اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشكل با مصرف باتري

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

مصرف زیاد باطری در خیلی مواقع به علت برگردوندن بک اپ های قبلی هست من هرچه گشتم یه برنامه برای حل این موضوع پیداکنم نتونستم چون از بک اپ های قبلیم بنا به دلایلی مجبورم استفاده کنم فقط نمیدونم چطوری میشه بخش ایراد دار بک رو فهمید کجاست یا با استفاده از برنامه ای بک رو تیون کرد که مشکل حل بشه خواهشا اگه کسی در ارتباط با این موضوع که خیلی بهش کم توجه میشه و عامل اصلی مصرف بیش از حد باطری هست اطلاعاتی داره بگه ممنون میشم در ضمن گوشیم جیل نشدس ولی بک اپ ها چون از قبل بودن ممکنه توش اثاری از جیل های قبلی مونده باشه

نظر

نوشته اصلی توسط arnazari نمایش پست ها
      مصرف زیاد باطری در خیلی مواقع به علت برگردوندن بک اپ های قبلی هست من هرچه گشتم یه برنامه برای حل این موضوع پیداکنم نتونستم چون از بک اپ های قبلیم بنا به دلایلی مجبورم استفاده کنم فقط نمیدونم چطوری میشه بخش ایراد دار بک رو فهمید کجاست یا با استفاده از برنامه ای بک رو تیون کرد که مشکل حل بشه خواهشا اگه کسی در ارتباط با این موضوع که خیلی بهش کم توجه میشه و عامل اصلی مصرف بیش از حد باطری هست اطلاعاتی داره بگه ممنون میشم در ضمن گوشیم جیل نشدس ولی بک اپ ها چون از قبل بودن ممکنه توش اثاری از جیل های قبلی مونده باشه
      نرم افزاری وجود ندارد که Back Up و آنالیز کرده و چنین مشکلاتی و برطرف کند.
      در چنین شرایطی برای برطرف کردن مشکل٬ گرفتن Back Up از طریق iCloud و ریستور مجدد است.

نظر

سلام دوستان
        من آیفون 5 داریم.نسخه 7.0.4 مصرف باتری تعریفی نداره.مثلا با شارژ 100% شروع به بازی کلش آف کلن کنیم در عرض 2 ساعت میرسه به 5%.
        سوال اینه که به نسخه 8.1.1 آپ کنم مصرف خوب میشه یا بدتر هم میشه؟ با تشکر فراوان
        ویرایش توسط ebi71 : https://i-phone.ir/forums/member/113036-ebi71 در ساعت 26-12-2014, 10:19 PM

نظر

با سلام من 5sدارم روش 1.ios8.1 نصب کردم اگه گوشیم شارژ کامل باشه و ازش هیچ استفاده ای نکنم و اینترنتم معمولی فقط روشن باشه اگه دست به گوشی نزنم گوشیم بعد ده دوازده ساعت شارژش تموم میشه البته وقتی گوشی خاموشه و بعد روشنش میکنم اگه یه روزم بگذره از شارژش کم نمیشه میخوام ببینم این عادیه یا نه اگه راهنماییم کنین ممنون میشم اگه ایراد داره راه نرم افزاری واسه اصلاحش هست یا نه؟با تشکر
          ویرایش توسط HusseinR : https://i-phone.ir/forums/member/54981-husseinr در ساعت 26-01-2015, 09:09 PM دلیل: اصلاح فونت

نظر

مهدی جان مصرفش عادی نیست. جیلبریک کردید؟
            خوبه یک بار settings رو فقط ریست کنید. دقت کنید content رو ریست نکنید.
            .There is no knowledge that is not power

نظر

ممنون که جواب دادین نه جیلبرینگ نکردم ممکنه مربوط به ios8.1.2 باشه یا نه ؟چقدر نسبت به حالت نرمال تفاوت داره؟

نظر

نوشته اصلی توسط l3al34k نمایش پست ها
                درود

مشکل از رایتل شما از 3g استفاده نکن معلوم میشه مشکل از باطریه شماست یا نه

Sent from my iPhone using Tapatalk
                دوست عزيز مصرف باتريتون فوق العاده كمه
                يكم هم غير منطقيه
                ميشه بگين چي كار كردين كه اين جوري شده؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

سلام میشه لطفا بفرمایید که تعویض باتری بهم کمکی میکنه یا نه؟آخه شنیدم باتریهایی که تو ایران هست اصلی نیست و بعد یه مدت کوتاه دوباره همینجوزی میشه

- - - - - - - - - -

آخه الان خیلی افتضاحه با 2درصد شارژ تو قسمت usage میزنه 2ساعت و چهل پایینشم 9 ساعته

نظر

باتری اورجینال با محلت تست در دفتر انجمن موجود هست.
                    www.i-phone.ir
                    !Square the circle

تلگرام:
                    ipServiceIR@ شماره تماس: 09381499800
                    صفحه بخش تعمیرات در اینستاگرام @i.phone.ir

نظر

صبر کنید ..
                    X