اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوربین 1.2 مگاپیکسلی جلو گویا مثل دوربین اصلی آیفون 5 بعضی وقتا مشکل بنفش شدن داره درسته ؟! آیفون 5 دوربین پشتیش مشکل بنفش شدن داشت جلوییش سالم بود 5 اس پشتیه سالمه جلویی اینطوریه ...

نظر

• نوشته اصلی توسط iPhoneDoost نمایش پست ها
      دوربین 1.2 مگاپیکسلی جلو گویا مثل دوربین اصلی آیفون 5 بعضی وقتا مشکل بنفش شدن داره درسته ؟! آیفون 5 دوربین پشتیش مشکل بنفش شدن داشت جلوییش سالم بود 5 اس پشتیه سالمه جلویی اینطوریه ...
      سلام..در مورد آیفون 5 که کاملا درسته گاهی بنفش میشد چون دوستای اطرافم زیاد خریده بودن گاهی در مورد بنفش شدن دوربین گفته بودن اما این یکی رو خودم هنوز بعد از یک ماه چیزی ندیدم کسی هم نگفته که بنفش میشه یا نه البته مسلما از دوربین جلو کمتر استفاده میکنم که اونم چشم از این به بعد بیشتر تستش میکنم ببینم واسه منم اینجوری میشه یا نه !! ممنون از اطلاع رسانی ..یا علی

نظر

• سلام دوستان. مشكل رنگ پريدگي تو 5s حل شد ؟؟
        5 مشكي درم داغون شده....

نظر

• نوشته اصلی توسط arshia_lp نمایش پست ها
          سلام دوستان. مشكل رنگ پريدگي تو 5s حل شد ؟؟
          5 مشكي درم داغون شده....
          5s کلا مشکل رنگ پریدگی ندارد با خیال راحت میتوانید خرید نمایید

نظر

• دوتا سوال

اول اینکه این مشکل باطری دقیقا چی هست ؟ من خیلی تفاوتی احساس نمیکنم یعنی از صبح مثلا ساعت 9 که 100% بوده الان 1 ساعت Audio فیس تایم کردم و مقداری هم تکست و فون شده 86% ! به نظرم طبیعی میاد کسی میدونه قضیه چی هست ؟

دوم اینکه من 2 تا 5اس دارم که یکی سیلور و یکی گلد هست. داخل About گلدِ یک MEID داره که داخل سیلور نیست. اون چی هست دقیقا ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط farzan_vahidian نمایش پست ها
              دوتا سوال

اول اینکه این مشکل باطری دقیقا چی هست ؟ من خیلی تفاوتی احساس نمیکنم یعنی از صبح مثلا ساعت 9 که 100% بوده الان 1 ساعت Audio فیس تایم کردم و مقداری هم تکست و فون شده 86% ! به نظرم طبیعی میاد کسی میدونه قضیه چی هست ؟

دوم اینکه من 2 تا 5اس دارم که یکی سیلور و یکی گلد هست. داخل About گلدِ یک MEID داره که داخل سیلور نیست. اون چی هست دقیقا ؟
              عزیز مشکلی نیست
              خود اپل اعلام کرده این مشکل برای تعدادی از ایفون های 5س ( بصورت کارخانه ای ) افتاده
              صریحا هم اعلام کرده امادگی عودت و تعویض را دارن

پاسخ سوال دومتون رو نمیدونم

نظر

• سلام
                خواهشا اگه کسی بلد هستش منو راهنمایی کنه
                من نمیونم چیکار کنم هر چی از روی ایتوینز کامپیوتر برنامه و بازی دانلود میکنم بدون دخالت کابل مستقیم روی گوشی سینک و نصب میشه
                نمیدونم چی رو باید از روی گوشی یا نرم افزار ایتوینز ساین اوت یا دی اوتارایز کنم...

لطفا منو راهنمایی کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط masimilyano نمایش پست ها
                  سلام
                  خواهشا اگه کسی بلد هستش منو راهنمایی کنه
                  من نمیونم چیکار کنم هر چی از روی ایتوینز کامپیوتر برنامه و بازی دانلود میکنم بدون دخالت کابل مستقیم روی گوشی سینک و نصب میشه
                  نمیدونم چی رو باید از روی گوشی یا نرم افزار ایتوینز ساین اوت یا دی اوتارایز کنم...

لطفا منو راهنمایی کنید
                  دوست عزیز وقتی آیفون رو کانکت میکنید تو همون صفحه اول Summary بیا پایین تیک Wifi Sync رو بردار طبق عکس

نظر

• نوشته اصلی توسط ALI_BraveHeart نمایش پست ها
                    دوست عزیز وقتی آیفون رو کانکت میکنید تو همون صفحه اول Summary بیا پایین تیک Wifi Sync رو بردار طبق عکس
                    مرسی دوست عزیز

مشکل می دونی کجاست!
                    این موضوع برای 4س قبلیم که الان فروختم به یه بابایی اتفاق افتاده ( قبل فروختن گوشی با اپل ایدیم کلی برنامه و بازی ریختم و بهش تحویل دادم)
                    والانم دسترسی ندارم بهش و این بابا بهم پیام میده میگه برام کلی برنامه و بازی اضافه شده تا جایی که ظرفیت فضای داخلی گوشی پر شده ...
                    نمیدونم والا چه کنم یعنی با این حساب باید دوباره گوشی بیاره پیشم و با سیستم خودم بصورت که گفتی سینک وافای رو غیر فعال کنم؟/؟!!!

الان چطور میتونم با وجود اون همه بازی و برنامه رو گوشی ، اپل ایدیم رو در گوشی ساین اوت کنم
                    کلا پرسش اصلی من همین هستش چطور می تون اپل ایدیم رو در گوشی که براش کلی برنامه وبازی ریختم مجددا ساین اوت یا بقول معروف دی اتورایز کنم

نظر

• دوستان من يك هفته اس يك ٥ اس گرفتم. نميدونم باتري ام مشكل داره يا نه؟ دوستاني كه اين گوشي رو دارند ميتونن بگن با استفاده عادي مثل تماس، اس ام اس، اينترنت و كمي هم بازي usage time شما چقدر هست براي هر بار شارژ كامل؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• سلام
                        دوستانی سوکت شارژر 5س شما هم همین شکلی هستش؟؟؟؟
                        یا فرق داره ؟

عکس
                        ویرایش توسط masimilyano : https://i-phone.ir/forums/member/106115-masimilyano در ساعت 02-11-2013, 09:18 AM

نظر

سلام
                          دوستانی سوکت شارژر 5س شما هم همین شکلی هستش؟؟؟؟
                          یا فرق داره ؟

عکس
                          بستگی به کشوری که گوشی های اپل ارایه میشن سوکت شارژشون متفاوته
                          بله این جور هم توشون هست

نظر

• نوشته اصلی توسط carlos alberto نمایش پست ها
                            بستگی به کشوری که گوشی های اپل ارایه میشن سوکت شارژشون متفاوته
                            بله این جور هم توشون هست
                            با سلام.مال من که اینجوری نیست.ولی همان طور که دوستمون گفتنه (بستگی به کشوری که گوشی های اپل ارایه میشن سوکت شارژشون متفاوته
                            بله این جور هم توشون هست) ولی اگر شارژر و هنزفری مال خود آیفون نباشه و شما به گوشی وصل کنید عمل نمیکنه.

نظر

مرسی دوست عزیز

مشکل می دونی کجاست!
                              این موضوع برای 4س قبلیم که الان فروختم به یه بابایی اتفاق افتاده ( قبل فروختن گوشی با اپل ایدیم کلی برنامه و بازی ریختم و بهش تحویل دادم)
                              والانم دسترسی ندارم بهش و این بابا بهم پیام میده میگه برام کلی برنامه و بازی اضافه شده تا جایی که ظرفیت فضای داخلی گوشی پر شده ...
                              نمیدونم والا چه کنم یعنی با این حساب باید دوباره گوشی بیاره پیشم و با سیستم خودم بصورت که گفتی سینک وافای رو غیر فعال کنم؟/؟!!!

الان چطور میتونم با وجود اون همه بازی و برنامه رو گوشی ، اپل ایدیم رو در گوشی ساین اوت کنم
                              کلا پرسش اصلی من همین هستش چطور می تون اپل ایدیم رو در گوشی که براش کلی برنامه وبازی ریختم مجددا ساین اوت یا بقول معروف دی اتورایز کنم
                              سلام دوست عزیز مشکل شما چیز دیگری است و اون هم اینکه یرنامه هایی که از طریق آیفون و آیتونز را دانلود میکنید و یا میخرید برای هر دستگاهی که اپل آیدی شما را داره و روش فعال است نصب میشه.
                              شما باید از تنظیمات گوشیتون یا گوشی اون بنده خدا به این آدرس برین و اون رو خاموش کنید.
                              Setting-Store-Apps حالا اون رو Off کنید.البته برای iOS 5 است این مسیر،برای 6 و 7 تقریبا شبیه این باید باشه.
                              موفق باشی.

نظر

• دوستان میشه برنامه ای رو که با یک اکانت دیگه خریدم رو گوشیم نصب کنم ؟( الان رو گوشیم یه اکانت دیگه است)

نظر

صبر کنید ..
                                X