اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط macali4 نمایش پست ها
    چیز خاصی نیست حساس نشید روش و از گوشی لذت ببرید .
    منم دقیقا چون من ۴تا ۵اس دارم ۲تا شون بعضی اوقات گیر میکنه ۲تا شم اینجوریه انگار اول جا میوفته بعد کلیک میکنه روش فکر میکنم که چون سری اول این گوشیاست این مشکل طبیعی باشه و موردی پیش نیاد واسه دکمه هومش تو آینده.درسته؟

نظر

• نوشته اصلی توسط 51234peyman نمایش پست ها
      منم دقیقا چون من ۴تا ۵اس دارم ۲تا شون بعضی اوقات گیر میکنه ۲تا شم اینجوریه انگار اول جا میوفته بعد کلیک میکنه روش فکر میکنم که چون سری اول این گوشیاست این مشکل طبیعی باشه و موردی پیش نیاد واسه دکمه هومش تو آینده.درسته؟
      بله درسته و مشکلی پیش نمیاد .

نظر

• برای من گاهی اوقات موقع انلاک کردن یا لود برنامه ها یه نور سفید گوشه صفحه سمت راست تقریبا ردیف دوم میاد رو صفحه و سریع میره!
        البته نمیدونم برای همه اینجوریه یا باگ iOS 7 یا اینکه گوشی من مشکل داره!

کسی از دوستان به این مشکل برنخورده یا نشنیده؟!

iPhone 5S
        iOS 7.0.2

نظر

• نوشته اصلی توسط sorooshmh نمایش پست ها
          سلام دوستان

من امشب ٥ اس گرفتم
          الان متوجه شدم اتو برايتنس اصلا كار نميكنه برام !!
          كم و زيادش ميكنم يا خاموش روشن هيچ فرقي نميكنه
          حتي قفل هم ميكنم يه جاي تاريك ميبرم دوباره روشن ميكنم بازم فرقي حاصل نميشه تو نور صفحه !!
          گوشي من ايراد داره يا از ios هست ؟
          يكبار reset all settings بكنيد و ديگه به تنظيمات نور دست نزن مشكل حل ميشه، يه باگ نرم افزاريه سنسور طوريش نيس

آموزش اکتیو کردن تمامی برنامه های Adobe Creative Cloud بهمراه امکان آپدیت آنها

نظر

• دوستان برای من مصرف باطری وحشتناکه یک شبه ۳۰ درصد باطری رفته اونم توحالت do not disturb تنظیمات رو هم که کنترل کردم رو حداقل بود
            مشکل از چیه واقعا iPhone 5s 64 iOS 7.0.2
            ویرایش توسط masoud519 : https://i-phone.ir/forums/member/18630-masoud519 در ساعت 11-10-2013, 10:23 AM

نظر

• دوستان من میخوام برنامه NUMBERS که خود اپل برای دستگاهای جدید مجانی اعلام کرد و دانلود کنم.
              میرم توی app store میزنه FREE بعد که install میزنم بعدشم اثر انگشتو ازم میگیره واسه شروع دانلود ولی متاسفانه بعدش شروع به دانلود نمیکنه ! به جای این که بره حالت دانلود بر میگرده باز علامت free میاد !
              امیدوارم منظورم و خوب رسونده باشم.
              خلاصش اینکه اصلاً شروع به دانلود فقط این یدونه برنامه رو نمیکنه !
              چرا ؟
              ممنون میشم راهنمایی کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط usbili2 نمایش پست ها
                دوستان من میخوام برنامه NUMBERS که خود اپل برای دستگاهای جدید مجانی اعلام کرد و دانلود کنم.
                میرم توی app store میزنه FREE بعد که install میزنم بعدشم اثر انگشتو ازم میگیره واسه شروع دانلود ولی متاسفانه بعدش شروع به دانلود نمیکنه ! به جای این که بره حالت دانلود بر میگرده باز علامت free میاد !
                امیدوارم منظورم و خوب رسونده باشم.
                خلاصش اینکه اصلاً شروع به دانلود فقط این یدونه برنامه رو نمیکنه !
                چرا ؟
                ممنون میشم راهنمایی کنید.
                مشکل از سوی اینترنتتون هست که نمی تونه دانلود کنه

نظر

• سلام
                  یه مشکلی با دانلود از اپ استور دارم
                  اکثر اوقات گزینه تاچ آیدی برای دانلود نمیاد و اکثر اوقات ازم پسورد میخواد
                  در قسمت ستینگ این قابلیت رو فعال کردم که مثلا با تاچ آیدی از اپ استور دانلود کنم ولی نمیشه
                  لطفا راهنمایی کنید که چه تنظیمات دیگه ای رو باید درست کنم ؟؟؟
                  با تشکر

نظر

• سلام یه سوالی داشتم من می خواستم یه ۵ اس ار اپل استور آنلاین بخرم.فقط یه سوالی دارم.این مدل که زده کنتراکت فری t-mobile و قیمتش ۶۵۰ دلار هست انلاک هستش؟یا باید قراردادی استفاده کنم؟تو سایت این متن رو نوشته:‌
                    If you buy iPhone for T-Mobile, it will arrive with a nano-SIM card already installed that you can activate by visiting an Apple Retail Store or a T-Mobile store or by calling T-Mobile. When you travel internationally, you can use a nano-SIM card for iPhone 5s from a local GSM carrier

لینک خرید هم اینه؛ iPhone 5s - Buy iPhone 5s in 16GB, 32GB, or 64GB - Apple Store (U.S.)

نظر

• نوشته اصلی توسط sina_climber نمایش پست ها
                      سلام یه سوالی داشتم من می خواستم یه ۵ اس ار اپل استور آنلاین بخرم.فقط یه سوالی دارم.این مدل که زده کنتراکت فری t-mobile و قیمتش ۶۵۰ دلار هست انلاک هستش؟یا باید قراردادی استفاده کنم؟تو سایت این متن رو نوشته:‌
                      If you buy iPhone for T-Mobile, it will arrive with a nano-SIM card already installed that you can activate by visiting an Apple Retail Store or a T-Mobile store or by calling T-Mobile. When you travel internationally, you can use a nano-SIM card for iPhone 5s from a local GSM carrier

لینک خرید هم اینه؛ iPhone 5s - Buy iPhone 5s in 16GB, 32GB, or 64GB - Apple Store (U.S.)
                      آنلاک هست دوست عزیز

نظر

• ممنون از پاسخ سریعتون فقط من ۲تا می خرم مطمن هستید؟۱۴۰۰دلار پول زبون بسته هستش...مگه قیمت آنلاک۷۵۰ دلار نیست؟

نظر

• نوشته اصلی توسط sina_climber نمایش پست ها
                          ممنون از پاسخ سریعتون فقط من ۲تا می خرم مطمن هستید؟۱۴۰۰دلار پول زبون بسته هستش...مگه قیمت آنلاک۷۵۰ دلار نیست؟
                          بله آنلاک هست مطمین باشید

10 تکس رو هم حساب کنید

16 649$ - 32 749$ - 64 849$

نظر

• نوشته اصلی توسط fazel graphic نمایش پست ها
                            سلام
                            یه مشکلی با دانلود از اپ استور دارم
                            اکثر اوقات گزینه تاچ آیدی برای دانلود نمیاد و اکثر اوقات ازم پسورد میخواد
                            در قسمت ستینگ این قابلیت رو فعال کردم که مثلا با تاچ آیدی از اپ استور دانلود کنم ولی نمیشه
                            لطفا راهنمایی کنید که چه تنظیمات دیگه ای رو باید درست کنم ؟؟؟
                            با تشکر
                            اگه دوستان لطف کنن و راهنمایی کنن ممنون میشم

نظر

• سلام در مورد ساخت اپل آیدی راهنمایی بفرمایید و یا در کدام بخش انجمن باید وارد شوم

نظر

• نوشته اصلی توسط الوین نمایش پست ها
                                سلام در مورد ساخت اپل آیدی راهنمایی بفرمایید و یا در کدام بخش انجمن باید وارد شوم
                                بفرمایید دوست عزیز:
                                http://www.i-phone.ir/forums/thread64775.html
                                … … … سکوت را دوست دارم بخاطر ابهت بی پایانش … … …

نظر

صبر کنید ..
                                X