اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل اکتیو کردن گوشی بدون داشتن اطلاعات Activation Lock

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

سلام میتونی منو کمک کنی امتحان کنم؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط shayan.sarv نمایش پست ها
      سلام میتونی منو کمک کنی امتحان کنم؟؟
      این روش رو امتحان کنید.
      لیست DNS
      آموزش
      ویرایش توسط HaEN : https://i-phone.ir/forums/member/43305-haen در ساعت 31-07-2015, 09:58 PM

نظر

نوشته اصلی توسط HaEN نمایش پست ها
        این روش رو امتحان کنید.
        لیست DNS
        آموزش
        دادا این لینک که باز نمی شه

نظر

مشکل اکتیو کردن گوشی بدون داشتن اطلاعات Activation Lock

نوشته اصلی توسط دیاکو02 نمایش پست ها
          دادا این لینک که باز نمی شه
          لینک ها سالم هستن.
          با قند شکن امتحان کنید.

اینم کپی dns ها از سایت
          With over 1.1+ million devices and counting, iCloudDNSBypass server is loaded only at 5% and will never be overloaded.

Our DNS Server IP addresses

USA: 104.154.51.7

Europe: 104.155.28.90

Asia: 104.155.220.58

Sent from my iPhone using Tapatalk
          ویرایش توسط HaEN : https://i-phone.ir/forums/member/43305-haen در ساعت 01-08-2015, 12:41 AM

نظر

نوشته اصلی توسط HaEN نمایش پست ها
            لینک ها سالم هستن.
            با قند شکن امتحان کنید.

اینم کپی dns ها از سایت
            With over 1.1+ million devices and counting, iCloudDNSBypass server is loaded only at 5% and will never be overloaded.

Our DNS Server IP addresses

USA: 104.154.51.7

Europe: 104.155.28.90

Asia: 104.155.220.58

Sent from my iPhone using Tapatalk
            داداش میشه خط به خط توضیح بدی

من اینو امتحان کردم ولی نکس نمیکرد میشه بخاطر این باشه که نت 3g گوشیمو هاتسپات کردم وای فایم مشکل پیدا کرده
            ویرایش توسط shayan.sarv : https://i-phone.ir/forums/member/186608-shayan-sarv در ساعت 01-08-2015, 04:13 AM

نظر

گکوشیم ایفن 4 هست از سوئد برام اوردن بعد یه مدت همچین اروری داد
              چیکار باید کنم ؟

the sim card that you currently have inistalled in this ipone is from a carrier that is not supported theactiveion policy that is currently assignet by the activation server . this is not a hardware issue wiht the iphone . please insert qnother sin card from a suppported carrier or requset that this iphone be unlocked by your carrier. please contact apple for more information.

- - - - - - - - - -

چیکار باید کنم ؟

the sim card that you currently have inistalled in this ipone is from a carrier that is not supported theactiveion policy that is currently assignet by the activation server . this is not a hardware issue wiht the iphone . please insert qnother sin card from a suppported carrier or requset that this iphone be unlocked by your carrier. please contact apple for more information.

نظر

نوشته اصلی توسط babolsar نمایش پست ها
                چیکار باید کنم ؟

- - - - - - - - - -

چیکار باید کنم ؟

گوشيتون لاك هستش. بايد انلاكش كنيد.

نظر

هزینش چقد هست؟

- - - - - - - - - -

چیکار باید کنم تا انلاگ بشه ؟ هزینش چقد هست؟

نظر

سلام دوستان
                    من گوشیمو ریستور کردم.الان که میخواد بالا بیا میگه اپل آی دی را وارد کنید. من وارد کردم ولی میگه اشتباهه.
                    مدل گوشیم 6اس هستش.
                    من قبل از ریستور کردن find my iphon رو خاموش کردم.
                    ولی الان میگه روشن.
                    هنوز 20 روزه که گوشی خریدم

نظر

• حتما اپل آیدی فروشنده روش ست بوده ؟؟!!

نظر

• سلام
                        دوستان من ی اپل 6 دارم که روش 9.0.2 نصب هستش کسی میتونه بهم کمک کنه ایدی مال خودمه الان تاریخ تولدم درسته و حتی یکی از سوال های امنیتی اما هرکاری کردم نتونستم درستش کنم متاسفانه find my iphone هم روشن کردم
                        ممنون میشم اگه کشی بتونه راهنماییم کنه

نظر

• نوشته اصلی توسط rezasmaily نمایش پست ها
                          سلام
                          دوستان من ی اپل 6 دارم که روش 9.0.2 نصب هستش کسی میتونه بهم کمک کنه ایدی مال خودمه الان تاریخ تولدم درسته و حتی یکی از سوال های امنیتی اما هرکاری کردم نتونستم درستش کنم متاسفانه find my iphone هم روشن کردم
                          ممنون میشم اگه کشی بتونه راهنماییم کنه
                          سلام
                          ایمیل ریکاوری تعریف کردید یا خیر...؟
                          اگر تعریف کرده باشید از اون طریق میتونید سئوالات امنیتی رو ریست کنید.

نظر

• والا ایمیلی که من تعریف کردم از این ایمیل هایی بود که چند سال پیش ساختم و اون زمان کد کشور ایران رو نداشت من ی کشور دیگه زدم و ی شماره جعلی الان که بعد دو سه سال میخوام وارد بشم میگه که شماره تماس رو بزن تا کد تایید برات فعال بشه و منم که اون زمان معلوم نیست چی زدم و الان موندم لطفن کسی اگه میدونه راهنمایی کنه

نظر

• سلام دوستان من یه آیفن 5 اس دارم که ریستورش کردم الا اپل آیدیم یادم نی با یه اپل آیدی دیگه میرم این ارورو میده باید چبکا کنم؟ incorrect apple id "اپل ایدیم" can not be used to unlock this iphon

incorrect apple idcan not be used to unlock this iphone

نظر

• سلام دوستان خسته نباشید یه ایفون4 دارم که برا فکرکنم عربستان بوده طرف گوشی گم گرده حالا وقتی میخوای اکتیو کنی میزنه من کوشی گم کردم به این شماره زنگ بزند ایا راهی داره بشه گوشی اکتیو کرد استفاده کرد ممنون

نظر

صبر کنید ..
                                X