اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط Insomnium نمایش پست ها
    کسی با App Store مشکلی نداره ؟ از صبح هیچی نمیتونم دانلود کنم اون دایره آبی میچرخه و هیچ اتفاقی نمیفته بعدش !!
    عزیزجان مشکلی نداره....ایراد از سرویس اینترنت شماست.... اینم اپ استور در همین لحظه....

نظر

• سلام منم همین مشکل رو دارم نه میشه دانلود کرد نه آپ دیت دوستان راعصابم بهم ریخته

نظر

• نوشته اصلی توسط meysammomeni نمایش پست ها
        سلام منم همین مشکل رو دارم نه میشه دانلود کرد نه آپ دیت دوستان راعصابم بهم ریخته
        منم همین مشکل رو دارم که با چیز پی ان مشکلم حل شد!!

نظر

• سلام من تازه ايفون 5s خريدم اما صدا فقط از يك اسپيكرش بيرون مياد ميخواستم بدونم تنظيمات داره يا اسپيكرش خراب شده

نظر

• نوشته اصلی توسط kodfa نمایش پست ها
            سلام من تازه ايفون 5s خريدم اما صدا فقط از يك اسپيكرش بيرون مياد ميخواستم بدونم تنظيمات داره يا اسپيكرش خراب شده
            اسپیکر دوم نیست میکروفون میباشد

نظر

• آقا کسی نیست راهنمایی کنه
              من وقتی به آیتونز وصل می کنم می خوام پکاپ بگیرم وقتی سینک می کنم بونه مشکل سینک می کنه ولی آرم اپل هی میره میاید و نمیشه با گوشی کار کرده

وباید ریستور به بک آپ کرد یا ریست کلی گوشی

یک بارم ریستور کردم باز مشکل حل هستش

هم در مک تست کردم هم در ویندوز

لطفا دوستان راهنمایی کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط mmx نمایش پست ها
                آقا کسی نیست راهنمایی کنه
                من وقتی به آیتونز وصل می کنم می خوام پکاپ بگیرم وقتی سینک می کنم بونه مشکل سینک می کنه ولی آرم اپل هی میره میاید و نمیشه با گوشی کار کرده

وباید ریستور به بک آپ کرد یا ریست کلی گوشی

یک بارم ریستور کردم باز مشکل حل هستش

هم در مک تست کردم هم در ویندوز

لطفا دوستان راهنمایی کنید
                ممکنه ایراد از کابل هم باشه
                یکبار بدون بر گردوندن بک اپ هم تست کنید

نظر

• سلام من iphone 5s خریدم و وقتی از سایت هایی که برنامه هایی که نوشته از سرویس 25pp هست دانلود میکنم کار میکنه ولی وقتی از خود نرم افزار 25pp میزنم دانلود میشه ولی نمیشه رو گوشی نصب کرد
                  هم با خود نرم افزار 25pp نمیشه هم با itools .. چیکار کنم ؟؟
                  ورژن ios 7.0.2

نظر

• نوشته اصلی توسط kodfa نمایش پست ها
                    سلام من تازه ايفون 5s خريدم اما صدا فقط از يك اسپيكرش بيرون مياد ميخواستم بدونم تنظيمات داره يا اسپيكرش خراب شده
                    اگر مثل ٥ باشه قسمت بزرگتر اسپيكر و قسمت كوچكتر ميكروفون هست
                    يعني سمت راست اسپيكره و سمت چپ ميكروفون

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk - now Free
                    ویرایش توسط mehran_Tavakoli : https://i-phone.ir/forums/member/106474-mehran_tavakoli در ساعت 25-11-2013, 10:29 PM

نظر

• سلام دوستان
                      من يك 5s دارم پارتlla و داراي iccid وآنلاك اپراتور هست. اول كه من گوشي رو خَريدَم يه سيم AT&T داخلش بود.
                      مي خواستم بدونم إمكان داره كه دوباره لاك بشه؟؟
                      بعد هم اگه يه سفر به خارج برم واز سيم كارت AT&T استفاده كنَم مشكلي پيش نمي ياد ؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط siahkolah نمایش پست ها
                        سلام دوستان
                        من يك 5s دارم پارتlla و داراي iccid وآنلاك اپراتور هست. اول كه من گوشي رو خَريدَم يه سيم AT&T داخلش بود.
                        مي خواستم بدونم إمكان داره كه دوباره لاك بشه؟؟
                        بعد هم اگه يه سفر به خارج برم واز سيم كارت AT&T استفاده كنَم مشكلي پيش نمي ياد ؟؟
                        من یکبار شنیدم که لاک شده دوباره ولی تو ۱۰۰۰ تا یکیش اینجوری میشه

نظر

• با سلام ..دوستان من ایفون 5 اس گرفتم تو سایت که زدم این مشخصات زده اصلا مشخص نیست انلاکه یا نه چکار کنم این انلاکه یا نه لطفا دقیق راهنماییم کنید

نظر

• سلام
                            امروز یک 5 اس خریدم و ورژنش 7.0.2 هست برنامه کرک شده میتونم نصب کنم؟؟؟

نظر

• سلام دوست عزیز شما چک کنید ببینید گوشیتون در حال کانکت شدن به وی پی ان نیست؟اگر هست از تو جنرال و بعد پروفایل اون رو پاک کنید درست میشه

نظر

• نوشته اصلی توسط bigapple1986 نمایش پست ها
                                سلام
                                امروز یک 5 اس خریدم و ورژنش 7.0.2 هست برنامه کرک شده میتونم نصب کنم؟؟؟
                                خیر دوست عزیز.
                                هنوز جیلبرکی برای این ورژن ریلیز نشده
                                … … … سکوت را دوست دارم بخاطر ابهت بی پایانش … … …

نظر

صبر کنید ..
                                X