اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

انتقال اکانت Clash of Clans

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

سلام دوستان من میخوام اکلنت کلش رو از برنامه BlueStacks بیارم روی آَیفون این ارور رو میده میشه راهنمایی کنید

نظر

ميشه تو قسمت ستينگ لينك ديوايس داره ي كد ميده اون رو تو گوشي كه ميخواي وارد ميكني مياد تو اون گوشي

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

cityrun عزیز شما بر روی گوشی iPhone خودتون یک Apple ID دارید که بر روی Game Center اون بازی Clash of Clans را تا Town Hall 4 یا بیشتر بازی کردید. به همین دلیل دیگر نمی توانید اکانتی را بر روی این Apple ID و اکانت Game Center اون جایگزین کنید.

نظر

نوشته اصلی توسط metal7933007 نمایش پست ها
          دوستان آیا بازی از ایفون به اندروید منتقل میشه؟
          آیا اگر منتقل میشه در ادامه میتونیم در هر دو سیستم عامل این بازی رو ادامه داد
          کلا میخوام بدونم چطوری میتونم بازی رو در دو سیستم عامل اندروید و ای او اس با هم بازی کنم و اینکه این بازی الان روی ایفونم هستش
          از دوستان عزیز کسی میتونه راهنمایی کنه

نظر

انتقال اکانت Clash of Clans

نوشته اصلی توسط metal7933007 نمایش پست ها
            از دوستان عزیز کسی میتونه راهنمایی کنه
            بله میشه
            داخل ستینگ بازی برید و اونجا old device رو بزنید
            کدی به شما میده که باید رو روی دیوایس جدید توی همون ستینگ بازی در قسمت new device وارد کنید و تمام

نظر

نوشته اصلی توسط pashah نمایش پست ها
              بله میشه
              داخل ستینگ بازی برید و اونجا old device رو بزنید
              کدی به شما میده که باید رو روی دیوایس جدید توی همون ستینگ بازی در قسمت new device وارد کنید و تمام

ممنون دوست عزیز
              در واقع قسمت مهم سوال من اینه که بعد از انتقال بازی تکلیف بازی داخل ایفونم چی میشه. آیا در یک زمان میتونم بازی رو روی اندروید و آیفونم داشته باشم.

نظر

بله ميتوني

نظر

سلام.
                  دوستان لطفا منو راهنمای کنید.
                  دوستان من یه اکانت دارم اول رو آیپد بود با یه اکانت گیم سنتر بود و بعد از مدتی اونو لینک کردم رو یه گوشی اندرویدی که هم روی آیپد و هم روی گوشی اندرویدی کار میکرد. حالا میخوام از رو اون اندرویدیه حذفش کنم و میخواستم انتقالش بدم ولی میگه یک بار انتقال دادین. گوشی اندرویدی مو هم باید بفروشم. لطفا راهنمایی کنید چه طور انتقال بدم.
                  خیلی ممنون...

نظر

آموزش انتقال اکانت

سلام کلشرهای عزیز

امروز می خوام نحوه لینک کردن بازی کلش رو آموزش بدم. روند کار بسیار ساده است و روش کار در اندروید و IOS به یک ترتیب انجام می شه و لازم به بیان دو آموزش برای هر سیستم عامل نیست.

شما یک اکانت اولیه از بازی کلش دارین. این اکانت اولیه طبق آموزش قبل (نحوه اتصال اکانت به بازی Clash of clans) یا در Gmail ذخیره شده یا در Apple ID و حالا شما به هر دلیلی قسط جابجا شدن بین این سیستم عامل ها، یا حتی استفاده همزمان از هر دو اون ها رو دارید و می خوایین بازی رو انتقال بدید.

اولین نکته که باید ذکر کنم اینه که برای انتقال از Gmail به IOS و بالعکس باید از Gmail یا Apple ID ایی استفاده کنید که قبلاً هیچ اکانت کلشی روش قرار نگرفته.

دومین نکته که باید بگم اینه که در صورت لینک کردن Gmail و Apple ID بازیتون از هر دو قابل دسترسی هستش.

سومین نکته اینکه برای واگذاری اکانت در صورت لینک کردن باید هر دوی Gmail و Apple ID رو واگذار کنید چون امکان تعویض این دو روی یک اکانت وجود نداره. در نتیجه با این روش نمی شه به طور مثال Gmail جدیدی رو به بازی معرفی کرد.

اگر با تمام نکات بالا مشکلی ندارید به صورت زیر عمل کنید:

ابتدا بازی کلش رو روی دستگاه جدید خود نصب کنید (چه اندروید باشه، چه IOS)

بعد از نصب بازی (طبق آموزش های گذشته) یک اکانت به بازی متصل کنید (چه Gmail باشه، چه Apple ID)

در بازی روی دستگاه جدید مراحل اولیه بازی رو طی کنید تا دکمه Settings رو مشاهده کنید.

بعد از تمام این مراحل به سراغ اکانت قدیمی خودتون برین روی دستگاه قدیمی (باز هم تأکید که چه اندروید و چه IOS به همین شکل)

طبق عکس زیر دکمه Settings رو بزنید.

link-devices-08jpg

سپس، گزینه Link Device رو بزنید.

link-devices-09

در این قسمت گزینه This is the OLD DEVICE رو بزنید تا به شما کد اتصال رو بده.

link-devices-10

بعد از دریافت کد اتصال تنها ۲ دقیقه وقت دارید تا کد رو توی دستگاه جدید وارد کنید. توجه داشته باشید که نباید این پنجره رو تا لینک کردن دستگاه جدید ببندید.

link-devices-13

در دستگاه جدید از طریق Settings وارد Link Device شده و این بار گزینه This is the NEW DEVICE رو بزنید.

link-devices-11

و در آخر کدی که دریافت کردید رو وارد این دستگاه کرده و دکمه تأیید رو بزنید.

link-devices-14

تبریک می گم بازی شما حالا در هر دو سیستم عامل اندروید و IOS قابل دسترسی است و می تونید بیشتر از بازیتون لذت ببرید.

- See more at: انتقال بازی کلش از اندروید به IOS و بالعکس - بازی کلش آف کلنزبازی کلش آف کلنز

نظر

سلام ممنون می شم راهنمایی کنید.
                      پسرم یه آیپد مینی 2 داره که روش هم هی دی رو داره و هم کلش آف کلنز رو و میخواد که براش آیپد ایر بخرم میخواستم بدونم اگر من آیپد مینیش رو بفروشم چطوری روی آیپد ایرش اکانتش رو انتقال بدم تا همه سیو بازی هاش رو روی اون ببینه.
                      بخدا کچلم کرده از هرکی رسیدم پرسیدم نتونستم به جواب قانع کننده ای بهش بدم.

نظر

نوشته اصلی توسط Partovei نمایش پست ها
                        سلام ممنون می شم راهنمایی کنید.
                        پسرم یه آیپد مینی 2 داره که روش هم هی دی رو داره و هم کلش آف کلنز رو و میخواد که براش آیپد ایر بخرم میخواستم بدونم اگر من آیپد مینیش رو بفروشم چطوری روی آیپد ایرش اکانتش رو انتقال بدم تا همه سیو بازی هاش رو روی اون ببینه.
                        بخدا کچلم کرده از هرکی رسیدم پرسیدم نتونستم به جواب قانع کننده ای بهش بدم.
                        سلام
                        اگه اکانت بازی کلش با اپل آیدی و گیم سنتر ست شده باشه احتیاج به هیچ کار خاصی نیست.
                        فقط قبل از فروش دیوایس رو ریستور کنید و بعد خرید دیوایس جدید ، اپل آیدی قبلی رو دوباره روی دیوایس جدید ست کنید و بازی رو یکبار دیگه دانلود و اجرا کنید.
                        مطمئن باشید بازی بدون هیچ مشکلی با همون لول قبلی بالا میاد.
                        موفق باشید

نظر

نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
                          سلام
                          اگه اکانت بازی کلش با اپل آیدی و گیم سنتر ست شده باشه احتیاج به هیچ کار خاصی نیست.
                          فقط قبل از فروش دیوایس رو ریستور کنید و بعد خرید دیوایس جدید ، اپل آیدی قبلی رو دوباره روی دیوایس جدید ست کنید و بازی رو یکبار دیگه دانلود و اجرا کنید.
                          مطمئن باشید بازی بدون هیچ مشکلی با همون لول قبلی بالا میاد.
                          موفق باشید
                          ممنونم جناب آقای کریمی عزیز بابت پاسخگویی
                          رو راست پسرم با اپل آیدی بنده کلش رو نصب کرده و خیلی وقته که داره بازی میکنه ولی میدونم از اپل آیدی بنده تو گیم سنتر اصلا استفاده نکرده و ست نکرده.حالا با این تقاسیر چه کنم؟میخواد که قله و همه کارهایی که کرده رو عینا تو تبلت جدیدش ببینه منظورم سیو بازی هاش هست.
                          درضمن اگر تبلت کنونی رو قبل از فروش ریستور نکنم مگه مشکلی داره خب طرفی که میخره وقتی اپل آیدی ست شده روی دستگاه رو نداشته باشه که مشکلی پیش نخواهد اومد.ممنون میشم کمی بیشتر و ساده تر توضیح بفرمایید والا بنده اصلا اطلاعی از بازی ها ندارم.(شرمنده شما بابت وقتی که گذاشتید شدم.)

نظر

نوشته اصلی توسط Partovei نمایش پست ها
                            ممنونم جناب آقای کریمی عزیز بابت پاسخگویی
                            رو راست پسرم با اپل آیدی بنده کلش رو نصب کرده و خیلی وقته که داره بازی میکنه ولی میدونم از اپل آیدی بنده تو گیم سنتر اصلا استفاده نکرده و ست نکرده.حالا با این تقاسیر چه کنم؟میخواد که قله و همه کارهایی که کرده رو عینا تو تبلت جدیدش ببینه منظورم سیو بازی هاش هست.
                            درضمن اگر تبلت کنونی رو قبل از فروش ریستور نکنم مگه مشکلی داره خب طرفی که میخره وقتی اپل آیدی ست شده روی دستگاه رو نداشته باشه که مشکلی پیش نخواهد اومد.ممنون میشم کمی بیشتر و ساده تر توضیح بفرمایید والا بنده اصلا اطلاعی از بازی ها ندارم.(شرمنده شما بابت وقتی که گذاشتید شدم.)
                            خواهش میکنم دوست عزیز
                            پس همین الان داخل گیم سنتر اپل آیدی خودتون رو ست کنید و اگر تبلت جدید رو خریداری کردید دویاره باید بازی رو با همون اپل آیدی دانلود و اجرا کنید ، به احتمال خیلی زیاد مشکلی پیش نمیاد و میتونید ادامه بازی رو با تبلت جدید انجام بدید.
                            درباره ریستور کردن قبل از فروش هم بهتره که اینکار انجام بشه و اپل آیدی رو از روی اون حذف کنید. شما اگر دوست دارید این کار رو انجام ندید.
                            ویرایش توسط H.Karimi : https://i-phone.ir/forums/member/48145-h-karimi در ساعت 17-04-2016, 10:17 PM

نظر

نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
                              خواهش میکنم دوست عزیز
                              پس همین الان داخل گیم سنتر اپل آیدی خودتون رو ست کنید و اگر تبلت جدید رو خریداری کردید دویاره باید بازی رو با همون اپل آیدی دانلود و اجرا کنید ، به احتمال خیلی زیاد مشکلی پیش نمیاد و میتونید ادامه بازی رو با تبلت جدید انجام بدید.
                              درباره ریستور کردن قبل از فروش هم بهتره که اینکار انجام بشه و اپل آیدی رو از روی اون حذف کنید. شما اگر دوست دارید این کار رو انجام ندید.
                              ممنون بابت حسن توجهتون به بنده.واقعا ممنونم.

نظر

دوستان اکانت منو سوپر سل به خاطر استفاده از ایکس مود بسته
                                میخواستم بدونم راهی واسه برگردوندنش هست یانه؟
                                این توضیح رو هم بدم که برای اولین بار هست که بسته یعنی هیچ اخطاری قبلش نداده
                                ممنون میشم راهنمایی کنین

نظر

صبر کنید ..
                                X