اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• والا من اینجوری شنیدم تو اخبار و رسانه ها...

البته واسه استفاده از اینترنت نسل چهار٬ باید سیم کارت های جدید ایرانسل رو خریداری کنید. باید سیمکارت فعلی خودتون رو بردید و پرداخت هزینه ای٬ سیمکارت های نسل جدید که قابلیت پشنیبانی از lte دارن رو خریداری کنید

به وبسایت ایرانسل مراجعه کنید تا اطلاعات بیشتری در این زمینه کسب کنید

نظر

• 2روز هست كه سيمكارت رو تعويض كردم بسته اينترنت خريدم ولي همچنان 3G نشون ميده 4g نميشه

نظر

• دوستان یه سوال میشه واسه 5اس باتری قوی تر انداخت؟
        مثلا 2680mAh ؟
        مشکلی واسه گوشی پیش نمیاد؟
        کسی اینکارو کرده تا حالا؟

نظر

• سلام
          ios من الان 7.1.2 هست. به نظرتون ریستور کنم به 8.1.2 ؟ مشکل یا باگ خاصی نداره؟

نظر

• نوشته اصلی توسط navid-CR7 نمایش پست ها
            سلام
            ios من الان 7.1.2 هست. به نظرتون ریستور کنم به 8.1.2 ؟ مشکل یا باگ خاصی نداره؟
            شما نظرات کابران رو بخونید چون هرکسی نظر خودشون رو داره.
            ولی به نظر من آپدیت نکنید

نظر

• سلام
              نه اپدیدت نکن اخه مصرف باتری به شدت زیاد میشه فقط همین
              مشکل دیگه،یا باگ نداره

نظر

• با سلام
                در گوشی آیفون 5 با ورژن ios 8.1.2 هر کاری میکنم face time و imessage فعال نمیشه و همیش میزنه waiting for activeation .
                میشه راهنمایی کنید چطور باید این دو مورد رو روی گوشی فعال کنم.
                با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط Ayaz 1364 نمایش پست ها
                  با سلام
                  در گوشی آیفون 5 با ورژن ios 8.1.2 هر کاری میکنم face time و imessage فعال نمیشه و همیش میزنه waiting for activeation .
                  با تشکر
                  بیا بالا. لطفا راهنمایی کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط Ayaz 1364 نمایش پست ها
                    با سلام
                    با تشکر
                    منم همین مشکلو دارم

نظر

• مشكل با ios8.1.2

با سلام وخسته نباشيد
                      ايفون 5 را با خود گوشي به 8.1.2 ابديت كردم واز ٣g ايرانسل استفاده ميكنم در حالت معمول همه چي خوبه ولي وقتي hotspot روشن ميكنم كه وصل كنم به لبتاب شديدا سرعت نت مياد پايين از ٢٠٠ k ميرسه به 8k در صورتي در ورژن قبل اكي بود به نظرتون چه كنم؟

نظر

• میشه راهنمایی کنید چجوری iMessage رو فعال کنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط cloner11 نمایش پست ها
                          میشه راهنمایی کنید چجوری iMessage رو فعال کنم؟
                          وارد Settings > Message بشید و iMSG رو On کنید. منتظر بمونید تا اکتیو بشه که بابت اون 150 تومن از حساب تون کم میشه

نظر

• سلام دوستان من یه آیفون ۵ دارم که کسی که بهم داده پس کد گوشی رو فراموش کرده. میدونم راهش ریستور گوشی هست اما گوشی که لاک باشه که اصلا به آیتیونز وصل نمیشه که پس چجوری باید ریستور کرد؟

نظر

• نوشته اصلی توسط behi_roma نمایش پست ها
                              سلام دوستان من یه آیفون ۵ دارم که کسی که بهم داده پس کد گوشی رو فراموش کرده. میدونم راهش ریستور گوشی هست اما گوشی که لاک باشه که اصلا به آیتیونز وصل نمیشه که پس چجوری باید ریستور کرد؟

لطفا به قوانین احترام بگذارید و مشکل خودتون رو توی یک تاپیک مطرح کنید.

نظر

• اين قسمت my number رو چطوري بايد شماره موبايلم رو وارد كنم؟

نظر

صبر کنید ..
                                X