اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوست عزيز ما تو خونمون چند تا ايفون داريم كه دو تاشون iccid دارن و تا حالا چند بار ريستور كردم و مشكلي نداشتن
    پس خيالتون راحت باشه مشكلي نداره

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

• سلام
      اقا این مشکل شتاب سنجش حل شده روی 7.0.3 ؟ نرم افزاری بوده یا سخت افزاری؟ چون میخوام 5s بخرم اصلا اعصاب خرابی ندارم از اونورم من ادم حساسیم رو این موارد.ممنون میشم جوابمو بدید.

نظر

• نوشته اصلی توسط R.I.P-UNKNOWN نمایش پست ها
        سلام
        اقا این مشکل شتاب سنجش حل شده روی 7.0.3 ؟ نرم افزاری بوده یا سخت افزاری؟ چون میخوام 5s بخرم اصلا اعصاب خرابی ندارم از اونورم من ادم حساسیم رو این موارد.ممنون میشم جوابمو بدید.
        دوست عزیز این مشکل نرم افزاری بود و در ورژن 7.0.3 حل شده این مشکل

نظر

• دوستان من رسماً الان چند روز از app store نمیوتم چیزی دانلود کتم !!
          یک راهی یکی پیشنهاد بده.
          سرعت دانلود از app store خیلی خیلی پایینه !!
          بقیه هم مثل من هستن ؟

نظر

• یه سوال مسخره
            من یه سیم کارت میکرو دارم که تو 4س گذاشته بودم..
            الان برای اینکه تو 5s بزارم باید مجددا یه سیم کارت دیگه درخواست بدم و به نانو پانچ کنم!
            یا همون میکرو رو هم میشه به نانو پانچ کرد؟؟؟!

مرسی

نظر

• نوشته اصلی توسط masimilyano نمایش پست ها
              یه سوال مسخره
              من یه سیم کارت میکرو دارم که تو 4س گذاشته بودم..
              الان برای اینکه تو 5s بزارم باید مجددا یه سیم کارت دیگه درخواست بدم و به نانو پانچ کنم!
              یا همون میکرو رو هم میشه به نانو پانچ کرد؟؟؟!

مرسی
              همین میکرو رو هم میشه به نانو پانچ کرد، من دقیقا این کار رو کردم !

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

نظر

• سلام دوستان
                من گوشیم دو سه بار رفت به حالت سرچ شبکه و بعد نیم ساعت از اون حالت خارج شد ولی اینبار رفته به حالت سرچ شبکه و هرکاری میکنم از این حالت خارج نمیشه
                network رو ریست کردم و گوشی رو خاموش روشن کردم ولی باز فرقی نمیکنه
                سیم کارت رو هم در میارم no sim نمیزنه و هنوز در حالت سرچ باقی میمونه.
                به نظرتون مشکل سخت افزاریه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط metal7933007 نمایش پست ها
                  سلام دوستان
                  من گوشیم دو سه بار رفت به حالت سرچ شبکه و بعد نیم ساعت از اون حالت خارج شد ولی اینبار رفته به حالت سرچ شبکه و هرکاری میکنم از این حالت خارج نمیشه
                  network رو ریست کردم و گوشی رو خاموش روشن کردم ولی باز فرقی نمیکنه
                  سیم کارت رو هم در میارم no sim نمیزنه و هنوز در حالت سرچ باقی میمونه.
                  به نظرتون مشکل سخت افزاریه؟
                  دوست عزيز قبل از هر كارى يه سيم كارت ديگه بنداز به گوشى و تست كن !
                  بعد سيم كارت خودت رو بنداز به يه گوشى ديگه و تست كن

اين توضيحاتى كه شما دادى به نظر ميرسه مشكل از سيمكارت ويا بد پانچ شدنش باشه !

نظر

• نوشته اصلی توسط ALI_BraveHeart نمایش پست ها
                    دوست عزيز قبل از هر كارى يه سيم كارت ديگه بنداز به گوشى و تست كن !
                    بعد سيم كارت خودت رو بنداز به يه گوشى ديگه و تست كن

اين توضيحاتى كه شما دادى به نظر ميرسه مشكل از سيمكارت ويا بد پانچ شدنش باشه !
                    اینم تست کردم
                    با سیم کارت دیگه ای هم کار نمیکنه. سیم کارت خودم روی گوشی دیگه کار میکنه. بعدش اومدم کلا گوشی رو ریست کردم تا شاید درست بشه ولی دیگه هرکاری کردم اکتیو نشد
                    بعد کلی تست شک کردم نکنه گوشی آنلاک نیست و سرم کلاه رفته باشه چونکه موقع اکتیو کردن گوشی بصورت اتومات انتخاب زبان روی آلمان میومد . واسه همین سرچ کردم و دیدم اگه پشت جعبه گوشی عبارت iccd باشه یعنی گوشی لاکه و متاسفانه این عبارت پشت گوشی من بود.
                    یعنی گوشی من لاکه؟
                    چون قبل آپدیت این اتفاق یه بار افتاده بود ولی درست شد ولی بعد آپدیت به 7.0.3 که اینطوری شد دیگه نتونست شبکه رو پیدا کنه.(نکته جالب اینجاست که نه تنها شبکه رو پیدا نمیکنه بلکه کلا منوی carirer از ستینگ حذف میشه)
                    حالا اگه لاک باشه چکار باید بکنم؟.(هرچند با فروشنده که آشناست صحبت کردم و امیدوارم که بتونم پسش بدم)

نظر

• سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5s

دوست عزیز یکبار IMEI گوشی رو در سایت زیر وارد کنید بیینید قسمتSim Lock چی مینویسه !؟
                      Iphoneimei.info

ویرایش توسط ALI_BraveHeart : https://i-phone.ir/forums/member/42649-ali_braveheart در ساعت 28-10-2013, 06:08 PM

نظر

• زدم و مینویسه آنلاک
                        خب یعنی چی؟
                        پس جریان این iccid چی میشه؟
                        نوشته اصلی توسط ALI_BraveHeart نمایش پست ها
                        دوست عزیز یکبار IMEI گوشی رو در سایت زیر وارد کنید بیینید قسمتSim Lock چی مینویسه !؟
                        Iphoneimei.info

- - - - - - - - - -

یعنی مشکل سخت افزاری داره؟

نظر

زدم و مینویسه آنلاک
                          خب یعنی چی؟
                          پس جریان این iccid چی میشه؟

- - - - - - - - - -

یعنی مشکل سخت افزاری داره؟
                          گوشی شما آنلاک است و مشکلی ندارد.
                          اگر iccid داشته باشد یعنی از طریق imei آنلاک شده و مشکلی ندارد و اگر iccid نداشته باشد یعنی آنلاک فکتوری می باشد.

نظر

• نوشته اصلی توسط Navidmac نمایش پست ها
                            گوشی شما آنلاک است و مشکلی ندارد.
                            اگر iccid داشته باشد یعنی از طریق imei آنلاک شده و مشکلی ندارد و اگر iccid نداشته باشد یعنی آنلاک فکتوری می باشد.
                            خب به نظرتون چرا در حالت سرچ گیر کرده و نمیتونم اکتیوش کنم؟

نظر

خب به نظرتون چرا در حالت سرچ گیر کرده و نمیتونم اکتیوش کنم؟
                              من احتمال میدم از سیم کارت باشه که بد پانچ شده باشد. شما با یک سیم کارت دیگری تست کنید ببینید مشکل برطرف می شود یا نه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Navidmac نمایش پست ها
                                من احتمال میدم از سیم کارت باشه که بد پانچ شده باشد. شما با یک سیم کارت دیگری تست کنید ببینید مشکل برطرف می شود یا نه؟
                                تست کردم ولی متاسفانه تغییری نمیکنه

نظر

صبر کنید ..
                                X