اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 5c

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط vahid_m نمایش پست ها
    اگر iccid داره گوشيتون انلاك اپراتور هستش. يعني لاك بوده كه با پرداخت هزينه اي انلاك شده...

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk
    ممنون
    حالا این مشکلی هم ممکنه ایجاد کنه بعدا؟

نظر

خير هيچ مشكلي ايجاد نميكنه

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

نظر

دوستان من یک آیفون 5c برای یکی از دوستان خریدم. همه چی ok هست فقط داخل دوتا بازی وسط بازی یجورایی کند میشه و درست نمیشه تا از بازی بیای بیرون. البته بازیها زیاد سنگین هم نیستند. (bellyfish, Dots) به نظرتون مشکلی هست.

نظر

نوشته اصلی توسط jacoobi نمایش پست ها
          دوستان من یک آیفون 5c برای یکی از دوستان خریدم. همه چی ok هست فقط داخل دوتا بازی وسط بازی یجورایی کند میشه و درست نمیشه تا از بازی بیای بیرون. البته بازیها زیاد سنگین هم نیستند. (bellyfish, Dots) به نظرتون مشکلی هست.
          آقا کسی به سپوال ما جواب نمیده. (البته تعداد اون برنامه ها ۳ تا شد. می ترسم کم کم زیاد بشه.

نظر

نوشته اصلی توسط jacoobi نمایش پست ها
            آقا کسی به سپوال ما جواب نمیده. (البته تعداد اون برنامه ها ۳ تا شد. می ترسم کم کم زیاد بشه.
            نه عزیز مشکلی نیست.ممکنه از بازی باشه که با این ورژن از ios هماهنگی نداره.
            iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

ببخشيد من ميخوام تا دو سه ماه ديگه iphone 5c بخرم كلا گوشي خوبي هست ؟؟؟

نظر

سلام،
                پارت نامبرهاى آنلاكش رو از كجا ميشه تشخيص داد ؟
                پارت نامبر آمريكا و اروپا براى ١٦ گيگ !

نظر

نوشته اصلی توسط shakashti نمایش پست ها
                  سلام،
                  پارت نامبرهاى آنلاكش رو از كجا ميشه تشخيص داد ؟
                  پارت نامبر آمريكا و اروپا براى ١٦ گيگ !
                  تفاوتی از لحاظ کیفیت ساخت بین پارت نامبر های نیست
                  چه پارت نامبر هنگ کنگ باشه چه امریکا
                  پارت نامبر امریکا به LL/A ختم میشه . نمونه : Apple iPhone 5 16GB White GSM MD294LL/A
                  اروپا هم یه کشور نیست و برای هر کشور پارت نامبر متفاوتی هست و برای نمونه انگلیس B/A می باشد iPhone 5 16GB Black GSM MD298B/A
                  اگر توی گوگل یه سرچی کنید لیست پارت نامبر کشور های مختلف موجوده

اگر پشت جعبه آیفون شماره iCCid نبود یعنی آیفون شما آنلاک فکتوریه
                  راه دیگه هم اینه که imei رو از طریق اینترنت چک کنید تا وضعیت لاک با آنلاکش رو به شما بگه.

در هر صورت هنگام خرید به شرط آنلاک بگیرید و همون موقع جلوی فروشنده سیمکارت رو داخل آیفون بذارید ٬ اگر آنتن داد یعنی آنلاکه

نظر

نوشته اصلی توسط mr.alone نمایش پست ها
                    ببخشيد من ميخوام تا دو سه ماه ديگه iphone 5c بخرم كلا گوشي خوبي هست ؟؟؟
                    نسبت به چی گوشیه خوبیه ؟
                    به نظر من اگر میتونید هزینه ی بیشتری کنید تا 5s بگیرید چون چیپ ۶۴ بیتی شده و یه نسل میوفته جلو
                    5c هم گوشیه بدی نیست ولی چون با ۵ تفاوتی نداره به نظرم ۵ بگیری تا 5c به صرفه تره

نظر

آقا این 5 سی هایی که توی ایران هستند من 3، 4 تاشونو چک کردم تو ماه اکتبر توی سیستم اپل لاگ شدن.
                      چرا؟ یعنی همشون دست دوم هستند؟

نظر

من رفتم بخرم
                        گوشی رو از نزدیک دیدم اصلاً حال نکردم
                        از پشت خوجمله
                        ولی از جلو آجغاله

نظر

نوشته اصلی توسط sina_2544 نمایش پست ها
                          آقا این 5 سی هایی که توی ایران هستند من 3، 4 تاشونو چک کردم تو ماه اکتبر توی سیستم اپل لاگ شدن.
                          چرا؟ یعنی همشون دست دوم هستند؟
                          سوال من در مورد اینه که آیا آیفون 5 سی پیدا میشه تو ایران که قبلا سیم کارت توش ننداخته باشن و اکتیو نکرده باشن؟ من هرچی سریال نامبر امتحان کردم توی اپل لاگ شده بوده!

نظر

نوشته اصلی توسط sina_2544 نمایش پست ها
                            سوال من در مورد اینه که آیا آیفون 5 سی پیدا میشه تو ایران که قبلا سیم کارت توش ننداخته باشن و اکتیو نکرده باشن؟ من هرچی سریال نامبر امتحان کردم توی اپل لاگ شده بوده!
                            پارت های غیر ll/a در ۹۹٪ موارد اکبند هستند. بنده دو هفته پیش پارت انگلستانb/aخریداری کردم که پلمپ و غیر اکتیو بود.

Sent from my iPhone

نظر

سلام دوستان بنده یک ایفون 5 سی سفارش دادم از سایت خیلی معتبری که همه فکر کنم بشناسند ولی گفتن iccid داره ولی انلاک هست و 48 ساعت مهلت تست داره
                              و میخواستم بدونم فقط میشه ریستور کرد فهمید انلاکه یا لاک ؟یعنی از طریق ota اپدیت کنیم نمیشه فهمید؟

نظر

نوشته اصلی توسط tas021 نمایش پست ها
                                سلام دوستان بنده یک ایفون 5 سی سفارش دادم از سایت خیلی معتبری که همه فکر کنم بشناسند ولی گفتن iccid داره ولی انلاک هست و 48 ساعت مهلت تست داره
                                و میخواستم بدونم فقط میشه ریستور کرد فهمید انلاکه یا لاک ؟یعنی از طریق ota اپدیت کنیم نمیشه فهمید؟
                                نیازی به ریستور نیست ، اگر سیم کارت را انداختید و آنتن داشت یعنی آنلاک می باشد.

نظر

صبر کنید ..
                                X