اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط Curva N Milano نمایش پست ها
    امارات از زمان ایفون ۴ تا حالا فیس تایم نداشته !! شنیدم واسه عربستان هم همینطوره ولی با جیلبریک میشه راحت درستش کرد !! اینجا هم که کلا اپل نداره اگه نه فیس تایم که هیچ ، تایم خالی هم نداشتیم !! حماقت که شاخ و دم نداره امارت هم فیس تایم نداره ایران هم کلا اپل نداره !! یا علی

Sent from my iPhone using Tapatalk
    خیلی از کشور ها اپل استور ندارن...ایرانم روش . تازه به نظر من قیمت ها خیلی خوبه تو ایران...الان تو امارات هم تکی بخواین بگیرین همین قیمت در میاد که تو ایران هست....از آمریکا هم بگیرین کلا زیر 100 دلار اختلاف قیمت داره
    این در مقابل قیمت بعضی جنس های دیگه که تو ایران 2 برابر تا 3 برابر گرونتر از کشور های دیگست به نظرم خیلی خوبه

نظر

• با عرض پوزش از دوستان عزیز
      سوالم اینه که موقعه تایپ مسیج(یا هر محیطی که به تایپ احتیاج هست )، زمانی که حروف الفبا روی صفحه هست موبایل رو از حالت افقی به عمودی و برعکس در میارم یه فریز و یک حالت ناروانی موقع چرخش احساس میکنم که تو گوشی آیفون فایو ونرم افار ios6 نبود....
      موبایلم فایو اس - و ورژنش 7.0.4 هست
      ممنون میشم بگید که ماله سخت افزاره گوشیه یا نرم افزارش...چون مهلت تست دارم وتازه خریدم آیا لازم هست برای تعویضش مراجعه بفروشنده بکنم؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط jize نمایش پست ها
        میدونم میگم 5 گیگش حدودا چند دقیقه فیلم برداری میکنه
        هر دقیقه حدود 120 مگ میشه هر گیگ حدودا 8 دقیقه و با 5 گیگ 40 دقیقه فیلم میشه گرفت حدودا.

نظر

• برای اپل آیدی چیز میخواد مال امریکا باشه
          کسی نمیشناسه مجانی دو دقیقه هم وصل باشه کافیه فقط یه اپل ایدی بشه باهاش ساخت؟

نظر

• سلام دوستان.من امروز 5s خریدم.احساس میکنم یه کم زود باتری داره خالی میشه درباره مشکل باتری هم یک چیزایی شنیدم.میخواشتم بپرسم اونایی که مشکل باتری دارن به چه صورت هست؟یعنی میگن زود خالی میشه مثلا در چند ساعت باتریشون تموم میشه که میگن مشکل مال اوناست؟مرسی

نظر

• از مدیران عزیز کسی می تونه کمک کنه. من گوشی 5 رو می خوام ریستور کنم همش ارور 1669 می ده. اعصابم رو ریخته بهم.چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ardavanj نمایش پست ها
                سلام دوستان.من امروز 5s خریدم.احساس میکنم یه کم زود باتری داره خالی میشه درباره مشکل باتری هم یک چیزایی شنیدم.میخواشتم بپرسم اونایی که مشکل باتری دارن به چه صورت هست؟یعنی میگن زود خالی میشه مثلا در چند ساعت باتریشون تموم میشه که میگن مشکل مال اوناست؟مرسی
                کسی نیست جواب بده؟الان افسردگی گرفتم

نظر

کسی نیست جواب بده؟الان افسردگی گرفتم
                  ببینید این موضوع با استفاده ی کاربر با گوشی رابطه ی مستقیم داره و استفاده ی هر فردی هم با فرد دیگر متفاوت هست

شما اطلاعات در مورد زمان شارز دهی گوشی و هم چنین مدت زمان استفاده رو اعلام کنید تا بتوان بررسی کرد

محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

نظر

• نوشته اصلی توسط macali4 نمایش پست ها
                    ببینید این موضوع با استفاده ی کاربر با گوشی رابطه ی مستقیم داره و استفاده ی هر فردی هم با فرد دیگر متفاوت هست

شما اطلاعات در مورد زمان شارز دهی گوشی و هم چنین مدت زمان استفاده رو اعلام کنید تا بتوان بررسی کرد

محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون
                    يك سوال ديگه هم دارم.بعضي وقت ها هنگام باز كردن برنامه ها يا خروج از انها يا وقتي ميخوام قفل گوشي رو باز كنم يه تيكه از صفحه سفيد ميشه!يه ناحيه دايره مانند!اين ديگه قضيه اش چيه؟مرسي

نظر

• سلام...اساتید من تو پستهای اموزشی خوندم که بهتره برای مصرف بهینه باطری گزینه های غیر ضروری زیر در قسمت location services خاموش باشه و خودم هم این کارو کردم .....حالا به نظرتون قابلیتهای زیرلزومی داره روشن باشه یا خیر ...؟ ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط babak7611 نمایش پست ها
                        سلام...اساتید من تو پستهای اموزشی خوندم که بهتره برای مصرف بهینه باطری گزینه های غیر ضروری زیر در قسمت location services خاموش باشه و خودم هم این کارو کردم .....حالا به نظرتون قابلیتهای زیرلزومی داره روشن باشه یا خیر ...؟ ممنون
                        ببينيد لزومش رو شما بايد معلوم كنيد چون شما با گوشى كار ميكنيد ولى من حداقل setting time zone رو روشن ميگذاشتم .

نظر

يك سوال ديگه هم دارم.بعضي وقت ها هنگام باز كردن برنامه ها يا خروج از انها يا وقتي ميخوام قفل گوشي رو باز كنم يه تيكه از صفحه سفيد ميشه!يه ناحيه دايره مانند!اين ديگه قضيه اش چيه؟مرسي
                          کسی این مشکل نور سفید در صفحه رو نداره؟

نظر

کسی این مشکل نور سفید در صفحه رو نداره؟
                            نه راستش من همچين مشكلى رو تا حالا نداشتم ميتونيد عكس از اين مشكل نور سفيد بگذاريد ؟

نظر

• از مدیران عزیز کسی می تونه کمک کنه. من گوشی 5 رو می خوام ریستور کنم به 7.0.4که ارور 1669 داد و نمی زاره ریستور کنم. اعصابم رو ریخته بهم.چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط alipasha
                                یعنی هیچ کدوم از بزرگوارا نمیتونن جواب مارو بدن؟نا سلامتی اینجا فروم تخصصی آیفونه...آدم اینجا جواب نگیره ، کجا باید دنبالش باشه؟؟؟
                                سلام ...دوست عزیز منم رو فریمور 7.0.4 هستم....این موردی رو که ذکر کردید رو تست کردم اما مکث یا هنگی رو ندیدم....90% این قبیل ایرادها نرم افزاری هست نه سخت افزار....زیاد حساس نباشید احتمالا با یه ریستور مشکلتون حل میشه.....البته لازم به ذکره ممکنه نرم افزار یا برنامه ای رو نصب کردید ناسازگاره و باعث این باگ شده....فکر کنید ببینید چه برنامه مرتبط رو به تازگی نصب کردید....

نظر

صبر کنید ..
                                X