اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط robott نمایش پست ها
    دوستان ایفن من یه مقدار گرم میشه طبیعی است ؟؟؟؟؟
    آره مقداری گرم شدن طبیعیه...

نظر

• حالا یکم صبر کنیم خیلی نرم افزار که با سنسور اثر انگشت کار میکنه هم بیرون میدن !! درست مثل اون برنامه که ایفون ۵ و ایفون ۵اس رو بدون دخالت دست میچرخونه !! اینم کم کم اثر انگشت رو به نمادی برای برتری اپل نسبت به بقیه تبدیل میکنه درست مثل همون برنامه قبلی که بقیه رو برد زیر سوال

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• دوستان راهی هست برای خروج از برنامه ها بدون فشردن کلید هوم و برگشت به صفحه اول ؟؟؟

نظر

دوستان راهی هست برای خروج از برنامه ها بدون فشردن کلید هوم و برگشت به صفحه اول ؟؟؟
          سلام
          اگه جیلبریگ باشی با نصب توییک zephyer میتونی اینکار رو انجام بدی اما بدون جیلبریک نه

نظر

• با سلام
            دوستان این زمان usage 100% تا 1% کوشیه منه
            زمان شارژ 0 تا 100 هم گوشی کلا خاموش شارژ شد با usb از کامپیوتر
            3 ساعت و 30 دقیقه هم طول کشید
            باطریم به نظر شما سالمه؟

نظر

دوستان راهی هست برای خروج از برنامه ها بدون فشردن کلید هوم و برگشت به صفحه اول ؟؟؟
              از settings>general>accessibility ، assistive touch رو فعال كنيد. خيلي راحت به خيلي از شورت كات ها دسترسي پيدا مي كنيد.

نظر

• سلام
                ایا امکان استفاده از چند انگشت هم مقدور است ؟
                یعنی ممکن است! علاوه بر یک انگشت چند انگشت دیگه هم برای دکمه هوم برای باز کردن قفل گوشی تعریف کرد؟

نظر

• نوشته اصلی توسط masimilyano نمایش پست ها
                  سلام
                  یعنی ممکن است! علاوه بر یک انگشت چند انگشت دیگه هم برای دکمه هوم برای باز کردن قفل گوشی تعریف کرد؟
                  سلام بله.

Tapatalking with an iDevice

نظر

• نوشته اصلی توسط masimilyano نمایش پست ها
                    سلام
                    ٥ انگشت رو ميتونه ذخيره كنه گوشى .

Sent from my iPhone

نظر

• نوشته اصلی توسط saeid_bahrami نمایش پست ها

با سلام
                      دوستان این زمان usage 100% تا 1% کوشیه منه
                      زمان شارژ 0 تا 100 هم گوشی کلا خاموش شارژ شد با usb از کامپیوتر
                      3 ساعت و 30 دقیقه هم طول کشید
                      باطریم به نظر شما سالمه؟
                      ببينيد زمان شارژ شدن من با خود كابل از ٥ درصد تا ١٠٠
                      حدود ١ ساعت و ٤٥ تا ٢ ساعت هست فك كنم
                      با استفاده ى معمولى از گوشى ميزان شارژدهى گوشى من به صورت زير است ( برايتنس متوسط و يا كمتر )

Sent from my iPhone

نظر

• ماله من از 100 تا 20 درصد 5:45 usage هست کلا ایفون 5اس باطریش از 5 ضعیفتره به نظرم من با 5 7 8 ساعتم usage داشتم ولی 5اس چنگی به دل نمیزنه

نظر

• سلام دوستان
                          گوشی من موقع تایپ یا شماره گیری صداش کم و زیاد میشه؟
                          کسی میدونه دلیلش چیه؟

نظر

• با سلام

از وقتی که ایفونمو به 7.0.3 اپدیت کردم. وقتی به wifi وصل میشم هر 2 .3 دقیقه قطع میشه و دوباره باید wifi خاموش روشن کنم تا دوباره به نت وصل بشه.

این باگه یا مشکل سخت افزاریه؟

بالای 5.6 بار restore کردم بازم درست نشد.

نظر

• سلام دوستان محترم و اساتيد يه سوالي داشتم تازگي 5s خريدم و شماره iccid پشت جعبه با شماره iccid توي گوشي فرق داره اصولا بايد فرقي داشته باشه ؟! و چه معني ميتونه داشته باشه دقيقا ؟

- - - - - - - - - -

سلام دوستان محترم و اساتيد يه سوالي داشتم تازگي 5s خريدم و شماره iccid پشت جعبه با شماره iccid توي گوشي فرق داره اصولا بايد فرقي داشته باشه ؟! و چه معني ميتونه داشته باشه دقيقا ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط apple fan نمایش پست ها
                                ماله من از 100 تا 20 درصد 5:45 usage هست کلا ایفون 5اس باطریش از 5 ضعیفتره به نظرم من با 5 7 8 ساعتم usage داشتم ولی 5اس چنگی به دل نمیزنه
                                سلام....عزیزجان باطری ایفون 5s فوق العاده عالیه.....تقصیر خودتونه که راهکارهای بهینه سازی باطری رو انجام نمیدید و از دیوایس با تنظیمات پیش فرض استفاده میکنید ....تنظیمات زیرو حتما انجام بدید...

8 راه برای عمر باتری بیشتر در ios 7

نوشته اصلی توسط alikoko نمایش پست ها
                                با سلام

از وقتی که ایفونمو به 7.0.3 اپدیت کردم. وقتی به wifi وصل میشم هر 2 .3 دقیقه قطع میشه و دوباره باید wifi خاموش روشن کنم تا دوباره به نت وصل بشه.

این باگه یا مشکل سخت افزاریه؟

بالای 5.6 بار restore کردم بازم درست نشد.
                                سلام....دوست عزیز احتمالا مودم شما با دیوایستون سازگار نیست و این ایراد بیشتر نرم افزاری هست....در صورت امکان یکبار تنظیمات مودم خودتون رو ریست کنید(اگر فریمور مودمتون رو هم بروز کنید احتمال رفع اشکال وجود داره..!) ببینید جواب میگیرید یا خیر....
                                ویرایش توسط I-GEM : https://i-phone.ir/forums/member/39656-i-gem در ساعت 13-11-2013, 06:25 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X