اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشكل با مصرف باتري

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشكل با مصرف باتري

سلام و خسته نباشيد به تمامي دوستان ى اساتيد
    همون جور كه معلومه از اسم تايپيك مشكلم با مصرف بسيار بالاي باتري هست
    دقيقا نميدونم چرا اين دوروه اين شكلي شده از موقعه اي كه به 7.0.6 اپديت كردم مصرف بالا رفته و دستگاه داغ ميكنه .در ضمن دستگاه جليريك بوده رو نسخه 7.0.4 ولي مصرفش اينقد نبود اما الان وحشتنااااااااك مصرف داره . حدود ده دقيقه جلو چشمام بدون هيچ كاري 11% باطري خالي كرد
    ايا مشكل اين حل بشو هست،؟؟؟؟

نوشته اصلی توسط steveen نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشيد به تمامي دوستان ى اساتيد
    همون جور كه معلومه از اسم تايپيك مشكلم با مصرف بسيار بالاي باتري هست
    دقيقا نميدونم چرا اين دوروه اين شكلي شده از موقعه اي كه به 7.0.6 اپديت كردم مصرف بالا رفته و دستگاه داغ ميكنه .در ضمن دستگاه جليريك بوده رو نسخه 7.0.4 ولي مصرفش اينقد نبود اما الان وحشتنااااااااك مصرف داره . حدود ده دقيقه جلو چشمام بدون هيچ كاري 11% باطري خالي كرد
    ايا مشكل اين حل بشو هست،؟؟؟؟
    درسته از من جلبریک 704 است و داغ میکنه و مصرف زیاد
    اما من کل برنامه ها میبندم و این مشکل تا وقتی برنامه در حال اجرا باز نیست ندارم و توصیه میکنم شما هم همین کار بکنید

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

دوستان گرامی من 4اس رو قبلاً به 7.0.4 برده بودم همینطور که این دوستمون گفتن همینطور باطری خالی میکرد بعد که جیلبرک اومد انجام دادم بصورت باورتکردنی باتری بادوام شد دو روز راحت کار میکر
      چند روز پیش سافاری و ایمیل و ماشین حسابم کرش میکرد با دستوراتی که داده بودند اپ سینک و یک برنامه دیگر رو پاک کردم یک برنامه فیکس سافاری و ایمیل رو نصب کردم بعد هم دوباره اپ سینک
      الآن دوباره باتری مثل اول که زود خالی میشد شده
      واقعاً بیرون میمونم بی گوشی عصر ها نمیدونم چکار کنم به نظر دوستان برم روی 7.1.1؟

نظر

نوشته اصلی توسط mojahed25 نمایش پست ها
        دوستان گرامی من 4اس رو قبلاً به 7.0.4 برده بودم همینطور که این دوستمون گفتن همینطور باطری خالی میکرد بعد که جیلبرک اومد انجام دادم بصورت باورتکردنی باتری بادوام شد دو روز راحت کار میکر
        چند روز پیش سافاری و ایمیل و ماشین حسابم کرش میکرد با دستوراتی که داده بودند اپ سینک و یک برنامه دیگر رو پاک کردم یک برنامه فیکس سافاری و ایمیل رو نصب کردم بعد هم دوباره اپ سینک
        الآن دوباره باتری مثل اول که زود خالی میشد شده
        واقعاً بیرون میمونم بی گوشی عصر ها نمیدونم چکار کنم به نظر دوستان برم روی 7.1.1؟
        بله,مصرف باتری بهتر میشه
        http://www.i-phone.ir/forums/thread8...tml#post890410

(یک جا هم بنویسید کافیه ها http://www.i-phone.ir/forums/thread9...tml#post943883 )

نظر

نوشته اصلی توسط sega نمایش پست ها
          بله,مصرف باتری بهتر میشه
          http://www.i-phone.ir/forums/thread8...tml#post890410

(یک جا هم بنویسید کافیه ها http://www.i-phone.ir/forums/thread9...tml#post943883 )
          ممنون اینجا مطرح کردم بعد دیدم تاپیک جدا هست فراموش کردم این ارسال رو پاک کنم سپاس
          درضمن من رفتم به 7.1.1 خلی راضی هستم حدود 30 درصد باتری دیرتر تموم میشه
          ویرایش توسط mojahed25 : https://i-phone.ir/forums/member/80453-mojahed25 در ساعت 20-05-2014, 08:06 PM

نظر

من اگه واي فاي روشن باشه و دايم با موبايلم ور برم شش ساعت باطري دارم
            اي او اس ٧. ١. ١
            5s
            مصرف باطري من چي جوريه؟

نظر

نوشته اصلی توسط museumm نمایش پست ها
              من اگه واي فاي روشن باشه و دايم با موبايلم ور برم شش ساعت باطري دارم
              اي او اس ٧. ١. ١
              5s
              مصرف باطري من چي جوريه؟
              بستگی به نور صفحه,روشن بودن بلوتوث و بازی کردن(بازی های سنگین) هم داره

نظر

دوستان این مصرف باتری من، خدایی خندم گرفت نمیدونم مشکل از گوشیه یا از رایتل تا حالا ریستورم نکردم از طریق خود گوشی آپدیت کردم ورژن ۷.۱.۱ آیفون ۵اس ممنون میشم راهنمایی کنین.

نظر

دوست عزیز کیفیت 3g رایتل خوب نیست این باعث زود تمام شدن باتری میشه
                  باتری گوشی شما به نظرم عادیه برای تست سیم کارت دیگه ای بزارین

نظر

درود

مشکل از رایتل شما از 3g استفاده نکن معلوم میشه مشکل از باطریه شماست یا نه

نظر

نوشته اصلی توسط l3al34k نمایش پست ها
                      درود

مشکل از رایتل شما از 3g استفاده نکن معلوم میشه مشکل از باطریه شماست یا نه

ببخشید شما با آیفون اتون چی کار می کریدن؟

نظر

درود

من هم مشکل باطری داشتم که با تعویض باطری و استفاده نکردن از 3g مصرف باطری پایین میاد عزیز
                        استفاده معمولی چند مکالمه + پیام + چک کردن ایمیل و نت

نظر

نوشته اصلی توسط l3al34k نمایش پست ها
                          درود

من هم مشکل باطری داشتم که با تعویض باطری و استفاده نکردن از 3g مصرف باطری پایین میاد عزیز
                          استفاده معمولی چند مکالمه + پیام + چک کردن ایمیل و نت

آخه به هیچ عنوان همچین چیزی امکان نداره
                          شما ۵۸ درصدتون مونده ۱۰ ساعت گوشی کار کرده؟
                          مگه می شه؟
                          خود اپل گفته :‌ ۱۰ ساعت اینترنت گردی
                          اونوقت شما در ۴۲ درصد که رفته ۱۰ ساعت استفاده کردین؟
                          یا اینکه گوشیو دوباره زدین به شارژ و تا ۵۸ درصد پر شده؟

نظر

دادا من نگفتم ۱۰ ساعت وبگردی کردم گفتم چک کردن ایمیل و نت ....

نظر

نوشته اصلی توسط alireza_opeth نمایش پست ها
                              دوستان این مصرف باتری من، خدایی خندم گرفت نمیدونم مشکل از گوشیه یا از رایتل تا حالا ریستورم نکردم از طریق خود گوشی آپدیت کردم ورژن ۷.۱.۱ آیفون ۵اس ممنون میشم راهنمایی کنین.
                              سرویس 3g رایتل مصرف باتری و به شدت بالا میبرد. مصرف باتری هم به شرایط مختلفی وابسته است ( میزان نور صفحه ، سرویس های فعال و اجرای گیم و ... ).
                              در صورت امکان مجدد ریستور کنید و زمانی که احتیاج به اینترنت داشتید فعال کنید، میتوانید مدیریت بهتری بر روی باتری داشته باشید.

نظر

صبر کنید ..
                              X