اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 5c

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط prp-e نمایش پست ها
    رنگ سفیدش هم خیلی قشنگه. البته تنها بدیش اینه که جلو سیاهه و پشت سفید . این ترکیب (جلو سیاه - پشت رنگی) روی رنگ زرد خیلی خیلی قشنگش کرده.
    زردش رو شما از نزدیک دیدید؟ راستش عکس هایی که تو نت هست(عکس های لایو منظورمه نه استدیو) به نظر میاد رنگ زردش یکم سرد هست. نمیدونم منظورمو درست رسوندم یا نه! البته باید از نزدیک ببینم تا بتونم درست قضاوت کنم

نظر

ترکیب زرد و سیاه کلا قشنگ میشه. البته حق با شماست ، یکم بی روحه زردش ولی در کل فکر کنم اگر روزی من بخوام فایو سی بخرم ، یا سفید بخرم یا زرد (البته آبی که جای خود داره :d ولی خب چون قاب جلویی مشکیه به دلم نمیشینه).

نظر

دوستان 32گیگ تو بازار پیدا نمیشه؟ من همه جا رو زیرورو کردم، ولی موردی پیدا نکردم!

نظر

سلام دوستان
          میخواستم 5c لاک AT&T وارد کنم ولی به مشکل قرارداد خوردم.
          میخواستم بدونم کدام اپراتور ها قرارداد ندارند؟ تا بشه بدون مشکل 5c لاک وارد کرد.
          راستی AT&T ماهانه از اون حسابی که خریدی پول برداشت میکنه ، اگه پول تو حساب مورد نظر نباشه چه کار میکنه؟
          ممنون
          ویرایش توسط amin7x : https://i-phone.ir/forums/member/135933-amin7x در ساعت 03-10-2013, 01:19 PM

نظر

نوشته اصلی توسط amin7x نمایش پست ها
            سلام دوستان
            میخواستم 5c لاک AT&T وارد کنم ولی به مشکل قرارداد خوردم.
            میخواستم بدونم کدام اپراتور ها قرارداد ندارند؟ تا بشه بدون مشکل 5c لاک وارد کرد.
            راستی AT&T ماهانه از اون حسابی که خریدی پول برداشت میکنه ، اگه پول تو حساب مورد نظر نباشه چه کار میکنه؟
            ممنون
            دوست عزیز یک تجدید نظری در مورد معنایی که از لاک میدونید بکنید، لاک یعنی تحت قرارداد! پس هیچ اپراتوری بدون قرارداد نمیاد به شما گوشی لاک بده.

دستگاه رو غیرفعال می کنه

نظر

نوشته اصلی توسط sghd نمایش پست ها
              دوستان 32گیگ تو بازار پیدا نمیشه؟ من همه جا رو زیرورو کردم، ولی موردی پیدا نکردم!
              هست ۳۲ هم ولی تعداد کمتری نسبت به ۱۶

نظر

خسته نباشید
                ایا دوربین 5c هم مجهز به قابلیت اسلومنشن هستش ؟؟!!

نظر

نوشته اصلی توسط masimilyano نمایش پست ها
                  خسته نباشید
                  ایا دوربین 5c هم مجهز به قابلیت اسلومنشن هستش ؟؟!!

نظر

دوستانی که میگن 5c همون 5 کاملا اشتباه می کنند چون درسته مثلا هر دوشون از یک نوع سی پی یو استفاده می کنند ولی تمامی امکانات سخت افزاریش ارتقا یافته.یه بنچمارک از تمامی دیوایس های اپل گرفتن که توی رده بندی اول 5s بوده و بعد 5c و فاصله اش با 5 در بعضی موارد خیلی زیاد بوده اگه دوستان بخوان لینک جداول بنچمارک رو میدم تا خودتون ببینید

نظر

نوشته اصلی توسط r3z4ya نمایش پست ها
                      دوستانی که میگن 5c همون 5 کاملا اشتباه می کنند چون درسته مثلا هر دوشون از یک نوع سی پی یو استفاده می کنند ولی تمامی امکانات سخت افزاریش ارتقا یافته.یه بنچمارک از تمامی دیوایس های اپل گرفتن که توی رده بندی اول 5s بوده و بعد 5c و فاصله اش با 5 در بعضی موارد خیلی زیاد بوده اگه دوستان بخوان لینک جداول بنچمارک رو میدم تا خودتون ببینید
                      علتش اينه ios 7 رو براي 5c دوباره نوشتن

نظر

درسته حرف شما ولی توی اصل این قضیه که 5c بهتره فرق میکنه؟کسی که میخواد با یه گوشی کار بکنه و وقتی می بینه یه گوشی عملکردش بهتره براش مهم نیست که سیستم عامل دوباره طراحی شده یا همون ، مهم اینه که گوشی عملکردش چه از لحاظ سرعت و گرافیک و باتری بهتره

نظر

نوشته اصلی توسط r3z4ya نمایش پست ها
                          درسته حرف شما ولی توی اصل این قضیه که 5c بهتره فرق میکنه؟کسی که میخواد با یه گوشی کار بکنه و وقتی می بینه یه گوشی عملکردش بهتره براش مهم نیست که سیستم عامل دوباره طراحی شده یا همون ، مهم اینه که گوشی عملکردش چه از لحاظ سرعت و گرافیک و باتری بهتره
                          بهتر نيست كه عزيزم جفتش يكيه فقط ios7 براي 5c دوباره نوشته شده واسه اينه عملكردش نسبت به 5 بهتر بوده

نظر

سلام
                            ببین گوشی رو که نمیتونه لاک بکنه
                            شما وقتی بهش شماره کارت میدی باید credit باشه و اینجوری بانک پرداخت پول توسط شما رو تضمین میکنه و اگه حساب خالی باشه بانک خودش پرداخت میکنه و شما رو 30 $ جریمه میکنه
                            و اگه 3 ماه اینجوری بشه به شما bad credit میدن که تو امریکا یعنب فاجعه !
                            و شما رو از وام این چیزا محروم میکنه و فکر نکنم کسی به خاطر 500 دلار این کار بکنه

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk 2

نظر

سلام
                              بچه ها من می خوام برم ۵سی ۱۶ گیگ سفید بخرم
                              خوبه دیگه؟
                              مشکلی که نداره؟
                              خط و خش راحت می افته؟
                              مشکل سخت افزاری چطور؟
                              به اندازه کافی سریع هست؟

نظر

نوشته اصلی توسط Old Sport نمایش پست ها
                                سلام
                                بچه ها من می خوام برم ۵سی ۱۶ گیگ سفید بخرم
                                خوبه دیگه؟
                                مشکلی که نداره؟
                                خط و خش راحت می افته؟
                                مشکل سخت افزاری چطور؟
                                به اندازه کافی سریع هست؟
                                بله دوست عزيز با خيال راحت خريد كنيد من چند روزي ميشه كه خريدم و خيلي هم از عملكردش مخصوصا مصرف باطريش راضي هستم از لحاظ سرعت هم بايد بگم عالي هست.قاب هم واسش نگرفتم خطو خش هم خواه ناخواه پيدا ميكنه اما محسوس نيست كه با يه قاب محافظ اين مشكل حل ميشه.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
                                X