اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط bnc389 نمایش پست ها
    سلام
    من بعد از اینکه erase رو زدم دیدم که نباید بعد از جیلبریک erase زد .. حالا مشکلم اینجاس نسخه فریمور ios 8.1.2 رو گرفتم ... هی میره تا آخر میزنه رستور نمیشه .. شماره اررور رو که میزنم اینفورمیشن بزنه میگه نتو چک کن
    https://support.apple.com/en-us/HT201442
    میخواستم بدونم راهی هست ؟
    اگه نه برم اپدیت کنم .. چی میشه ؟؟ میتونم از تانگبو اینا بازم استفاده کنم ؟
    راه ریستور به 8.1.2 بسته شده.
    باید به 8.1.3 ریستور کنید

نظر

• دوستان سلام

یه 5 اس 16 که روی 8.1.3 رفته با نور 40 درصد بدون برنامه باز مستقیم در حالتی که وایرلس روشن باشه دقیقه ای 1% در حالت کار مصرف باطری داره تاحدی هم داغ میکنه

به نظر شما طبیعیه ؟؟ یه 5 اس دیگه دارم روی 6.1.2 اصلا اینجوری نیست

کسی به این مشکل بر خورده ؟؟
      راهکاری براش هست ؟
      گوشی خواهرمه یکم حساس شده رو این مسئله

نظر

• سلام خسته نباشین
        من جدیدا iphone 5s خریدم همونجا هم جیلیبریک و برنامه نصب کردن ورژن نوشته 8.1.1 الان اگه بخوام به itunes وصل کنم همه اینا که نصب کردن میپره؟چون از اپ استور دیوایس اپدیت میخوام کنم برنامه ها رو appel id اون رو میخواد.منم میخام باappel id خودم وصل شم.میشه راهنمایی کنین.ممنون از زحمات تون.

نظر

• دوستان تازه امروز ي ايفون دست دوم گرفتم و وقتي تو سايت اپل چك كردم نتيجش خيلي برام جالبه ! لطفا كمكم كنيد ك گوشيم مشكلش چيه ؟ رفربيشد هست يا كدوم قضيه ديگست

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط paaya نمایش پست ها

دوستان تازه امروز ي ايفون دست دوم گرفتم و وقتي تو سايت اپل چك كردم نتيجش خيلي برام جالبه ! لطفا كمكم كنيد ك گوشيم مشكلش چيه ؟ رفربيشد هست يا كدوم قضيه ديگست

نظر

• دوستان گلم قضيه اين applecare+ چيه ؟ اخه تو سايت اپل چك كردم گوشي من دست دوم هست و تو سال ٢٠١٤ اكتيو شده پس چرا هنوز علامتاش سبز رنگ هست ؟

نظر

• سلام خسته نباشین
                من جدیدا iphone 5s خریدم همونجا هم جیلیبریک و برنامه نصب کردن ورژن نوشته 8.1.1 الان اگه بخوام به itunes وصل کنم همه اینا که نصب کردن میپره؟چون از اپ استور دیوایس اپدیت میخوام کنم برنامه ها رو appel id اون رو میخواد.منم میخام باappel id خودم وصل شم و sync کنم.
                میشه راهنمایی کنین.ممنون از زحمات تون.

نظر

• دوستان سلام

یه 5 اس 16 که روی 8.1.3 رفته با نور 40 درصد بدون برنامه باز مستقیم در حالتی که وایرلس روشن باشه دقیقه ای 1% در حالت کار مصرف باطری داره تاحدی هم داغ میکنه

راهکاری براش هست ؟

دوستان کسی نظری نداره ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط paaya نمایش پست ها
                    دوستان گلم قضيه اين applecare+ چيه ؟ اخه تو سايت اپل چك كردم گوشي من دست دوم هست و تو سال ٢٠١٤ اكتيو شده پس چرا هنوز علامتاش سبز رنگ هست ؟

سرویس Apple Care+ برای تمدید 1 ساله گارانتی آیفون هست. هر آیفون که 1 سال گارانتی رو داره و اگه 79 دلار (+مالیات) رو پرداخت کنید یه سال دیگه هم اضافه میشه، یعنی دو سال.
                    یه خوبی دیگه که داره، گارانتی اصلی اپل فقط تا 90 روز پیشتیبانی تلفنی داره ولی با Apple Care این سرویس هم تا پایان زمان گارانتی ادامه خواهد داشت.

اطلاعات بیشتر:
                    Apple - Support - AppleCare+ - iPhone

نظر

• نوشته اصلی توسط sirous_sus نمایش پست ها
                      دوستان سلام

راهکاری براش هست ؟

دوستان کسی نظری نداره ؟
                      ریست کنید و دوباره ریستور کنید
                      این چیزی که میگین اصلا طبیعی نیست

نظر

• سلام
                        دوستان تازه ایفونم به دستم رسید
                        الان وقتی میخوام به wifi وصل بشم بهش قطع و وصل میشه یعنی هی مینویسه وصله بعد قطع میشه
                        مشکل از چیه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط dsamyes نمایش پست ها
                          سلام
                          دوستان تازه ایفونم به دستم رسید
                          الان وقتی میخوام به wifi وصل بشم بهش قطع و وصل میشه یعنی هی مینویسه وصله بعد قطع میشه
                          مشکل از چیه؟
                          Security پسورد مودمتون رو WPA2-PSK کنید.

نظر

• دوستان وقتی گوشی رو میچرخونی صفحه همراهش میچرخه،این تنظیماتش کجای گوشیه؟
                            تنظیمات گوشی رو دستکاری کردم غیر فعال شد

نظر

• نوشته اصلی توسط hossein4494 نمایش پست ها
                              دوستان وقتی گوشی رو میچرخونی صفحه همراهش میچرخه،این تنظیماتش کجای گوشیه؟
                              تنظیمات گوشی رو دستکاری کردم غیر فعال شد
                              دستت رو از پایین گوشی بکش بالا کنترل سنتر میاد بالا
                              گوشی سمت راست رو غیر فعال کن ....

نظر

• پاک نشدن ویدیو!!!!

سلام دوستان عزیز
                                نیاز به راهنمایی شما دارم. مدتی پیش روی آیفونم(5s) سه تا فیلم ریختم، با کابل از طریق آیتونز. ولی حالا میخام پاکشون کنم متوجه شدم که توی گوشی گزینه سطل زباله خاموشه و نمیتونم پاکشون کنم!! چرا بعضی عکس ها و فیلم هایی ک با آیتونز میریزیم توی گوشی قابل پاک شدن نیستن؟؟؟ لطفا راهنماییم کنید. از لطفتون ممنونم

نظر

صبر کنید ..
                                X