اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5c

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

سلام من تا حالا موفق نشدم موزییک رو ایفونم بریزم ولی برا عکس کافیه از طریق وای فای گوشیت عکسهای مورد علاقت رو سرچ کنی سپس عکس را چند ثانیه بگیری بعدsave image روبزن.

نظر

سلام من ایفون ۵ سی خریدم یک هفته پیش... استفاده کردم تا مدتیه متوجه شدم که زمانی که با ایرفون باهاش اهنگ گوش میدم مثلا توی خیابون، وقتی کسی باهام تماس میگیره و جواب میدم حالا یه چند باری این زنگا ادامه دارند، بعد مشکله بوجود میاد
      حالا مشکل: دیگه نمیتوم از قفل یازش کنم یا به اصطلاح تاچش کار نمیکنه. فقط کرکره بالا و پایین کار میکنند که ایتم های داخل اون اما کار نمیکنند... کسی با این مشکل برخورد کرده؟

نظر

یه سوال من یه 5c گرفتم منتها تو اون سایت هایی که دوستان گذاشتن IMEI چک میکنم میزنه انلاک وتاریخ قرارداد 2 ساله زده این قرارداده چیه؟؟؟کسی اطلاعی داره؟؟

نظر

با سلام
          ببخشید شاید این سوال اینجا جاش نباشه ولی خیلی ضروریه !
          من 5s دارم و دادم خشگیر پشت و روش انداختن بعد خشگیر روش زیرش باد افتاده گوشه هاش به طرف هم گفتم گفت هوا سرده یه خورده ال سی دیش داغ شه درست میشه !
          آیا درست میشه ؟؟ خودم میتونم کاری کنم درست شه ؟؟
          خیلی اعصابمو بهم ریخته !!

نظر

نوشته اصلی توسط masouddl نمایش پست ها
            با سلام
            ببخشید شاید این سوال اینجا جاش نباشه ولی خیلی ضروریه !
            من 5s دارم و دادم خشگیر پشت و روش انداختن بعد خشگیر روش زیرش باد افتاده گوشه هاش به طرف هم گفتم گفت هوا سرده یه خورده ال سی دیش داغ شه درست میشه !
            آیا درست میشه ؟؟ خودم میتونم کاری کنم درست شه ؟؟
            خیلی اعصابمو بهم ریخته !!
            دوست عزیز به اون میگن محافظ صفحه ! شما می تونید با یک کارت اعتباری یا از این کارت های ویزیت روی قسمتی هوا زیرش رفته بکشید ، اگه زیاد نباشد درست می شود یا اگر خیلی اذیت تون می کند یه برچسب دیگر بگیرید و نصب کنید.

نظر

لطفن یکی هم جواب سوال منو بده ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط jahanshahi نمایش پست ها
                یه سوال من یه 5c گرفتم منتها تو اون سایت هایی که دوستان گذاشتن IMEI چک میکنم میزنه انلاک وتاریخ قرارداد 2 ساله زده این قرارداده چیه؟؟؟کسی اطلاعی داره؟؟
                این جور سایتها چون بروز نیستند ممکنه اطلاعات غلط بدهند ، آیفون شما اگر الان آنتن دارید آنلاک می باشد .

نظر

سلام من ایفون ۵ سی خریدم یک هفته پیش... استفاده کردم تا مدتیه متوجه شدم که زمانی که با ایرفون باهاش اهنگ گوش میدم مثلا توی خیابون، وقتی کسی باهام تماس میگیره و جواب میدم حالا یه چند باری این زنگا ادامه دارند، بعد مشکله بوجود میاد
                  حالا مشکل: دیگه نمیتوم از قفل یازش کنم یا به اصطلاح تاچش کار نمیکنه. فقط کرکره بالا و پایین کار میکنند که ایتم های داخل اون اما کار نمیکنند... کسی با این مشکل برخورد کرده؟

کسی نیست جوابمو بده

نظر

نوشته اصلی توسط hamed32463246 نمایش پست ها

کسی نیست جوابمو بده
                    بله تو 4S منم این مشکلو دارم
                    یکی از باگ های iOS7 هستش

نظر

عزیز من با home شورت کات ( همون ایکون مربعی که جای دکمه هوم رو میگیره و از اسس سیبیلیتی میشه فعالش کرد) چند بار بازی کردم هوم رو میزدم ، کار کرد و درست شد
                      نیاز نبود خاموش روشنش کنم

- - - - - - - - - -

عزیز من با home شورت کات ( همون ایکون مربعی که جای دکمه هوم رو میگیره و از اسس سیبیلیتی میشه فعالش کرد) چند بار بازی کردم هوم رو میزدم ، کار کرد و درست شد

- - - - - - - - - -

نظر

سلام من هر چه آیتونز دانلود میکنم رو سیستم نصب نمیشه وپیغام میده.واقعا عصبیم کرده خواهشا کمکم کنید.

نظر

نوشته اصلی توسط yazdani.n نمایش پست ها
                          سلام من هر چه آیتونز دانلود میکنم رو سیستم نصب نمیشه وپیغام میده.واقعا عصبیم کرده خواهشا کمکم کنید.
                          عکس از اخطاری که میده بزارید لطفا

نظر

سلام

لطفا كمك

چند تا سوال داشتم ممنون ميشم دوستان اهل فن كمك كنن

مند چند روز اپل 5 سي گرفتم با خود گوشي موفق به ساخت اي دي اپل شدم از itunes برنامه بازي فري نصب كردم ( هم گوشي هم كامپيوتر )

ولي از ديروز كامپيوتر اروور 1009 ميده و گوشيم نميشه ديگ نصب كرد .

ميگن راه حلش *** كه دو سه تا نصب كردم كانكت شد ولي هيچي باز نكرد !!

سوال ها :

1-از كجا و چه نوعي وي پ ي ن بگيرم ك تست شده كار بكنه ! يا راهكاري براي دور زدن اي پي بي دردسر هست

2-تو سيستم ios ايا امكان داره برنامه رو دانلود كرد و بعد نصب كرد بدون دخالت اينترنت itunse ؟؟ مثلا : من برنامه وايبر از سايت دانلود كنم تو كامپيوتر بريزم . حالا ميخوام با كابل بريزم تو گوشي ايا امكانش هس ميشه بدون نت اين فايل نصب كرد ؟؟؟؟ اگ ميشه به چه صورت ؟؟؟

3-من ميخوام برنامه بانك ملت نصب كنم كه ميگه بايد جيبريك باش ايا راهي هس بدون جيبريك كدن بشه نصب كرد ؟

4-براي 5سي جيبربك كردن اومد ؟ اطميناني هس ؟

5-وايبر نصب كردم هنگام كه شماره تل ميدم اروورر سرور ميده چكار كنم ؟

برنامه 25pp بچه كاري مياد ؟ ايا برنامه اي هس كه انگليسي باش نه چيني ؟

ممنون ميشه بطوري توضيح بديد كامل باشه

خيلي خيلي از همه ممنون

نظر

سلام بچه ها من یه آیفون 5c خریدم الان یه جورایی هنگ کرده و نمیتونم قفل صفحه رو باز کنم بقیه کلیدها کار میکنه و تاچ هم مطمئنم سالمه ...

ممنون میشم راهنمایی کنید

نظر

توووووووووورو خداااا كمك

نظر

صبر کنید ..
                                X