اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل اکتیو کردن گوشی بدون داشتن اطلاعات Activation Lock

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط m_vista2000 نمایش پست ها
    سلام دوستان خسته نباشید یه ایفون4 دارم که برا فکرکنم عربستان بوده طرف گوشی گم گرده حالا وقتی میخوای اکتیو کنی میزنه من کوشی گم کردم به این شماره زنگ بزند ایا راهی داره بشه گوشی اکتیو کرد استفاده کرد ممنون
    بهترین کار اینه که گوشی رو به صاحبش برگردونید.
    میتونید با اون شماره تماس بگیرید.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• به خطش زنگ زدم چندبار بوق نمیخوره اگه راهی داره بگید یا بندازمش دور

نظر

به خطش زنگ زدم چندبار بوق نمیخوره اگه راهی داره بگید یا بندازمش دور
        خير راهي نداره كه بتونيد از گوشي استفاده كنيد. بهتره به جاي دور انداختن گوشي اون رو به دست كسي برسونيد كه امكان اين رو داره كه گوشي رو به صاحب اصليش برگردونه.
        مطمئن باشيد اگه روزي هم گوشي شما رو بدزدن، هر روز دعا مي كنيد كه كسي با انصاف پيدا شه كه گوشي رو بهتون برگردونه.

نظر

• تو نمیخوات درس اخلاق بدی

نظر

تو نمیخوات درس اخلاق بدی
            چه وضعه حرف زدنه
            واقعا زشته یه کاربر با ۳ تا پست میاد با یه با سابقه این طوری حرف میزنه.
            رعایت کنید.

نظر

• حدود 600 هزینش میشه اگه بخای نرم افزاری برداریش ایفون 5sبه پایین روهم میشه نرم افزار هم سخت افزار درست کرد نرم افزارحدود 600 ولی سخت افزارحدودنصف این قیمت که اونم باید سخت افزارکارماهری باشه چون سه تا ایسی باید تعویض بشه ایسی بیس باند وهاردویه ایسی دیگه ولی کلی خیلی دردسره

نظر

• سلام
                دوستان عزیز به کاربر ( m_vista2000 ) تذکر و اخطار داده شده و در اولین فرصت ، مدیر مربوطه پست ایشون رو حذف خواهند کرد و در صورت تکرار از فعالیت ایشون در انجمن جلوگیری خواهد شد.
                موفق باشید

نظر

• سلام
                  من یه ipad Air دارم کمین مشکلو داره و سیمکات هم نمیخوره
                  ایا راهی هست!@!

- - - - - - - - - -

سلام
                  من یه ipad Air دارم کمین مشکلو داره و سیمکات هم نمیخوره
                  ایا راهی هست!@!

نظر

• سلام دوستان برای ایفون 5 منم این مشکل پیش اومده بی زحمت جواب بدید مشکل اینجاست که رو صفحه home screen مونده گوشی رو حتی نمیشه رمزشو زد و رو هر ایکون کلیک میکنی مثلا ساعت صدای siriمیاد نور علی نور شده
                    مشکل دومه اینه باید برم از همونجایی که گوشی رو خریدم این مشکلو حل کنم یا اپل ایدی قبلی هم میشه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط kamran4 نمایش پست ها
                      سلام دوستان برای ایفون 5 منم این مشکل پیش اومده بی زحمت جواب بدید مشکل اینجاست که رو صفحه home screen مونده گوشی رو حتی نمیشه رمزشو زد و رو هر ایکون کلیک میکنی مثلا ساعت صدای siriمیاد نور علی نور شده
                      مشکل دومه اینه باید برم از همونجایی که گوشی رو خریدم این مشکلو حل کنم یا اپل ایدی قبلی هم میشه؟
                      يعني هر شماره اي رو مي زنيد اعلام مي كنه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط HERO نمایش پست ها
                        يعني هر شماره اي رو مي زنيد اعلام مي كنه؟
                        بعد از 10 ساعت خود به خود درست شه تاچش هنگ کرده بود ولی مشکل اکتیویتی همچنان پا برجاست .از جایی شروع شد که تاچش مشکل پیدا کرد گوشی رو خاموش کردم موقع روشن کردن به پیام Activation Lock برخوردم

نظر

بعد از 10 ساعت خود به خود درست شه تاچش هنگ کرده بود ولی مشکل اکتیویتی همچنان پا برجاست .از جایی شروع شد که تاچش مشکل پیدا کرد گوشی رو خاموش کردم موقع روشن کردن به پیام Activation Lock برخوردم
                          الان كد رو خاطرتون نيست؟

نظر

• نوشته اصلی توسط HERO نمایش پست ها
                            الان كد رو خاطرتون نيست؟
                            اپل ایدی و پسوردی رو میخواد که گوشی باهاش اکتیو شده گوشی رو سه سال پیش خریدم به نظر شما باید برم همونجایی که ازش خریدم از اونا اپل ایدی و پسوردو بخوام؟؟؟؟

نظر

اپل ایدی و پسوردی رو میخواد که گوشی باهاش اکتیو شده گوشی رو سه سال پیش خریدم به نظر شما باید برم همونجایی که ازش خریدم از اونا اپل ایدی و پسوردو بخوام؟؟؟؟
                              اوه. بله.
                              جز اين چاره اي نداريد. اميدوارم اپل آيدي باشه كه خود فروشنده زده باشه و بهش دسترسي داشته باشه، در غير صورت به هيچ عنوان امكان اكتيو كردنش نيست.
                              البته يك راه ديگه داره كه حدودا ٧٠٠ هزار تومان هزينه داره.
                              انشاا... كه كار به اونجا نمي رسه.

نظر

• نوشته اصلی توسط hero نمایش پست ها
                                اوه. بله.
                                جز اين چاره اي نداريد. اميدوارم اپل آيدي باشه كه خود فروشنده زده باشه و بهش دسترسي داشته باشه، در غير صورت به هيچ عنوان امكان اكتيو كردنش نيست.
                                البته يك راه ديگه داره كه حدودا ٧٠٠ هزار تومان هزينه داره.
                                انشاا... كه كار به اونجا نمي رسه.
                                بله امیدوارم کار به اونجا نرسه از شما بابت پاسخگویی متشکرم:d

نظر

صبر کنید ..
                                X