اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

انتقال اکانت Clash of Clans

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

چون من یکبار جم گرفتم و اون کد رو برای کسی که ازش خریداری کردم فرستادم الان که میخوام اون کد رو بگیرم مینویسهalready linked.
    روی گزینه this is old device کلیک میکنم.چیکار کنم؟

نظر

نوشته اصلی توسط Off boy نمایش پست ها
      چون من یکبار جم گرفتم و اون کد رو برای کسی که ازش خریداری کردم فرستادم الان که میخوام اون کد رو بگیرم مینویسهalready linked.
      روی گزینه this is old device کلیک میکنم.چیکار کنم؟
      خب فقط 1 بار میشه link کرد.
      وقتی روی this is old device میزنید باید یه کد بده و شما هم باید اون کد رو روی دیوایس جدیدتون بزنید

نظر

الان به او شخصی که ازش جم خریدم زنگ زدم میگه کد رو که نمیتونه بده.
        میگه از طریق اپل ایدی میشه اکلنت رو انتقال داد از اندروید به ایفون.(ولی هر کار کردم نشد)
        راهی دیگه شما بلد نیستید؟

نظر

نوشته اصلی توسط Off boy نمایش پست ها
          الان به او شخصی که ازش جم خریدم زنگ زدم میگه کد رو که نمیتونه بده.
          میگه از طریق اپل ایدی میشه اکلنت رو انتقال داد از اندروید به ایفون.(ولی هر کار کردم نشد)
          راهی دیگه شما بلد نیستید؟
          نه متاسفانه همینlink device هست که مثل این که شما استفاده کردین

نظر

توروخدا زود کمکم کنین یکی از دوستام دیگه نمی خواد بازی کنه چجوری میتونم من رو ایفون خودم ادامه بدم,اپل آیدی ها قاطی نمیشه ,یکی از دوستام گفت اون باید بریزه رو یک اندرویدی تو ازون اندرویدی بگیری بازی ,حالا چیکار کنم به نظر شما ,ممنون میشم زود پاسخ بدین

- - - - - - - - - -

توروخدا زود کمکم کنین یکی از دوستام دیگه نمی خواد بازی کنه چجوری میتونم من رو ایفون خودم ادامه بدم,اپل آیدی ها قاطی نمیشه ,یکی از دوستام گفت اون باید بریزه رو یک اندرویدی تو ازون اندرویدی بگیری بازی ,حالا چیکار کنم به نظر شما ,ممنون میشم زود پاسخ بدین

نظر

نوشته اصلی توسط webwoob نمایش پست ها

- - - - - - - - - -

شما اپل آیدی ایشون روتوی گیم سنتر وارد کنید.بعد وارد بازی شده و پیغامی مبنی بر این میده

نظر

من هرچی اپل آی دی اونو میزنم ارور میده یوزر یا پسورد اشتباه اما از طرفی دوستم اطمینان داره که درسته ,به نظر شما چی کار کنم؟

نظر

من هرچی اپل آی دی اونو میزنم ارور میده یوزر یا پسورد اشتباه اما از طرفی دوستم اطمینان داره که درسته ,به نظر شما چی کار کنم؟
                  همچین چیزی امکان نداره. اگه درست وارد کنید، با موفقیت وارد میشه و میتونید از بازی استفاده کنید.

نظر

راهی هست که بشه فهمید پسورد و اپل آی دی چی بوده ؟ شاید اشتباه میکنه

نظر

راهی هست که بشه فهمید پسورد و اپل آی دی چی بوده ؟ شاید اشتباه میکنه
                      نمیشه پسورد رو فهمید.میتونید ریست کنید که ایمیل ریست به ایمیلشون فرستاده بشه

نظر

سلام میبخشید من میخواستم بازی رو از گوشی اندروید به گوشی با سیستم عامل ios انتقال بدم- قبل از جستجوی اموزش old device انجام دادم ی کد بهم داد نفهمیدم چیکارش کنم که وقت 2 ذقیقه ای تموم شد منم کد رو فراکوش کردم
                        و دنبال اموزش راهی برای انتفال اکانتم گشتم..... ک فهمیذم چخبره حالا مجددا به روش اموزش میخواستم انجام بذم old device به من کد دریافتی نمیده این پیغام رو به من نشون میذه the current village already been linked.the linking can be only once راه حلی برای بنده دارید؟ با تشکر

نظر

نوشته اصلی توسط moci نمایش پست ها
                          سلام میبخشید من میخواستم بازی رو از گوشی اندروید به گوشی با سیستم عامل ios انتقال بدم- قبل از جستجوی اموزش old device انجام دادم ی کد بهم داد نفهمیدم چیکارش کنم که وقت 2 ذقیقه ای تموم شد منم کد رو فراکوش کردم
                          و دنبال اموزش راهی برای انتفال اکانتم گشتم..... ک فهمیذم چخبره حالا مجددا به روش اموزش میخواستم انجام بذم old device به من کد دریافتی نمیده این پیغام رو به من نشون میذه the current village already been linked.the linking can be only once راه حلی برای بنده دارید؟ با تشکر
                          یک بار میتونید از این کد استفاده کنید که شما اشتباهی زدید و استفاده شده

نظر

دوستان آیا بازی از ایفون به اندروید منتقل میشه؟
                            آیا اگر منتقل میشه در ادامه میتونیم در هر دو سیستم عامل این بازی رو ادامه داد
                            کلا میخوام بدونم چطوری میتونم بازی رو در دو سیستم عامل اندروید و ای او اس با هم بازی کنم و اینکه این بازی الان روی ایفونم هستش

نظر

نوشته اصلی توسط metal7933007 نمایش پست ها
                              دوستان آیا بازی از ایفون به اندروید منتقل میشه؟
                              آیا اگر منتقل میشه در ادامه میتونیم در هر دو سیستم عامل این بازی رو ادامه داد
                              کلا میخوام بدونم چطوری میتونم بازی رو در دو سیستم عامل اندروید و ای او اس با هم بازی کنم و اینکه این بازی الان روی ایفونم هستش
                              از دوستان آیا کسی نظری نداره

نظر

سلام لول ۸۷ هستم کسی میخره اکانتم رو ؟ ۰۹۳۹۸۹۹۰۴۴۲ تو وایبر پیام بدین

نظر

صبر کنید ..
                                X