اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5c

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام دوستان گوشی من هنگام ریستور ارور 12 میده و ریستورم نمیشه.کسه میدونه چی کار باید بکنم.تو آیفوت ساپورت نوشته این ارور سخت افزاریه

نظر

• نوشته اصلی توسط arash_Aaa نمایش پست ها
      سلام دوستان گوشی من هنگام ریستور ارور 12 میده و ریستورم نمیشه.کسه میدونه چی کار باید بکنم.تو آیفوت ساپورت نوشته این ارور سخت افزاریه
      اينجا تمام ارور هارو نوشته:
      Resolve iOS update and restore errors

شما انتي ويروس رو خاموش كنيد،پورت usb رو عوض كنيد،اگه سيمتون ايراد داره ،با يك سيم سالم امتحان كنيد،همچنين از كانكت بودن ايتونز به اينترنت مطمئن باشيد

نظر

• مرسی از پاسخ

ولی فکر نمیکنم به این چیزا باشه
        در ضمن سیم کارت رو سرچینگ مونده بود درست نمی شد.
        سعی کردم ریستور کنم که حالا دیگه os هم پریده و ریستور نمیشه
        اصلا نمی دونم چه کنم

نظر

• نظر

• 1-اینکارو کردم واکنشی نداد.فقط وقتی سیم رو در می اوردم no sim میزد
            2-یعنی باید os مخصوص به ورژن خودمو دانلود میکردم؟
            3-جیلبریک نبود
            5-فایر وال خاموش بود گوشی رو حالت ریکاوری بوذ . حالتی که کابل و Itunes رو نشون میده. من تو نت سرچ کردم آدم های زیادی مشکل سرچینگ رو داشتن که همشون هم مشکل ارور 12 رو داشتن متاسفانه.

مرسی از پاسخ.اگر جایی رو میشناسین که میتونه کمکم کنه لطفا معرفی کنید

نظر

• از لینک زیر استفاده کن و گوشیتو ببر به dfu و نه ریکاوری مد ، مشکل اصلی شما تو ریستور همین بوده ظاهراً
              http://www.i-phone.ir/forums/thread77369.html
              ویرایش توسط zhovan : https://i-phone.ir/forums/member/27378-zhovan در ساعت 02-08-2014, 12:50 PM

نظر

• خش در آیفون 5c

سلام دوستان
                من یه آیفون 5c دارم که پشتش یه مقدار خط و خش خیلی ریز که برای دیدنشون باید گوشی رو زیر نور بگیری و تو حالت معمولی دیده نمیشن!
                از قاب محافظ خوب هم استفاده می کنم اما این خش ها بازم می افته!
                خواستم ببینم که این خط وخش ها طبیعیه یا نه؟
                با تشکر

نظر

• بله دوست عزيز اين خط هاى ريز كاملا طبيعى هست

ᔕeᑎt ᖴᖇoᗰ ᗰy iᑭᕼoᑎe 5ᔕ

نظر

• سلام به دوستان اهل فن شب همه شما خوش
                    5c دارم امشب ازدستم یهو خورد زمین و گوشی دیگه تصویر نداد الان گوشی روشنه و آیتیونز بالا میاد ولی وقتی کابل رو بهش زدم مکرر صدای کانکت شدن کابل میاد و تصویر نمیده ریستش کردم ولی بازم تصویر نداد...بنظره شما آِیا ال سی دیش سوخته..
                    هیچ شکستگی هم ایجاد نشده و نگرانی من هم بعد از یسری مشکلات دو برابر شده
                    گوشیه نازنینم :\\\\\\
                    ممنون میشم راههایی هست راهنماییم کنید ک من برم تو کار بازکردنش شاید جایش از داخل قطعی پیدا کرده...درضمن قاب ژله ایی خوبی رشه ولی روی صفحش خورد زمین...

نظر

• نوشته اصلی توسط zahedi360 نمایش پست ها
                      سلام به دوستان اهل فن شب همه شما خوش
                      5c دارم امشب ازدستم یهو خورد زمین و گوشی دیگه تصویر نداد الان گوشی روشنه و آیتیونز بالا میاد ولی وقتی کابل رو بهش زدم مکرر صدای کانکت شدن کابل میاد و تصویر نمیده ریستش کردم ولی بازم تصویر نداد...بنظره شما آِیا ال سی دیش سوخته..
                      هیچ شکستگی هم ایجاد نشده و نگرانی من هم بعد از یسری مشکلات دو برابر شده
                      گوشیه نازنینم :\\\\\\
                      ممنون میشم راههایی هست راهنماییم کنید ک من برم تو کار بازکردنش شاید جایش از داخل قطعی پیدا کرده...درضمن قاب ژله ایی خوبی رشه ولی روی صفحش خورد زمین...
                      اگه با ریستور درست نشده پس سخت افزاری هست.
                      تا جایی که میتونید سعی کنید باز نکنید.
                      من دفتر انجمن رو پیشنهاد میدم.میتونید ببرید براتون بررسی کنن.

نظر

• نوشته اصلی توسط mr.apple نمایش پست ها
                        اگه با ریستور درست نشده پس سخت افزاری هست.
                        تا جایی که میتونید سعی کنید باز نکنید.
                        من دفتر انجمن رو پیشنهاد میدم.میتونید ببرید براتون بررسی کنن.
                        با سپاس فراوان از جواب شما...فکر کنم شارجش تموم شده ک دیگه کانکت نمیشه به پی سی
                        ریستورش میکنم و ایشالله ک بالا بیاد
                        متاسفانه من اهواز هستم ب دفتر انجمن دسترسی ندارم (

نظر

• نوشته اصلی توسط zahedi360 نمایش پست ها
                          با سپاس فراوان از جواب شما...فکر کنم شارجش تموم شده ک دیگه کانکت نمیشه به پی سی
                          ریستورش میکنم و ایشالله ک بالا بیاد
                          متاسفانه من اهواز هستم ب دفتر انجمن دسترسی ندارم (
                          پس شارژ شد ریستور کنید.

فکر کنم میتونید هماهنگ کنید و بفرستید

نظر

• سلام من قبلا گوشیم رو می خواستم جیل بریک کنم بعد وست جیل بریک موند مجبور شدم از طریق ایتونز بیا ios 7.1 حالا اگه جیل بریک کنم وستش گیر نمی کنه

نظر

• نوشته اصلی توسط riddik نمایش پست ها
                              سلام من قبلا گوشیم رو می خواستم جیل بریک کنم بعد وست جیل بریک موند مجبور شدم از طریق ایتونز بیا ios 7.1 حالا اگه جیل بریک کنم وستش گیر نمی کنه
                              خیر از طریق این روش بکنید
                              آموزش جیلبریک کلیه iDevice ها در iOS 7.1.X توسط Pangu - صفحه 62
                              iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• سلام چطوری یه سوال ازت داشتم من 5c دارم می خواستم جیلبریک کنم که رو لگوی اپل مون و مجبور شد با ایتونز ریستورش کنم حالا اگه با پنگو جیل بریک کنم دو باره خراب میشه
                                ببخشید سوال رو چند بار پرسیدم
                                ویرایش توسط riddik : https://i-phone.ir/forums/member/159290-riddik در ساعت 06-09-2014, 10:31 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X