اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5c

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط mammad.3009 نمایش پست ها
    والا شما معرفت میذاری جواب میدی منم هی پرو پرو سوال میپرسم!
    خب داداشم نگفتی کدوم یکی ازین مدل ها بهتره؟!اصن چه فرقی میکنن باهم دیگه؟!از کجا میشه فهمید گوشی که خریدی چه کدی داره؟!
    خب دادا ما جلبریک کردیم بعد چطوری میتونیم اپدیتش کنیم؟! توی جیلبریک احتمال بریک شدن گوشی هست؟؟کار سختیه؟یا مثله روت کردن چنتا دستور توی cmd میدیم؟
    ینی وقتی جیلبریک میشه بلوتوث دار میشه ایفون ما؟( میتونیم به بقیه دیوایس ها فایل انتقال بدیم؟)
    اووف چقده سوال پرسیدم من!!
    مدل ها بر اساس اپراتورها باهم فرق دارند ، ما به مدل های گوشی کاری نداریم فقط لاک یا آنلاک بودن گوشی مهم است و دو نوع آنلاک داریم یک نوع بدون iccid هست که از اول کارخانه ای آنلاک هست یک نوع دیگر آنلاک که از طریق Imei با پرداخت هزینه آنلاک شده است که بیشتر نوع دوم در بازار می باشد. شما فقط به فروشنده میگید آیفون آنلاک می خواهید که موقع استفاده اگر اکتیو شد آنلاک هست و گرنه خیر.
    شما همیشه آخرین ورژن را می توانید از سایت اپل بگیرید و اگر گوشی دچار مشکلی شد یا ورژن جدید ریلیز شد بتونید با آیتونز ریستور کنید.
    اگر برنامه ای که از سیدیا می گیرید با دیوایس شما ناسازگار باشد دیگر گوشی بالا نمیاد و مجبور هستید ریستور کنید. پس قبل از نصب برنامه ای از سازگار بودن با گوشی باید مطمئن شد.
    جیلبریک کردن با یک برنامه evasi0n می باشد که بر روی مک یا ویندوز نصب می کنید و با یک کلیک جیلبریک می شود.
    وقتی شما جیلبریک کردید باید برنامه airblue را از سیدیا بخرید که هم در این انجمن یا جاهای دیگر می توانید بخرید که قیمتش هم 15000 تومان می باشد.
    بله ، وقتی نصب کنید به تمام دیوایس ها می توانید فایل ارسال یا دریافت کنید.
    موفق باشید دوست عزیز

نظر

• میشه یکی جواب منم بده ،لطفا

نظر

• نوشته اصلی توسط alireza0027 نمایش پست ها
        سلامچند تا سوال داشتم از دوستان كمك ميخواستم ممنون ميشم راهنمايم كنيد 1-جيلبريك دائم واسه 5 سي اومد ؟ 2-جيلبريك چه معايبي داره ايا صلاح است اينكر بكنم ؟ ورژن 7.0.53-ميخوام بلوتوث براي گوشيم فعال كنم ميگن برنامه airblue shering بايد باش اونم به شرط جيبريك شدن !!! ايا راهي به جز جيلبريك نداره ؟اين نرم افزار ايربلوشرينك تو ايل استوري هست و قابل دانلود بشرت خريد . حالا اگه من گوشي جيبريك نكنم و از طريق اپل استوري بخرم (4 دلار ) ميتونم بلوتوث اكتيو كنم (ارتباط با همه گوشي ها ) ؟ 4- اگ شدني هست ! من بايك بار خريد برنامه ميتونم چندينبار رو گوشيم نصبش كنم ( واس مواقعي كه گوشي ريست ميكنم تمام برنامه ها پاك ميشه )5-اگ بدون جيلبريك اين برنامه ايربلوشير كار نميكن پ چرا تو اپل استور هست ؟6-تا يه ماه پيش ميتونستم با برنامه itools از كانتكت ها بك اپ بگيرم ولي الان برنامه رو باز ميكنم گوشي ميشناسه همه ايتما فعلا ميشه حتي اس ام اس ها ولي كانتكت هيچي توش نيس بنظرتون چه شده كه ديگ كانتكت نشون نميده7-اگ خوشي جيبريك كنم چطوري ميتونم از جيبليرك در بيارم مث حالت اول بشه ؟8-وقع جيلبريك كردن خطر واسه گوشي هست ؟ مثل بسوز نشه بالا اورد از اين حرفا9-چطور ميتونم از اي او اس گوشي بك اپ گرفت در مواقع لازم ريستور كرد ؟از برنامه هاي نصب شده ميشه بك اپ گرفت كه دوباره ريستور كرد
        دوست عزیز ما جیلبریک غیر دائم نداریم و شما می توانید جیلبریک کنید .
        در پست های قبلی هم توضیح دادم که جیلبریک یعنی دسترسی به فایلهای سیستمی گوشی می باشد . فقط اگر برنامه ناسازگاری از سیدیا نصب شود گوشی روی لگو گیر می کند و مجبور به ریستور می باشد.
        برای بلوتوث هم فقط باید جیلبریک کنید و از سیدیا برنامه بلوتوث را بخرید که جدیداً هم این برنامه کرک شده است و مشکلی ندارد. این برنامه در AppStore نمی باشد و نیست.

نظر

• نوشته اصلی توسط navidmac نمایش پست ها
          مدل ها بر اساس اپراتورها باهم فرق دارند ، ما به مدل های گوشی کاری نداریم فقط لاک یا آنلاک بودن گوشی مهم است و دو نوع آنلاک داریم یک نوع بدون iccid هست که از اول کارخانه ای آنلاک هست یک نوع دیگر آنلاک که از طریق imei با پرداخت هزینه آنلاک شده است که بیشتر نوع دوم در بازار می باشد. شما فقط به فروشنده میگید آیفون آنلاک می خواهید که موقع استفاده اگر اکتیو شد آنلاک هست و گرنه خیر.
          شما همیشه آخرین ورژن را می توانید از سایت اپل بگیرید و اگر گوشی دچار مشکلی شد یا ورژن جدید ریلیز شد بتونید با آیتونز ریستور کنید.
          اگر برنامه ای که از سیدیا می گیرید با دیوایس شما ناسازگار باشد دیگر گوشی بالا نمیاد و مجبور هستید ریستور کنید. پس قبل از نصب برنامه ای از سازگار بودن با گوشی باید مطمئن شد.
          جیلبریک کردن با یک برنامه evasi0n می باشد که بر روی مک یا ویندوز نصب می کنید و با یک کلیک جیلبریک می شود.
          وقتی شما جیلبریک کردید باید برنامه airblue را از سیدیا بخرید که هم در این انجمن یا جاهای دیگر می توانید بخرید که قیمتش هم 15000 تومان می باشد.
          بله ، وقتی نصب کنید به تمام دیوایس ها می توانید فایل ارسال یا دریافت کنید.
          موفق باشید دوست عزیز
          سلام
          داداش دمت گرم!حسابی شرمندمون کردی باز!
          پس ما بریم بخریم این گوشی رو!جلبریکش هم میکنیم!!راسی توی ایفون چیزی به اسم اورکلاک کردن cpu وجود داره؟!ینی میشه اینکارو کرد؟!
          راسی تو یه پستی که یکی از دوستان زحمت کشیده بودن واسم گذاشته بودن یکی از راه هایی اینکه بفهمی گوشی اصله یا نه نوع بسته بندی اون بود..بماند حالا مورد هایی که ایشون اشاره کرده بود،یکی از موارد این بود که پشت بسته بندی گوشی اگه 4 تا سریال نامبر باشه(ازین خط خطی هاا!!)گوشیه قطبیه و اگه 3 تا باشه اصلیه!!(البته شاید برداشت من این بوده!)
          ولی امرو رفته بود تو یه مغازهه 2تا 5سی گذاشت جلوم!یکیشون جعبش نازک تر بود پشتش هم 4 تا ازونا داشت،یکی که کلفت تر بود 3 تا ازون خط خطیا داشت!
          بعد طرف میگه اینا فقط فرقشون تو اینه که واسه سفارش چه شرکتی باشن!
          والا من یکی که قانع نشدم...حالا به نظر شما از کجا میشه فهمید گوشی که میخریم اصله؟!

نظر

• سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5c

نوشته اصلی توسط mammad.3009 نمایش پست ها
            سلام
            داداش دمت گرم!حسابی شرمندمون کردی باز!
            پس ما بریم بخریم این گوشی رو!جلبریکش هم میکنیم!!راسی توی ایفون چیزی به اسم اورکلاک کردن cpu وجود داره؟!ینی میشه اینکارو کرد؟!
            راسی تو یه پستی که یکی از دوستان زحمت کشیده بودن واسم گذاشته بودن یکی از راه هایی اینکه بفهمی گوشی اصله یا نه نوع بسته بندی اون بود..بماند حالا مورد هایی که ایشون اشاره کرده بود،یکی از موارد این بود که پشت بسته بندی گوشی اگه 4 تا سریال نامبر باشه(ازین خط خطی هاا!!)گوشیه قطبیه و اگه 3 تا باشه اصلیه!!(البته شاید برداشت من این بوده!)
            ولی امرو رفته بود تو یه مغازهه 2تا 5سی گذاشت جلوم!یکیشون جعبش نازک تر بود پشتش هم 4 تا ازونا داشت،یکی که کلفت تر بود 3 تا ازون خط خطیا داشت!
            بعد طرف میگه اینا فقط فرقشون تو اینه که واسه سفارش چه شرکتی باشن!
            والا من یکی که قانع نشدم...حالا به نظر شما از کجا میشه فهمید گوشی که میخریم اصله؟!
            خواهش می کنم دوست عزیز.
            شما آیفون را بگیرید و حالشو ببرید من از آیفون 3G تا به حال به این که شما می فرمایید بر نخورده ام .
            دوست عزیز بزرگی و کوچکی جعبه برای شارژر آن کشور و مربوط به پارت نامبر می باشد که مشکل خاصی نیست.
            سفارش شرکت که نمی باشد ! منظورشون سفارش کشور می باشد.
            دوست عزیز آیفون سیستم عاملش ios می باشد و فقط بر روی دیوایس های اپل نصب می شود.شما با خیال راحت بخرید و سیم کارت را بندازید داخلش اگر آنتن داد که مبارک تون باشد
            بازم سوالی بود من در خدمتم
            ویرایش توسط Navidmac : https://i-phone.ir/forums/member/27367-navidmac در ساعت 02-02-2014, 10:41 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط navidmac نمایش پست ها
              خواهش می کنم دوست عزیز.
              شما آیفون را بگیرید و حالشو ببرید من از آیفون 3g تا به حال به این که شما می فرمایید بر نخورده ام .
              دوست عزیز بزرگی و کوچکی جعبه برای شارژر آن کشور و مربوط به پارت نامبر می باشد که مشکل خاصی نیست.
              سفارش شرکت که نمی باشد ! منظورشون سفارش کشور می باشد.
              دوست عزیز آیفون سیستم عاملش ios می باشد و فقط بر روی دیوایس های اپل نصب می شود.شما با خیال راحت بخرید و سیم کارت را بندازید داخلش اگر آنتن داد که مبارک تون باشد
              بازم سوالی بود من در خدمتم
              اقا دمت گررمممم
              ایشالا هفته دیگه میخرمش...
              اخه تو گوشی های اندرویدی میشه cpu رو اورکلاک کرد..مثلن cpu 1.4 گیگ هرتز رو من تا 2.1 اورکلاک کردم...کار باحالیه ولی احتمال بریک شدن گوشی هم بالاس!
              اقا بازم دسدت درد نکنه..کمک بزرگی بهم کردی.

نظر

• نوشته اصلی توسط Navidmac نمایش پست ها
                دوست عزیز ما جیلبریک غیر دائم نداریم و شما می توانید جیلبریک کنید .
                باید بگم چرا جلبریک دائم و غیر دائم هم داریم که بهشون همون Unthethered و Thethered و یا Simi Thethered میگن

نظر

نوشته اصلی توسط Mediaportal نمایش پست ها
                  باید بگم چرا جلبریک دائم و غیر دائم هم داریم که بهشون همون Unthethered و Thethered و یا Simi Thethered میگن
                  دوست عزیز ، الان شما به من بگید که ما از آیفون 5 کدوم جیلبریک تترد را داشتیم
                  که شما دارید به من جیلبریک آنترد یا تترد را به من یاد می دهید!
                  در ضمن شما یک نگاه به عنوان تاپیک بکنید که نوشته آیفون 5c ، از کی تا حالا این آیفون جیلبریک تتدر شده است
                  ویرایش توسط Navidmac : https://i-phone.ir/forums/member/27367-navidmac در ساعت 03-02-2014, 08:55 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط mammad.3009 نمایش پست ها
                    اقا دمت گررمممم
                    ایشالا هفته دیگه میخرمش...
                    اخه تو گوشی های اندرویدی میشه cpu رو اورکلاک کرد..مثلن cpu 1.4 گیگ هرتز رو من تا 2.1 اورکلاک کردم...کار باحالیه ولی احتمال بریک شدن گوشی هم بالاس!
                    اقا بازم دسدت درد نکنه..کمک بزرگی بهم کردی.
                    خواهش می کنم
                    این مشکلات من تو این چند سال از محصولات اپل ندیدم.
                    موفق باشید

نظر

• نوشته اصلی توسط Navidmac نمایش پست ها
                      دوست عزیز ، الان شما به من بگید که ما از آیفون 5 کدوم جیلبریک تترد را داشتیم
                      که شما دارید به من جیلبریک آنترد یا تترد را به من یاد می دهید!
                      در ضمن شما یک نگاه به عنوان تاپیک بکنید که نوشته آیفون 5c ، از کی تا حالا این آیفون جیلبریک تتدر شده است
                      آقا امید حرف شما درسته منم نخواستم جسارتی کرده باشم
                      دیدم لحن نوشتنتون طوریه که این دوستمون که تازه وارده بد متوجه میشه اینو گفتم
                      در این که شما استادین شکی نیست !

نظر

نوشته اصلی توسط Mediaportal نمایش پست ها
                        آقا امید حرف شما درسته منم نخواستم جسارتی کرده باشم
                        دیدم لحن نوشتنتون طوریه که این دوستمون که تازه وارده بد متوجه میشه اینو گفتم
                        در این که شما استادین شکی نیست !
                        پوزش می خواهم دوست عزیز ، قبول دارم یکم تند رفتم ، من برحسب سوالی که این دوستمون کردند جوابشون را دادم.
                        خواهش می کنم عزیز ، قصد ناراحت کردن شما را نداشتم .ما درس پس می دهیم و همه را دوست داریم
                        ویرایش توسط Navidmac : https://i-phone.ir/forums/member/27367-navidmac در ساعت 03-02-2014, 01:48 PM

نظر

• سلام دوستان
                          من به تازگی Iphone 5c خریدم. اپل آیدی ساختم اما وقتی گوشی رو به لپ تاپ وصل می کنم و میخوام sync کنم error میده و میگه همه چیز پاک میشه. چیکارش کنم؟ transfer purchases رو هم انجام دادم. Authorize هم کردم.

نظر

• نوشته اصلی توسط Daraie نمایش پست ها
                            سلام دوستان
                            من به تازگی Iphone 5c خریدم. اپل آیدی ساختم اما وقتی گوشی رو به لپ تاپ وصل می کنم و میخوام sync کنم error میده و میگه همه چیز پاک میشه. چیکارش کنم؟ transfer purchases رو هم انجام دادم. Authorize هم کردم.
                            خوب مغازه دار برات چیزی ربخنه؟
                            اگه اره که اونا پاک میشه
                            iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• سلامميفرمايد تو اپل استوري نيس پ اين چي ؟ https://itunes.apple.com/us/app/airb...790?mt=8اين يعني كارر نميكن ؟

نظر

• https://itunes.apple.com/us/app/airb...576692790?mt=8

نظر

صبر کنید ..
                                X