اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• .بشم Appstore دوستان من از صبح نمیتونم وارد

کسی این مشکل رو نداره؟

Sent from my iPhone

نظر

• منم همین مشکلو دارم
      البته با چیز شکن وارد میشه اما دانلود نمیکنه

نظر

• درسته دانلود نمیشه :/ روی آیفون ۶ پلاس هم همین مشکل هست

Sent from my iPhone

نظر

• در حالت کار عادی ؟ چون من این مشکل رو داشتم اما بخاطر استفاده از شارژر تقللبی بود

نظر

• بله در حالت عادی
            البته الان کمتر شده

نظر

• دوستان بلاخره اپل ایدی رو ساختم ولی یک مشکل هست.

قبل از این روی گوشی یک اپل ایدی بوده و بازی کلش اف کلنش رو هر کاری میکنم پاک نمیشه.

نه در internal storage و نه در cloud کلا هر چیزی به فکرم میرسید رو پاک کردم.

ولی باز که بازی رو نصب میکنم بجای اینکه بزاره یک ایدی برای اپل ایدی خودم بسازم تو کلش از سیو بازی اپل ایدی قبلی میاد !!!

نظر

• نوشته اصلی توسط Moein Frozen نمایش پست ها
                دوستان بلاخره اپل ایدی رو ساختم ولی یک مشکل هست.

قبل از این روی گوشی یک اپل ایدی بوده و بازی کلش اف کلنش رو هر کاری میکنم پاک نمیشه.

نه در internal storage و نه در cloud کلا هر چیزی به فکرم میرسید رو پاک کردم.

ولی باز که بازی رو نصب میکنم بجای اینکه بزاره یک ایدی برای اپل ایدی خودم بسازم تو کلش از سیو بازی اپل ایدی قبلی میاد !!!
                تو گیم سنتر از اپل آیدی شخص قبلی خارج شدید؟ تا وقتی از اونجا خارج نشید٬ زمین شما رو نشون نخواهد داد.

اگه اینکارو انجام دادین و مشکل کماکان پابرجا هست٬‌باید ریستور کنید تا همه چیز پاک بشه

نظر

• نوشته اصلی توسط Mehdi.De نمایش پست ها
                  تو گیم سنتر از اپل آیدی شخص قبلی خارج شدید؟ تا وقتی از اونجا خارج نشید٬ زمین شما رو نشون نخواهد داد.

اگه اینکارو انجام دادین و مشکل کماکان پابرجا هست٬‌باید ریستور کنید تا همه چیز پاک بشه

بله از همه جا خارج شدیم.

چی رو ریسستور کنم ؟

جطور ریستور کنم ؟

نظر

• سیستم عامل دستگاه تون رو ریستور کنید دیگه دوست من.

تو انجمن سرچ کنید، پیدا می کنید

نظر

• سلام دوستان .من گوشی آیفونمو میخوام بفروشم و کلا ریستش کردم اما از این میترسم که عکس ها و فایل هامو ریکاوری کنن؟ آیا با وجود ریست کردن در آیفون این امر امکان پذیره؟ لطفا زود جواب بدین که ضروریه

نظر

• نوشته اصلی توسط alinumber1 نمایش پست ها
                        سلام دوستان .من گوشی آیفونمو میخوام بفروشم و کلا ریستش کردم اما از این میترسم که عکس ها و فایل هامو ریکاوری کنن؟ آیا با وجود ریست کردن در آیفون این امر امکان پذیره؟ لطفا زود جواب بدین که ضروریه
                        ترجیحا فایل فرمور مرتبط با دستگاه تون رو دانلود و ریستور کنید. در این صورت، دیگه کاری نمیشه کرد و چیزی قابل برگشت نیست

نظر

• یعنی با ریست فکتوری پاک نمیشن؟
                          فرمورش چند مگه؟

نظر

• سیم کارت میخونه ولی انتن ندارم

سلام کسی میتونه راهنمایی کنه؟ گوشیم جا سیمکارتش خراب شد بعدش سیمکارت میخونه ولی انتن نداره.هیچ تعمییر کاری نمیتونه درستش کنه

نظر

• salam dostan toy 5s kashi moshgele khamosh bodane fingerprinto dashte?
                              nemitonam asar angosht zakhire konam

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• سلام بچه ها توروخدا کمکم کنین
                                گوشیم 5s هست
                                اولین بار از ios7.1.2 انلاین کردمش ios8.1.3
                                بعد همش وقتی از پایین نوار و میکشی بالا یکم لگ میزنه مخصوصا تو صفحه قفلش
                                حتی وقتی تنظیم کارخونه برمیگردونی spotlighto میکشی بالا تیکه تیکه میره بالا و بعد یه مدت درست میشه
                                دیشب ios 8.2 کردمش درست شد اما باز تنظیم کارخونه کردم ایطور شد
                                امکان داره واسه انلاین کردنش باشه؟؟؟؟؟ توروخدا کمکم کنین رو مغزهههههه

- - - - - - - - - -

سلام بچه ها توروخدا کمکم کنین
                                گوشیم 5s هست
                                اولین بار از ios7.1.2 انلاین کردمش ios8.1.3
                                بعد همش وقتی از پایین نوار و میکشی بالا یکم لگ میزنه مخصوصا تو صفحه قفلش
                                حتی وقتی تنظیم کارخونه برمیگردونی spotlighto میکشی بالا تیکه تیکه میره بالا و بعد یه مدت درست میشه
                                دیشب ios 8.2 کردمش درست شد اما باز تنظیم کارخونه کردم ایطور شد
                                امکان داره واسه انلاین کردنش باشه؟؟؟؟؟ توروخدا کمکم کنین رو مغزهههههه

نظر

صبر کنید ..
                                X