اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5c

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوستان واسه خريد قاب يا بامپر چندتا سايت تو پيام خصوصى واسه من معرفى كنيد.ممنون

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• سلام من وقتی گوشیمو خاموش میکنم تمام برنامه هام پاک میشه ولی وقتی (دکمه home و پاور رو که میگیرم این مشکل پیش نمیاد ) با برنامه ی ifunbox وقتی این مراحل رو میرم دوباره برمیگرده (var/mobile/library/caches) (دوتا فایله apple.launchservices........ و com. apple.mobile /....... رو پاک میکنم) ولی وقتی دوباره خاموش میکنم دوباره پاک میشه من گوشیمو جیلبریک کردم ورژنشم 7.0.4 هستش .

نظر

• سلام و خسته نباشید من دنبال یه اپ می گردم ببینم کدوم برنامه ها از اینترنت استفاده می کنند. مرسی

نظر

• با سلام.من الان یه گوش 5سی رو که رو ورژن 7.0 بود رو جلبریک کردم.اما بعد از ریبوت شدن گوشی دیگه بالا نمیاد ومرتب ریبوت میشه.کسی تجربه ای در این مورد داره؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط abbas1362 نمایش پست ها
            با سلام.من الان یه گوش 5سی رو که رو ورژن 7.0 بود رو جلبریک کردم.اما بعد از ریبوت شدن گوشی دیگه بالا نمیاد ومرتب ریبوت میشه.کسی تجربه ای در این مورد داره؟؟؟
            شما از طریق ota آپدیت کرده بودین قبلا و دلیل بالا نیومدن هم همینه
            باید با ایتونز ریستور کنید به اخرین ورژن که هنوز جیلبریکی هم واسش نیومده

نظر

• سلام من یه سوال داشتم چجوری برنامه ها رو به همراه پرو فایلشون حذف کنم؟
              و یه راهی بگید که چجوری تمامی اطلاعات گوشی رو حذف کنم؟
              ویرایش توسط riddik : https://i-phone.ir/forums/member/159290-riddik در ساعت 03-04-2014, 02:34 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط riddik نمایش پست ها
                سلام من یه سوال داشتم چجوری برنامه ها رو به همراه پرو فایلشون حذف کنم؟
                یه راه اینه که ریستور کنی بک آپ رو بر نگردونی!

راه بعدی اینه که برنامه ها رو به صورت دستی پاک کنی و هر برنامه ای که پروفایل داره همشون delete account دارن توی setting هاشون

برای حذف شماره هاتم میتونی از off کردن آیکلود استفاده کنی

نظر

• نوشته اصلی توسط riddik نمایش پست ها
                  سلام من یه سوال داشتم چجوری برنامه ها رو به همراه پرو فایلشون حذف کنم؟
                  منظورتون برنامه های social هست ؟؟
                  اگه اره وقتی شما sign up میکنی برای اون ایمیل یا یوزر ثبت میکنی ! و اینکه بخوای اون یوزر رو پاک کنی باید از داخل برنامه اون اکانت رو پاک کنی و اگه میخواید که فقط پاک کنید و اون یوزر هایی که تو برنامه های داشتید باشن ولی بعد از پاک کردن کلی گوشی بتونید یه یوزر دیگه بسازید و استفاده کنید میتونید از داحل همون برنامه فقط log out کنید
                  و اینکه برای پاک کردن کلی گوشی ۲راه دارید
                  1- ریستور کنید
                  ۲-برید یه این قسمت:
                  setting-->general-->reset-->erase all content and setting
                  iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• نوشته اصلی توسط agha ali نمایش پست ها
                    سلام من وقتی گوشیمو خاموش میکنم تمام برنامه هام پاک میشه ولی وقتی (دکمه home و پاور رو که میگیرم این مشکل پیش نمیاد ) با برنامه ی ifunbox وقتی این مراحل رو میرم دوباره برمیگرده (var/mobile/library/caches) (دوتا فایله apple.launchservices........ و com. apple.mobile /....... رو پاک میکنم) ولی وقتی دوباره خاموش میکنم دوباره پاک میشه من گوشیمو جیلبریک کردم ورژنشم 7.0.4 هستش .
                    آقا چرا کسی جواب سوال منو نمیده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

• گزینه sound chek برای چیه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط tas021 نمایش پست ها
                        گزینه sound chek برای چیه؟
                        چون هر قطعه آهنگ با شدت صدا و سیستم متفاوتی ضبط شده این قابلیت شدت صدای همشون رو یکسان میکنه.
                        مثلا شما دارین به یه آهنگ با صدای بلند گوش میدید ولی آهنگ بعدی صداش ضعیف میشه این قابلیت باعث میشه این اتفاق نیفته.
                        .:amgr:.

نظر

• سلام دوستان من ميخوام از واتس اب وايبر يا هر برنامه اجتماعي استفاده كنم اجازه دسترسي ب مخاطبين بهم نميده تو تنظيمات privecy>contact ميرم برنامه رو شناسايي نميكنه و نشون نميده تا تيك رو بزنم جيكار كنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط kingofthewar نمایش پست ها
                            سلام دوستان من ميخوام از واتس اب وايبر يا هر برنامه اجتماعي استفاده كنم اجازه دسترسي ب مخاطبين بهم نميده تو تنظيمات privecy>contact ميرم برنامه رو شناسايي نميكنه و نشون نميده تا تيك رو بزنم جيكار كنم؟

برنامه رو پاک کنین و دوباره نصب کنین
                            همون باره اول که برنامه رو باز کنید باید خودش اجازه بخواد و به پرووایسی هم اضافه شه

نظر

• اين كار رو كردم جواب نميده...تو اون قسمت هيج برنامه اي رو نمياره تا اجازه دسترسي بكيرم

نظر

• نوشته اصلی توسط kingofthewar نمایش پست ها
                                اين كار رو كردم جواب نميده...تو اون قسمت هيج برنامه اي رو نمياره تا اجازه دسترسي بكيرم

اگه دیوایس جیلبریک نیست یه ریست فکتوری بزنید
                                اگه اطلاعاتتون هم واستون مهمه یا ایکلود بکاپ بگیرید

نظر

صبر کنید ..
                                X