … … … سکوت را دوست دارم بخاطر ابهت بی پایانش … … …

نظر

• نوشته اصلی توسط fravahar7737 نمایش پست ها
                          احتمالش هست.
                          میشه متن ارورش رو بزارید
                          الان زدم از خوده ایتونز دانلود کنه و ریستور کنه
                          فعلا داره دان میکنه خودش فریم ورو
                          اگه نشد اینجوریم متن و میزارم براتون مرسی.

نظر

• سلام
                            من چند تا سوال دارم
                            ۱. از کجا بهمم که الان گوشیم با نت خونه وصله یا نت سیم کارت؟ و چطور می تونم از یکی به دیگری تغییرش بدم؟
                            ۲. من قسمت رمز کی بورد و فبنگرپرینت رو فعال کردم اما دلم نمیخاد هر بار کد رمز رو ازم بخواد فقط می خوام قادر باشم که با فینگر پرینت بازش کنم. ۵ اس این قابلیت رو داره؟
                            ۳. این سیستم عامل ۶ تا صفحه داره حالا من کلی اپ ازش پاک کردم و خیلی صفحه هاش خالی شده می خوام بتونم جابجا و منیجشون کنم یا ۲تا صفحه رو یکی کنم! می شه؟ چجوری؟
                            ۴. بزارم شارژش کامل خالی به بعد شارژ کنم یا یذره تهش بمونه؟؟
                            ممنون

نظر

• یه چیز دیگه یادم رفت بپرسم!
                              گوشیم پیغام داده که ios جدید رو آپدیت کن. من شنیدم یه قلق هایی داره و معمولا می برن مغازه پولی آپدیت می کنن! آیا آموزش کامل نحوه آپدیت کردن بدون اینکه اطلاعات بپره و مشکلی پیش بیاد دارید؟ من سیستم عاملم جیلبرک شده نیست

نظر

• نوشته اصلی توسط محدثه نمایش پست ها
                                سلام
                                من چند تا سوال دارم
                                ۱. از کجا بهمم که الان گوشیم با نت خونه وصله یا نت سیم کارت؟ و چطور می تونم از یکی به دیگری تغییرش بدم؟
                                ۲. من قسمت رمز کی بورد و فبنگرپرینت رو فعال کردم اما دلم نمیخاد هر بار کد رمز رو ازم بخواد فقط می خوام قادر باشم که با فینگر پرینت بازش کنم. ۵ اس این قابلیت رو داره؟
                                ۳. این سیستم عامل ۶ تا صفحه داره حالا من کلی اپ ازش پاک کردم و خیلی صفحه هاش خالی شده می خوام بتونم جابجا و منیجشون کنم یا ۲تا صفحه رو یکی کنم! می شه؟ چجوری؟
                                ۴. بزارم شارژش کامل خالی به بعد شارژ کنم یا یذره تهش بمونه؟؟
                                ممنون
                                نوشته اصلی توسط محدثه نمایش پست ها
                                یه چیز دیگه یادم رفت بپرسم!
                                گوشیم پیغام داده که ios جدید رو آپدیت کن. من شنیدم یه قلق هایی داره و معمولا می برن مغازه پولی آپدیت می کنن! آیا آموزش کامل نحوه آپدیت کردن بدون اینکه اطلاعات بپره و مشکلی پیش بیاد دارید؟ من سیستم عاملم جیلبرک شده نیست
                                سلام
                                1.اگه با نت خونه وصل باشی بالا علامت وای فای رو میاره اگه با گوشی باشی یا e یا 3g یا lte میاره
                                2.اگه 3 بار با اثر انگشت نتونی باز کنی رمز رو میخواد
                                3.اگه صفحه ای اضافه باشه یه برنامه بکش اون صفحه باز برگردون صفحه قبلی بعد دکمه هوم رو بزن تا اون صفحه خالی پاک شه
                                4. شارژ کردن بستگی به خودت داره بهتره شب بزاری تو شارژ تا بعد اینکه 100 درصد شد چند ساعتی از روش بگذره بعد برداری بهتره
                                5. برای آپدیت (ریستور) گوشی فقط کافیه فایل گوشیتو دانلود کنی از سایت و طبق آموزش ریستور کنی .تو آموزش طریقه بک آپ گیری هستش میتونی بکاپ بگیری اطلاعاتت نره

نظر

صبر کنید ..
                                X