اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط ila27 نمایش پست ها
    یعنی فایل نمیشه فرستاد با بلوتوثش حتی برای آیفون به آِفون
    قبلا هم اشاره كردم. خير.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط ila27 نمایش پست ها
      یعنی فایل نمیشه فرستاد با بلوتوثش حتی برای آیفون به آِفون
      آیفون به آیفون با AirDrop امکانش هست اما فقط عکس،ویدیو و چندتا چیز دیگه

نظر

• کمک فوری و تخصصی

سلام
        یه مشکل هست ممنون میشم کمک کنید
        یه بنده خدایی آیفون 5 داره گفت که وایبرم فیلم دانلود نمیکنه نگاه کردم دیدم میگه باید ارتقا داده بشه نسخه وایبرش 2 بود
        چون ios 6.0.2 بود براش از اینترنت دانلود کردم و آیتونز و ایتولز رو نصب کردم ولی توی نصب مشکل میخورد و توی 15 درصد میگفت که مجوز نداره!
        اونکه نشد هیچی بعد گوشیرو که از کامپیوتر جدا کردیم اپل آیدی و پسورد میخواست یعنی نود درصد برنامه هاش اپل آیدی و پسور میخواست !!!
        ئایبرو تانگو ....
        یه اپل آیدی براش درست کردم و با آیتونز سیستم دانلود کردم ولی نصب نکرد و میزد IOS پایینه! و ورژن 7 به بالا میخواد
        هیچی نشد دیگه هر کاری کرم ورژن قدیمی ها هم نصب نشد
        راه حلش چیه؟
        این اپل آیدی و پسوردی رو هم که ساختم میزنم قبول نمیکنه! حتی خوده گوشی هم دانلود نمیکنه میره برای دانلود ولی چیزی پر نمیکنه!!
        یه سرچ ک زدم فکر کنم اپل آیدی کسیرو میخواد که برنامه رو روش ریخت از اول آره؟
        درضمن جیلیبریک شده هم هست؟
        چکار میشه کرد؟ با آپدیت و ... درست میشه؟؟؟
        بد جوری گیر کردیم
        حتی وایبرشم پاک کردم ولی بازم نشد!
        (دقیقا یادم نیست که آیفون 5 بود یا 5s )
        و حالا بدون آپدیت راهی برای درست کردن همین وضعیت روی همی 6.0.2 نیست نه؟؟
        مثلا وایبر 4 رو گرفتم نمیشه به هیچ صورتی روش نصب کرد نه؟

ممنون
        یا علی

نظر

• نوشته اصلی توسط mr.apple نمایش پست ها
          آیفون به آیفون با AirDrop امکانش هست اما فقط عکس،ویدیو و چندتا چیز دیگه
          كه اونم از آيفون ٥ به بعد امكانش هست.

نظر

• به اخرین ورژن ریستور کنین.

اگه Find my iPhone روشن بوده باشه، اپل ایدی اون طرف رو میخواد ، برا اکتیو موبایل
            اگه هیچ ایدی ای تو موبایل ست نکنین، بعد ریختن برنامه ها، اپل ای دیی رو میخواد که باهاش اونارو دانلود کردین

سوال داشتی بازم بپرس

نظر

• ممنون از پایخ سریعت
              هیچ راه دیگه ای به غیر از اپدیت نیست؟؟
              مثلا من همنیوایبر نسخه 4 رو دانلود کنم و بخوام نصب کنیم؟
              با ابزارهای دیگه ای به غیر از آیتونز؟ یعنی بازم همون مشبکل باقی میمانه؟
              بعد برای آپدیت گوشی جیلبریک شدس مشلی نداره؟
              گوشی امانته نباید دست از پا خطا کنم!
              اگه برنامه هارو پاک کنمو دوباره نصب کنم چی؟

نظر

• سلام اصولا وايبر موقع دانلود اگه ورزن قديمي بخواد خود ايتوينز يا اپ استور ميگه ورژن قديمي ميخواد و اگه روش اوكي كني ورژن قذيمي رو دان ميكنه
                اما با خود گوشي چيز پي ان بزن دانلود كن
                وگرنه نسخع قديمي وايبر رو از نت دانلود كن و با ايتولز بريز قبلش appsync رو از سايديا دانلود كن كه وايبر بشينه

- - - - - - - - - -

سلام اصولا وايبر موقع دانلود اگه ورزن قديمي بخواد خود ايتوينز يا اپ استور ميگه ورژن قديمي ميخواد و اگه روش اوكي كني ورژن قذيمي رو دان ميكنه
                اما با خود گوشي چيز پي ان بزن دانلود كن
                وگرنه نسخع قديمي وايبر رو از نت دانلود كن و با ايتولز بريز قبلش appsync رو از سايديا دانلود كن كه وايبر بشينه

نظر

• گوشی جیلبریک شده رو نباید ریست یا اپدیت کرد. باید ریستور کرد.
                  با توصیفات شما ، الان نه میتونید ریست کنین، نه اپدیت. تنها راهتون ریستوره
                  اگه برنامه هارو دوباره بریزید مشکل نداره

نظر

• سوال پيرامون iccid

يه گوشي 5s خريدم كه پشت كارتون قسمتي كه شماره سريال گوشي نوشته ميشه هيچ اطلاعاتي در مورد iccid نوشته نشده،حتي پشت گوشي هم خبري از iccid نيست،اما وقتي توي قسمت about گوشي ميرم iccid نوشته شده،آيا اين گوشي مشكلي داره،بدجوري سر در گم شدم،لطفا كمكم كنيد،اما هم پشت گوشي هم پشت كارتون هم توي گوشي سريال درسته

نظر

• دوست عزیز یه کم سرچ کنید تو انجمن بارها و بارها راجع بهش صحبت شده و اصلا نیاز به زدن تاپیک جدا نبود
                      ICCID سریال سیم کارت هستش
                      و اون ICCID که توی قسمت about گوشی میبینید مربوط به سیم کارتی هست که داخل دستگاه گذاشتین و ربطی به ICCID پشت جعبه گوشی نداره

نظر

• نوشته اصلی توسط hossein4494 نمایش پست ها
                        سلام دوستان من به تازگی یه 5اس خریدم وقتی اونو به آیتونز وصل میکنم یا میخوام اپلیکیشنی نصب کنم این ارور رو میده
                        مشکل چیه؟

کلا موقع سینک کردن این ارور رو میده
                        ممنون میشم راهنمایی کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط hossein4494 نمایش پست ها
                          کلا موقع سینک کردن این ارور رو میده
                          ممنون میشم راهنمایی کنید
                          مطمئن باشيد كه آخرين نسخه ي آيتيونز رو نصب كرديد.
                          اپل آيدي و پسورد خودتونو در آيتيونز كامپيوتر وارد كنيد.
                          آيتيونز رو ببنديد و باز كنيد.
                          درست مي شه.

نظر

• سلام به دوستان
                            نرم افزار وي ... ان از اپ استور دانلود كردم بعد نصب روي گوشي گوشي هنگ كرده و با تاخير ده ثانيه اي كار ميكنه يعني هر كار ميكني ده ثانيه بعد اعمال ميشه چند دفهه خاموش روشنم كردم به ايتونزم وصل كردم اون نرم افزارم پاكش كردم هيچ تغييري نكرده همون تاخيرو داره!! كمك كنيد چيكار بايد كرد ؟بايد ريستور بشه ايا؟؟؟
                            گوشي ٥اس هنوزم به اي اس هشت و بالاتر هم نرفتم
                            ویرایش توسط alefmim : https://i-phone.ir/forums/member/60316-alefmim در ساعت 25-01-2015, 10:28 AM

نظر

• من وقتي با گوشيم كه آيفون 5s كار نميكنم wifi گوشي خاموش ميشه و وقتي با يه برنامه اي كه نياز به اينترنت داره كار ميكنم wifi روشن ميشه چطوري ميشه جلوي خاموش و روشن شدنش گرفت كه هميشه روشن بمونه چون اينجوري اگه تو هر برنامه مثل واتس آپ پيام هم بياد تا وارد برنامه نشم نشون نميده چون wifi گوشي خاموش ميشه خودكار يه بار هم قسمت wifi گوشي ريسيت كردم ولي بازم همينه تنظيم خاصي داره ؟ آخه نسخه 7 اينجوري نبود به 8.2 كه آپديت كردم اينجوري شده

نظر

• منم اين مشكل رو داشتم شما فقط يه راه داري اونم اينه كه سوالات امنيتي اپل ايديتو بدوني و زنگ بزني اپل استور و مشكلتو بهشون بگي بعد اونا سوالات امنيتي رو ازت ميپرسن اگه جواب بدي پسوردتو ريست ميكنن برات همين و يه راه ديگه اينكه گوشيتو با فاكتور و كارتن بفرستي به نزديك ترين اپل استور كه نزديكترينش دبي هست تا مشكلتو برطرف كنن

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
                                X